*درخواست آواتار و امضا - قوانین پست اول خوانده شود *

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,908
نام
نریمان

یه آواتار از این عکس می خواستم. فقط اگه میشه Transparency عکس از بین نره.
ممنون.
این اواتار من تو قالب جدید یه مقدار کشیده شده. اگه امکانش هست یکی دیگه با نسبت طول و عرضی جدید برام درست کنید. لطفا PNG هم باشه.
ممنون.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,202
نام
∂αнмα
این اواتار من تو قالب جدید یه مقدار کشیده شده. اگه امکانش هست یکی دیگه با نسبت طول و عرضی جدید برام درست کنید. لطفا PNG هم باشه.
ممنون.
71309417812486935458.png

• Like
Reactions: NaRiiMaN

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,202
نام
∂αнмα
گذاشتمش. بازم یه مقدار کشیده شد. میشه طوری ریسایزش کنید که بشه 130 در 200؟
ببخشید که انقدر به شما زحمت میدم. :D
الان چیزی کشیده نشده فقط سیستم اواتار جلو جلو کاری که شما میگید رو واستون انجام داده خودش فضایی که کم داشته رو به جاش فاضه ی خالی اضافه کرده قبلا ارتفاع هر چقدر بود همونقدر اعمال میشد ولی الان ظاهرا تصویر رو حتما باید فیکس فیکس کرد ، رو اخرین سایز (همونجور که بالا هم گفتم) الانم تصویر چون PNG بوده چیزی کش نیومده فقط یـ فضای خالی بالا کار اضافه شده .....

• Like

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,908
نام
نریمان
الان چیزی کشیده نشده فقط سیستم اواتار جلو جلو کاری که شما میگید رو واستون انجام داده خودش فضایی که کم داشته رو به جاش فاضه ی خالی اضافه کرده قبلا ارتفاع هر چقدر بود همونقدر اعمال میشد ولی الان ظاهرا تصویر رو حتما باید فیکس فیکس کرد ، رو اخرین سایز (همونجور که بالا هم گفتم) الانم تصویر چون PNG بوده چیزی کش نیومده فقط یـ فضای خالی بالا کار اضافه شده .....
این اواتاری که الان گذاشتم رو خودم درست کردم که دیگه تصویر کشیده نشه ولی دیگه شفاف نیست. چیزی که من الان می خوام همین اواتاریه که گذاشتم (130 در 200)به صورت PNG :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,202
نام
∂αнмα
این اواتاری که الان گذاشتم رو خودم درست کردم که دیگه تصویر کشیده نشه ولی دیگه شفاف نیست. چیزی که من الان می خوام همین اواتاریه که گذاشتم (130 در 200)به صورت PNG :D
خوب زودتر میگفتی :D

71994366953161571401.png

• Like

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,908
نام
نریمان
خوب زودتر میگفتی :D

71994366953161571401.png
مرسی :D
همونطور که حدس میزدم قالب جدید، عکس های شفاف رو دیگه ساپورت نمی کنه و قسمت های شفاف رو سفید نشون میده. تنها جایی که عکس رو شفاف نشون میده نوار بالای سایت هست. ابعاد اواتار هم حتما باید 130 در 200 باشه. همه ی عکس های که سایز دیگه ای داشته باشن، اتوماتیک به این سایز تبدیل میشن.
جالبه این 2 مشکل تو چند روز اول تغییر قالب نبود و الان 2 روزه که اینطوری شده. :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,202
نام
∂αнмα
مرسی :D
همونطور که حدس میزدم قالب جدید، عکس های شفاف رو دیگه ساپورت نمی کنه و قسمت های شفاف رو سفید نشون میده. تنها جایی که عکس رو شفاف نشون میده نوار بالای سایت هست. ابعاد اواتار هم حتما باید 130 در 200 باشه. همه ی عکس های که سایز دیگه ای داشته باشن، اتوماتیک به این سایز تبدیل میشن.
جالبه این 2 مشکل تو چند روز اول تغییر قالب نبود و الان 2 روزه که اینطوری شده. :D
تصویر شفافه منتهی رنگ پس ضمینش با قالب قبلی فرق داره + کادر که دور عکس میوفته واسه همین فک میکنی بازم تصویرت پس ضمینه داره . . .
فهمیدم. ولی تو چند روز اول که قالب عوض شده بود مشکی نبود نمیدونم چرا تغییر دادنش.:D
مشکل ابعاد همچنان هست.
درست میشه به احتمال زیاد :D

• Like

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,908
نام
نریمان
تصویر شفافه منتهی رنگ پس ضمینش با قالب قبلی فرق داره + کادر که دور عکس میوفته واسه همین فک میکنی بازم تصویرت پس ضمینه داره . . .
فهمیدم. ولی تو چند روز اول که قالب عوض شده بود مشکلی نبود نمیدونم چرا تغییر دادنش.:D
مشکل ابعاد همچنان هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر