درخواست نرم افزار هاي كاربردي

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام ببخشید کسی نرم افزاری داره که بتونم باهاش از دسکتاپ فیلم بگیرم مثلا بخوام یه بازی اجرا کنم از گیم پلی بازی بتونم فیلم بگیرم اونم با کیفیت بالا همراه با صدا ممنون میشم کسی لینکی چیزی بزاره
FRAPS رو امتحان کردی؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
نرم افزاری داریم که بتونه title یا album سرچ کنه نه اسم اونها
من یه 20GB موزیک از یک iphone کشیدم بیرون اسمشون 3 حرفی شده ولی title.album.artist.albumart سالمه .

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان
یه برنامه می خواستم که هارد اکسترنال ntfsرو به fat32تبدیل کنه ومحدودیت حجمی هم نداشته باشه
چون تو اون یکی تابیک یه برنامه بود ولی فقط 30گیگ می تونستی تبدیل کنی که ماله من900گیگه نمیشه
اگه لینک دانلودبدید عالی میشه

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان کسی میتونه یه پلیر معرفی کنه که بتونه زیر نویس DVD کپی شده روی هارد رو بخونه ؟! مثل Power DVD و سبک تر از اون
من یه فیلم رو از روی DVD کپی کردم روی هارد ولی برنامه های KMP و KMC زیرنویس رو نمیارن بالا و شاید روشی داره که من نمیدونم !؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان کسی میتونه یه پلیر معرفی کنه که بتونه زیر نویس DVD کپی شده روی هارد رو بخونه ؟! مثل Power DVD و سبک تر از اون
من یه فیلم رو از روی DVD کپی کردم روی هارد ولی برنامه های KMP و KMC زیرنویس رو نمیارن بالا و شاید روشی داره که من نمیدونم !؟
با KMPLAYER :

فولدر VIDEO_TSـرو بکش توی برنامه - روی پنجره برنامه کلیک راست کن /
DVD control / subtitles / show

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
آقا من یه برنامه میخوام کی بتونم فیلم هامو که فرمت Avi داره رو به یک فرمتی تبدیل کنم که DVD Player ها هم بخونن (آخه Divx هستش فیلم ها)....بعدش برنامه ای هست که آدم آماتوری مثل من بتونه زیر نویس فارسی برای اون فیلم بزاره ؟ چون زیرنویس هاشم انگلیسیه......

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آخرین ورژن برنامه Fraps رو میخواستم.این که من دارم قدیمی شده دیگه تو بازی های جدید تعداد فریم ها رو نشون نمیده.حالا نمیدونم مشکل بازی ـه یا Fraps یا خودم:d

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
فقط میتونم بگم خجالت بکش :d
FRAPS_3.4.3_B13411.rar
(جدید تر از اینم اومده ولی Retail نیست؛)
یه برنامه ندارین که مدت طولانی مثلا 10 15 دقیقه ظبط کنه ؟
این برنامه برای من 4 دقیقه بیشتر ظبط نمیکنه......(حالا نمیدونم ماله شمام همینه یا نه) اما اگه برنامه ای هستش که 10 15 دقیقه ظبط کنه لطفا معرفی کنید و لینک بدید......
مرسی....

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یه برنامه ندارین که مدت طولانی مثلا 10 15 دقیقه ظبط کنه ؟
این برنامه برای من 4 دقیقه بیشتر ظبط نمیکنه......(حالا نمیدونم ماله شمام همینه یا نه) اما اگه برنامه ای هستش که 10 15 دقیقه ظبط کنه لطفا معرفی کنید و لینک بدید......
مرسی....

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
سلام دونبال یه برنامه بودم که فابل های زیر نویس رو به فیلم با فرمت mkv 1080p بچسبونه !
ممنون میشم یکی کمکم کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر