درخواست نرم افزار هاي كاربردي

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
برنامه ای برای تبدیل فیلم با هر پسوندی به پسوند dat برای پخش در vcd میخواستم یا حداقل فرمتهای avi و divx رو به dat تبدیل کنه البته ورژن رایگان باشه
please F1 to me

آخرین ویرایش:

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
من تو بیشتر یا همه نرم افزارها وقتی فارسی تایپ میکنم شکلکهای عجیب و غریب مینیویسه که بیشتر شبیه انگلیسی یا به جای حرئف علامت سئال و... میزاره برنامه یا راهکاری برای رفع این مشکل نیست

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
من تو بیشتر یا همه نرم افزارها وقتی فارسی تایپ میکنم شکلکهای عجیب و غریب مینیویسه که بیشتر شبیه انگلیسی یا به جای حرئف علامت سئال و... میزاره برنامه یا راهکاری برای رفع این مشکل نیست
تو control panel برو بعد به قسمت regional and language option رو بزن تو صفحه ای که باز میشه یه لیست هست بگرد دنبال فارسی و ...

برنامه ای برای تبدیل فیلم با هر پسوندی به پسوند dat برای پخش در vcd میخواستم یا حداقل فرمتهای avi و divx رو به dat تبدیل کنه البته ورژن رایگان باشه
please F1 to me

برنامه ی بهتر هست ولی این رو میدم چون خیلی کارها میشه باهاش کرد:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=143532&postcount=27

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
تو control panel برو بعد به قسمت regional and language option رو بزن تو صفحه ای که باز میشه یه لیست هست بگرد دنبال فارسی و ...
وقتی این مشکل رو درام همین طوریه که تو میگی انگلیسیش هم میکنم باز همین طوره
برنامه ی بهتر هست ولی این رو میدم چون خیلی کارها میشه باهاش کرد:
http://www.bazicenter.com/forums/sho...2&postcount=27
این برنامه همه کار میکرد:eek:
جز تبدیل فرمتهای avi , divx به فرمت dat

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
وقتی این مشکل رو درام همین طوریه که تو میگی انگلیسیش هم میکنم باز همین طوره

:confused:

این برنامه همه کار میکرد:eek:
جز تبدیل فرمتهای avi , divx به فرمت dat

اگه اشتباه نکنم dat همون mpeg خودمون هست;)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
نرم افزارایی بودن قدیما مثله Buddy Check . ولی مثله اینکه یاهو سیستمش رو عوض کرده و دیگه کار نمیکنن !

بجاش میتونید از سایت xeeber.com استفاده کنید !

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
بابا این سایت xeeber خودم رو هم offline نشون میده. در حالی که توی یاهو مسنجر Sign in شدم مسخره است!
4z8q5qa.gif
4vov8ee.gif

پس این کرک buddy check رو حداقل بذارید!
نرم افزار رو دانلود کردم چیزی ازش سر در نیاوردم! میشه طرز عملکردش رو توضیح بدید!

آخرین ویرایش:

خدای کاربران

کاربر سایت
May 6, 2007
39
نام
محمد
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
ببخشید من دنبال نرم افزاری میگردم که باهاش آهنگها و موسیقیهای بازیهای پلی استیشن 2 رو پخش کنه اگه چنین نرم افزاری هست دوستان عزیزم آدرس یا حداقل اسم اون نرم افزار رو لطف کنند بدن
با تشکر
6aq8t28.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بابا این سایت xeeber خودم رو هم offline نشون میده. در حالی که توی یاهو مسنجر Sign in شدم مسخره است!

invisible.ir

پس این کرک buddy check رو حداقل بذارید!
نرم افزار رو دانلود کردم چیزی ازش سر در نیاوردم! میشه طرز عملکردش رو توضیح بدید!

برنامه رو که بازی کردی اون بالا زده account اون رو بزن بعدش add/edite رو بزن در صفحه ی باز شده Add رو بزن و یوزر و پس یاهوتو بده و اون صفحه رو ببند دوباره از قسمت account گزینه ی conect رو بزن و بزار تا log in کنه بقیش رو میفهمی...

نرم افزاری میخوام برای فارسی کردن :love:jet audio

گمان نکنم چیزی گیر بیاری!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر