درخواست نرم افزار هاي كاربردي

Pro.Gamer

کاربر سایت
Oct 11, 2013
133
سلام
دوستان من لپ تاپ سونی مدل vpcs111fm دارم و براش ویندوز 8.1 (64) بیت ریختم ولی نمیتونم از نت درایور کارت گرافیکش رو پیدا کنم یا اگه هم باشه نصب نمیشه و ارور میده لطفا راهنماییم کنید و اگه میشه لینک درایور کارت گرافیکش رو بهم بدید ممنون

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
دوستان من لپ تاپ سونی مدل vpcs111fm دارم و براش ویندوز 8.1 (64) بیت ریختم ولی نمیتونم از نت درایور کارت گرافیکش رو پیدا کنم یا اگه هم باشه نصب نمیشه و ارور میده لطفا راهنماییم کنید و اگه میشه لینک درایور کارت گرافیکش رو بهم بدید ممنون

فک کنم همین باشه:

https://downloadcenter.intel.com/download/24593

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
همین utorrent داره که. برو تو options بعد preferences قسمت scheduler

http://download-new.utorrent.com/endpoint/utorrent/os/windows/track/stable/
سلام
متشکر از توضیحات و لینک دانلودی که گذاشتین.
ولی یه مقدا گیج شدم. هر کاری کردم نتونستم جوری تنظیمش کنم که خود به خود دانلود رو شروع و تموم کنه. میشه دقیق تر توضیح بدین که چوری تنظیمش کنم.
بازم ممنون.
یا علی مدد

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
متشکر از توضیحات و لینک دانلودی که گذاشتین.
ولی یه مقدا گیج شدم. هر کاری کردم نتونستم جوری تنظیمش کنم که خود به خود دانلود رو شروع و تموم کنه. میشه دقیق تر توضیح بدین که چوری تنظیمش کنم.
بازم ممنون.
یا علی مدد
روی پنجزه برنامه کلیدهای Ctrl+P رو بزن تا پنجره تنظیمات باز بشه
از قسمت Queueing میتونی تعداد دانلود های همزمان رو مشخص کنی (بقیه به ترتیبی که توی برنامه هستن بعد از تموم شدن قبلی ها دانلود میشن)
از قسمت Scheduler هم میتونی بر اساس ساعت/روزهای هفته، وقت هایی که میخوای دانلود شروع و تموم بشه رو مشخص کنی (خونه های سبز ساعت هایی که دانلود میشه، سفید دانلود نمیشه و ...)

سلام
برنامه ای برای ویرایش فایل های pdf وتبدیلشون به word میخواستم
اگر فایلت انگلیسیه از برنامه Simpo PDF Converter Ultimate استفاده کن
اگر فارسیه چون اکثر برنامه ها از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنن، میتونی فایل PDF رو با Google Chrome باز کنی و متن رو از کروم توی Word کپی کنی
تقریبا تنها راهی که درست جواب میده همینه
این برنامه گفته میشه pdf فارسی رو مستقیم تبدیل میکنه، تست نکردم ولی بعید میدونم...

mostafa93

کاربر سایت
Jan 6, 2014
9
یک نسخه قدیمی و بدون دردسر قتوشاپ میخوام فقط برای کارهای کوچیک مثل گذاشتن سر و.. اموزش خوب فارسی هم داشته باشه دیگه عالی میشه.
تو این سایت اموزش دورهای مختلف فتوشاپ فارسی هست رایگان اخر سر ازت امتحان میگیره بهت مدرک هم میده فقط فتوشاپ نیست چیزای دیگه هم داره. یه برنامه هم واسه اندروید داره درسنامه رو اندروید نصب کنی کار باهاش راحت تره روزانه درسشو می خونی 24 ساعت بعد امتحان میگیره میری مرحله بعدی.
https://darsnameh.com

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام نسخه 4_5 Nero بریزم میتونم اهنگ ها رو بر اساس انتخاب خودم گلچین و رایت کنم ؟
چون نسخه های جدیدش هر کاری میکنم یا بر اساش اسم میاره یا حروف الفبا اینطوری پندتا نیافته بهم میخوره چند سال پیش با نسخه های قدیمیش رایت میزدم میشد بر اساس انتخاب خودم پشت هم ثرار بگیزه یا نرم افزار دیگه میشناسید معرفی کنید؟
تو فلش هم میریزم خمین طورب میشه اسم یا حروف الفبا؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,172
نام
∂αнмα
سلام من دنبال یـ برنامه ای میگردم که فرم به فرم و یا ثانیه به ثانیه فیلم رو جدا و در آخر هم مثل بچه ی آدم بدون هیچ افت کیفیت به صورن مستقیم استخراجش کنه ....

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام نسخه 4_5 Nero بریزم میتونم اهنگ ها رو بر اساس انتخاب خودم گلچین و رایت کنم ؟
چون نسخه های جدیدش هر کاری میکنم یا بر اساش اسم میاره یا حروف الفبا اینطوری پندتا نیافته بهم میخوره چند سال پیش با نسخه های قدیمیش رایت میزدم میشد بر اساس انتخاب خودم پشت هم ثرار بگیزه یا نرم افزار دیگه میشناسید معرفی کنید؟
تو فلش هم میریزم خمین طورب میشه اسم یا حروف الفبا؟
سلام
شما همون موقع هم که که با نرم افزارهای قدیمی رایت میکردی احتمالا Audio CD بوده که میشه ترک ها رو به دلخواه چیند و مرتب کرد. تو نسخه های جدید هم اگر حالت Audio CD باشه میشه ترک ها رو گرفت و جابه جا کرد و ترتیبشون رو عوض کرد. ولی رو حالت Data/Mp3 این امکان نیست و بر اساس اسم مرتب میشن. موقع رایت هم هر کاری بکنی باز موقع پخش تو اون دستگاهی که بخواد بخونه بر اساس حرف اول اسم ترک میخونه
تا اونجا که من میدونم راهش اینه که اسم فایلها رو عوض کنی و به ترتیبی که میخوای اولشون "01" و "02" و ... بذاری
با برنامه هایی مثل Better File Rename یا Flash Renamer خیلی راحت میتونی این کار رو بکنی
سلام من دنبال یـ برنامه ای میگردم که فرم به فرم و یا ثانیه به ثانیه فیلم رو جدا و در آخر هم مثل بچه ی آدم بدون هیچ افت کیفیت به صورن مستقیم استخراجش کنه ....
سلام
VideoPad برنامه ساده و خوبیه،فریم به فریم هم جدا میکنه. افت کیفیت هم نداره. موقع سیو Detect رو بزن تا فرمت فایل ورودی رو شناسایی کنه و با همون کیفیت و سایز، خروجی بگیره
فقط ممکنه بعضی فرمت ها رو پشتیبانی نکنه که تو اطلاعات برنامه میتونی ببینی به دردت میخوره یانه

دوستان لطفا برنامه‌ای برای مدیریت مصرف اینترنت معرفی کنید که میزان مصرف ترافیک هر وسیله رو نشون بده.
-
7sen7sen
اره داداش درست میگی البته سال 85 بود mp3 رایج نبود همش audio میزدیم .
درست میگی الان متوجه شدم متشکر از راهنماییت
خواهش میکنم ;)

Flash Renamer v6.71
نرم افزار تغییر نام گروهی فایل ها (اضافه کردن شماره)

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
7sen7sen
اره داداش درست میگی البته سال 85 بود mp3 رایج نبود همش audio میزدیم .
درست میگی الان متوجه شدم متشکر از راهنماییت

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,172
نام
∂αнмα
@7se7en7
من یـ چیزی میخوام مثل Boilsoft Video Splitter مستقیم ببره و بدونه هیچ انکودی خود همون فایل رو استخراج کنه ! اینی که الان گذاشتی کانورت میکنه کلی طول میکشه (برا فیلم سینمایی میخوام واسه همین کلی طول میکشه) من خودم از SolveigMM Video Splitter استفاده میکردم ولی امروز متوجه شدم گند میزنه به فیلم بعضی از سکانسا رو یـ دفه سبز میکنه بعدم شطرنجی تا سکانس عوض نشه شرنجی میمونه. خودم چند تا نرم افزار تا حالا تست کردم یا از قابلت Direct Cut پشتیبانی نمیکردند یا مثل همین Boilsoft Video Splitter محدوده ای جدا میکردن !

ویرایش : الان رفتم دیدم ورژن نرم افزارم قدیمی بود ورژن جدیدش رو نصب کردم اینهو بنز کار میده :D

آخرین ویرایش:

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
دوستان یکی‌ می‌شه یه شیلتر شیکن مناسب معرفی‌ کنه که سرعتو پایین نیاره ؟!؟! برای استریم از یوتیوب می‌خوام..
یه مدت از وبفریر استفاده کردم خیلی‌ اوکی بود اما جدیدش که اومده ۱۰۰۰تا مشکل داره

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
سلام
لطفا یک نرم افزار برای دیدن وضعیت اینترنت (اپلود ها دانلود ها و ....) معرفی کنید که دقیق باشه
+کسپراسکی گاهی خود به خود دانلود میکنه با اینکه اپدیت اتوماتیکش غیر فعاله ایا کسی چیزی در این مورد میدونه ؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان یکی‌ می‌شه یه شیلتر شیکن مناسب معرفی‌ کنه که سرعتو پایین نیاره ؟!؟! برای استریم از یو*تیـــــوب می‌خوام..
یه مدت از ... استفاده کردم خیلی‌ اوکی بود اما جدیدش که اومده ۱۰۰۰تا مشکل داره
قوانین انجمن
بحث در مورد راه های عبور از ..... ، نرم افزارهای ..... شـکـــن و مسائل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
سلام
لطفا یک نرم افزار برای دیدن وضعیت اینترنت (اپلود ها دانلود ها و ....) معرفی کنید که دقیق باشه
+کسپراسکی گاهی خود به خود دانلود میکنه با اینکه اپدیت اتوماتیکش غیر فعاله ایا کسی چیزی در این مورد میدونه ؟
این برنامه هم رایگانه، هم تنظیمات خوبی برای محاسبه ترافیک داره و هم دقیق و درست محاسبه میکنه.

کسپر اگر آپدیت خودکارش رو قطع کنی (که به نظر من هیچوقت همچین کاری نکن) ، دانلود نمیکنه
فقط چون ترافیک اینترنت رو زیر نظر داره و برای کامپیوترتون یه جور پل ارتباطی میشه برای دریافت و ارسال، بعضی برنامه ها به اشتباه ترافیک استفاده شده رو برای کسپر محاسبه میکنن
(فایل های دریافتی رو چک میکنه برای آلوده نبودن و فایل های ارسالی رو چک میکنه برای اینکه چه برنامه ای از اینترنت استفاده میکنه و ... )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر