درخواست برگزاری جام چهارم فیفا14

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
اقا سلام این mr-moein بنده خدا اومد من برام کار پیش اومد نرسیدم اگه این پست منو دیدی امروز ساعت 12--1 آن شو که بازی کنیم جیگرتو...

آن شو ببازیم بت :p

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
آی حریف میتلبیم :dمنو آرین شما همه:d
آرین جون به من گل نزن باشه:d
:d:d
تو دفاع رو داشته باش:d

باشه:x
- - -ویرایش - - -

باختم مثه یه مرد:d
6-2
8-2
بازیشون عالی بود =d>
دروازه بانمم به هیچ توپی نه نمیگفت:wallbash:
مجبور نبودی حالا بیای اعلام کنی ... میتونستی ساده کنی این اعداد رو و تقسیم بر 2 کنی:punish:

ولی جدا از شوخی خیلی باهات حال کردم .... از بازیتم حال کردم مخصوصا دریبل های کنار زمینت ... به نتیجه توجه نکنید دوستان

======================
راستی تو اون عکس که برای تورنومنته به جای kingof.... منو بزار
راستی این rzeajh کیه ؟ rezajh درستشه؟:|

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
اگه کسی انصراف داد من جای گزینش هستم
خیلی وقته فیفا بازی نکردم
حداقل از آخرین جام ما 4 - 5 ماهی میگذره
اما بازم رقابت رو دووست دارم و همون اول میام آبکش میشم :d
آیدیم هم که erfanimmortal هست
تیمم هم که رئال مادرید هست :d یه کاری کنید اگه میام توو بازی ها بیافتم مقابل احسان باید بپوووکوونمش :d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
اگه کسی انصراف داد من جای گزینش هستم
خیلی وقته فیفا بازی نکردم
حداقل از آخرین جام ما 4 - 5 ماهی میگذره
اما بازم رقابت رو دووست دارم و همون اول میام آبکش میشم :d
آیدیم هم که erfanimmortal هست
تیمم هم که رئال مادرید هست :d یه کاری کنید اگه میام توو بازی ها بیافتم مقابل احسان باید بپوووکوونمش :d

از مسئولین مسابقه عاجزانه تقاضا دارم، ترو خدا [-o<
این داداش منو شرکت بدین کارش دارم:d
عرفان جون میخوام داگ تک رو با داگ فایت ترکیب کنم :dمیشه شوت کاکرو یوگا:dفقط خدا بهت رحم کنه:p

آخرین ویرایش:

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
سلام HH_Killer من امروز کامل هستم اگه خواستی بازی کنی ساعتش رو همینجا بگو که انشاالله میبرمت:d
سلامو علیک
امشب ساعت 10 میبینمت... باشه منم میشینم نگات میکنم:d
در ضمن ای دیمم HHN_killer هستشb-)

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
اقاحریف من نیستش چرررررراااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟)x

حسین جان من که تو پروفایل واست نوشته بودم از تهران اومدم یزد فردا هم دارم میرم شیراز وقتی رسیدم و آماده بودم تا شب بت خبر میدم دیشب هم که به سرور وصل نمیشدم و تو فروم از بچه ها میپرسیدم که چند نفر دیگه هم گفتن ماهم مشکل داریم خلاصه اینکه مشکل و برطرف کردیم از سمت ISP و باهات هماهنگ کردم و مرسی که شماره موبایلتو گذاشته بودی که بهت sms دادم. آخه با این شکلک عصبانی که تو کامنت گذاشتی بقیه فکر میکنن که من آیا چقدر دارم بدقولی میکنم و از زیر بازی در میرم ایشالا امشب که فکر کنم 10 به بعد باشه بهت sms میدم که بازی کنیم جیگر

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
حسین جان من که تو پروفایل واست نوشته بودم از تهران اومدم یزد فردا هم دارم میرم شیراز وقتی رسیدم و آماده بودم تا شب بت خبر میدم دیشب هم که به سرور وصل نمیشدم و تو فروم از بچه ها میپرسیدم که چند نفر دیگه هم گفتن ماهم مشکل داریم خلاصه اینکه مشکل و برطرف کردیم از سمت ISP و باهات هماهنگ کردم و مرسی که شماره موبایلتو گذاشته بودی که بهت sms دادم. آخه با این شکلک عصبانی که تو کامنت گذاشتی بقیه فکر میکنن که من آیا چقدر دارم بدقولی میکنم و از زیر بازی در میرم ایشالا امشب که فکر کنم 10 به بعد باشه بهت sms میدم که بازی کنیم جیگر
باشه10میبینمت:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر