درخواست كمك درموردkaspersky

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
باسلام به بچه هاي حوبه بازي سنتر
من ازآنتي ويروس kasperskyاستفاده ميكنم چندوقتي هستش كه پيغام ميده كه كليدفعال كننده شما جزوليست سياه قرارگرفته وupdate نميشه خواهش ميكنم اگركسي activation number داره يااگركليدفعال كننده اي هست كه بشه باهاش نرم افزارروupdate كردلينكشوبرام بذارين.باتشكرفراوان

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
از اینجا میتونی فایل رجیستری رو بگیری
http://rapidshare.com/files/9524546/16.07.2007_-_Element.key.html
در ضمن این رجیستری ورژن 6.0.1.411 هستش
میتونی از اینجا این ورژنشو دانلود کنی

باعرض تشكروقتي روي لينكي كه گذاشتيدكليك ميكنم پيغامthe page cannot be displaidميآدلطفآيك لينكي روبگذاريدكه مستقيمآصفحه ي saveبازبشه واگرورژن6,0,1,411روهم بگذاريدخيلي خيلي ممنون ميشم

trancearena

کاربر سایت
Dec 1, 2006
366
باعرض تشكروقتي روي لينكي كه گذاشتيدكليك ميكنم پيغامthe page cannot be displaidميآدلطفآيك لينكي روبگذاريدكه مستقيمآصفحه ي saveبازبشه واگرورژن6,0,1,411روهم بگذاريدخيلي خيلي ممنون ميشم
ببین لینکی که گزاشتم درسته همین الان تست کردم ببین وقتی صفحه باز میشه قسمت Free رو انتخاب کن بعد از اون یه تایمی داره که بصورت شمارش معکوسه تموم که شد عدد یا کلمه ای که تو اون عکس نوشته رو تو کادر پایین تایپ کن بعد روی Download from ... کلیک کن;)
دانلود فایل رجیستری
دانلود Kaspersky 6,0,1,411

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
ببین لینکی که گزاشتم درسته همین الان تست کردم ببین وقتی صفحه باز میشه قسمت Free رو انتخاب کن بعد از اون یه تایمی داره که بصورت شمارش معکوسه تموم که شد عدد یا کلمه ای که تو اون عکس نوشته رو تو کادر پایین تایپ کن بعد روی Download from ... کلیک کن;)
دانلود فایل رجیستری
دانلود Kaspersky 6,0,1,411

آقاباعرض پوزش وشرمندگي.اين لينكهايي كه لطف كردي گذاشتي همين الان روش كليك كردم هردوتايي پيغام the page cannot displayedروميده.توروخداكمكم كنيد.كامپيوترم به شدت ويروسي شده وسرعتش خيلي كم شده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
لینکها هیچ مشکلی ندارن!
وقتی وارد صفحه شدی اون پایین Free رو بزن بعد صبر کن تا تایمر صفر بشه بعد حروف و اعداد داخل عکس رو بزن تا دانلود بشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر