*درخواست آواتار و امضا - قوانین پست اول خوانده شود *

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
1) شما خودت بارها بر خلاف قوانین تاپیک ، بدون توجه به موارد پست اول و بدون در نظر گرفتن فاصله درخواست ها پست دادی !!
الان که پست هاتون چک کردم، حتی تو 1 صفحه دو تا درخواست پشت سر هم داشتید !!
بهتره به جای یادآوری قوانین ، خودتون رعایتش کنید !!

2) ایشون درخواست اولشون تو این تاپیک بود برای همین گذاشتم به حساب بی اطلاع بودن از قوانین
(در صورتی که بازم خلاف پست اول درخواستی داشته باشن، تو تاپیک جواب داده نمیشه)
خوب خواستم یاد اوری کنم گفتم شاید شاید حواسش نبوده،وگرنه میدونستم با این طرز جوابمو میدی مگر بیمارم بیام به تو یاداوری کنم این زمانه رو ببین سر یاد اوری طرفو نابود می کنن.در اخر بگم خیلی ممنون برای پاسخت بهم نشون دادی............

erfangame

کاربر سایت
Feb 6, 2012
45
نام
عرفان
Good Bye Sir

یه امضا از فرگوشن میخوام هیچ علامتی از منچستر روس نباشه روشم نوشته باشه GoodBye Sir یا Thank You Sir
بفرمایید

1368025261239_Sir.jpg

136802629428002_Sir%20Alex.jpg

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام به دوستان . ( احسان ، آقا دانیال عزیز و دوست خوبمون GFX )

میدونم درخواست سنگینیه . اما اگر میشه خواهشا درستش کنید . :d

راستش هر 3 تای شما روش امضا ساختنتون متفاوته ( با توجه به صفحات قبل ) . برای همین یه امضا خواستم و دوست دارم اگر ممکنه براتون ، هر 3 تاتون ازش درست کنید و هر کدوم که قشنگ تر ، خفن تر و خلاق تر بود . اونو برم میدارم . چون برای مقاله سری Gears Of War که به زودی تو فروم میزنم میخوامش .

=========================================
توضیحات :

امضا بااندازه استاندارد فروم میخوام . امضا رو از مستطیل بزرگ ( بالایی ) میخوام .

• طبق عکس سمت راست میخوام مستطیل شماره 1 ( گردنبند ) رو ببرید .و منتقلش کنید به دایره شماره 2 تو همون مستطیل ( به جای دایره شماره ، عکس گردنبند رو بذارید . طوری که پس زمینه زرد با سیاه یه طورایی ترکیب بشه که ضایع نباشه )
  • میخوام قسمت ( الف ) و ( ب ) رو متحرک کنید به سمت چپ و راست . ( منتها اگر امکان داره ، برعکس همدیگه حرکت کنن )
  • تو مستطیل زرد میخوام با فونت ( عکس سوم پیوست ) بنویسید Gears Of War Series و تو مستطیل سبز هم با همون فونت اما فارسی بنویسید " هرآنچه باید بدانید " . فونت فارسی هم شبیه همون فونت خارجی باشه . ( خیلی هم درشت و بزرگ نباشن که کل صفحه رو بگیرن ) :d ( دیگه خودمم قاطی کردم ، نمیدونم چه جوری توضیح بدم ):d

عکس اصلی رو هم پیوست کردم .

فقط چندتا نکته :
لطفا یه طوری درست کنید که از نظر رنگ بندی ، انازه و فاصله هاشون ، رهمه جوره با هم ست باشن .
اینم بگم که فونتی که گذاشتم ، پس زمینه اش زرده . میخوام اگر همون رو کپی کردید ، پس زمینه رو سیاه و خود فونت رو زرد کنید تا یه جورایی با گردنبند ست بشه . ( اگر هم فک میکنید بدجور میشه ، به صلاح خودتون ، درستش کنید )

یه دونه امضا خوشگل و خفن برای معرفی سری این بازی ( متحرک یا غیر متحرک ) هم به سلیقه و ذوق هنری خودتون میخوام :d ( لامصب رو که نیست )

پیشاپیش هم فقط میتونم ازتون به صورت ویژه تشکر کنم و خسته نباشید صمیمانه ای بهتون بگم . :x@};-%%-:clover:

erfangame

کاربر سایت
Feb 6, 2012
45
نام
عرفان
سلام به دوستان . ( احسان ، آقا دانیال عزیز و دوست خوبمون GFX )

میدونم درخواست سنگینیه . اما اگر میشه خواهشا درستش کنید . :d

راستش هر 3 تای شما روش امضا ساختنتون متفاوته ( با توجه به صفحات قبل ) . برای همین یه امضا خواستم و دوست دارم اگر ممکنه براتون ، هر 3 تاتون ازش درست کنید و هر کدوم که قشنگ تر ، خفن تر و خلاق تر بود . اونو برم میدارم . چون برای مقاله سری Gears Of War که به زودی تو فروم میزنم میخوامش .

توضیحات :

امضا بااندازه استاندارد فروم میخوام . امضا رو از مستطیل بزرگ ( بالایی ) میخوام .

یه دونه امضا خوشگل و خفن برای معرفی سری این بازی ( متحرک یا غیر متحرک ) هم به سلیقه و ذوق هنری خودتون میخوام :d ( لامصب رو که نیست )

پیشاپیش هم فقط میتونم ازتون به صورت ویژه تشکر کنم و خسته نباشید صمیمانه ای بهتون بگم . :x@};-%%-:clover:
جسارتاً من خیلی مبتدیانه این طرح رو زدم.

136805008439699_GEARS.jpg

انصافا پیاده کردن این ایده کاره سختیه(چون هم تصویر از کیفیت بالایی برخوردار نیست که برای قسمت گردنبند کیفیت تصویر خیلی مهم بود.من سرچم کردم که با کیفیتشو پیدا کنم اما با کیفیت ترینش همین بود.)

---------- نوشته در 01:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 AM ارسال شده بود ----------

لطفا اینو برام امضا کنین.
13680514554063_id5yh194nyp1fft7pn6v3.jpg

13680514595347_id5yh194nyp1fft7pn6v5.jpg

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
یه امضا میخوام امیدوارم بتونید در بیارید برام.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تو امضا سمت چپ مسی با پیراهن آبی،اناری باشه. کنارش مسی با پیراهن دوم تیم یعنی همین نارنجی باشه، کنارش دوباره مسی با پیراهن دوم سال گذشته تیم که مشکی بود باشه. کنارش دوباره مسی با پیراهن آبی تیم توی فصل قبل باشه. آقا دانیال میدونید کدوم رو میگم دیگه همون که متمایل به فیروزه ای هستش. بعد لگوی بارسا هم کنار این چهارتا چشمک بزنه. پس زمینه هم مشکی باشه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یه آواتار خیلی خاص میخوام ازش. یعنی چند تا بذارید که یکی دوتاش سیاه و سفید یا تو همین مایه های کلاسیک باشه.
ممنونم ازتون و زحماتی که میکشید. اگر آقا دانیال زحمت کشید که دستش درد نکنه. اگر سایر دوستان هم تونستند دست اون ها هم درد نکنه. خیلی گلین.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
درود
یه امضا میخواستم از pain در بازی یا انیمه ی ناراتو... فقط میخوام سمته چپ pain باشه و سمته راستش نوشته باشه pain و به صورت متحرک از اسمش خون بیاد
ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر