*درخواست آواتار و امضا - قوانین پست اول خوانده شود *

kitana

کاربر سایت
Jun 12, 2009
277
نه از این قسمتش خوشم نمیاد .خودمم کلیپش داشتم اینقدر که بد بود پاکش کردم.قربون دستت اگه بهترشو داری واسم بزار.با تشکر.

فکر نکنم از اینا هم خوشت بیاد ولی دیگه بیشتر این نتونستم پیدا کنم :

94p4wye5hrmez4jj01h.jpg

t1v9alms5revltf1py7.jpg

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
دوستان میشه یه چند تا آواتار هم از james hetfield لید سینگر metallica و چند تا امضا در مورد موسیقی راک هم بزارین (منظورم گیتار الکتریک و اینجور چیزاس ) بزارین ممنون می شم

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
فکر نکنم از اینا هم خوشت بیاد ولی دیگه بیشتر این نتونستم پیدا کنم :

94p4wye5hrmez4jj01h.jpg

t1v9alms5revltf1py7.jpg

ذستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی.
ولی اینا هایم تو دلم نرفت.
خب اصلاً یه کاری میکنیم شما عکس تکی گومی نام رو بزار.
فقط خیلی قشنگ باشه ممنون از زحماتت.

---------- نوشته در 11:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:23 AM ارسال شده بود ----------

اقای mostafaamir و اقای R43 مگه این ادما رو میشناسید که تشکر میکنید؟:d

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
داداش ممنون از وقتی که گذاشتی اما اگه میشه ساده نباشه با یه فونت ساده و واضح بنویسید Shayea . منظورم از ساده نبودن جلوه دار بودنه یعنی جلوه داشته باشه و به چشم بیاد فرمتش هم PNG باشه مثل بالاییا دمت گرم داداشم . اگه میشه و زحت نیست یه امضای PNG هم بساز و بنویس (( فقط یکم عین من باش )) اونم جلوه داشته باشه خیلی معذرت میخوام ازتون اگه بهتون زحمت میدم .
اقا Eagle زحمت کش اینو یادت نره :D لایک نخورده :D

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
داداش شما کل سایتو گذاشتی رو سرت بدهکارم هستی ؟ لحنتو خوب کن 1 هفتش همش دارن بهت اواتار و امضا میدن مث دخترا همش میگی نمیخوام بده !
دوستان یکی به کار ما رسیدگی کنه خدا اون دنیا بهش پاداش اخروی میده :D
داداش ممنون از وقتی که گذاشتی اما اگه میشه ساده نباشه با یه فونت ساده و واضح بنویسید Shayea . منظورم از ساده نبودن جلوه دار بودنه یعنی جلوه داشته باشه و به چشم بیاد فرمتش هم PNG باشه مثل بالاییا دمت گرم داداشم . اگه میشه و زحت نیست یه امضای PNG هم بساز و بنویس (( فقط یکم عین من باش )) اونم جلوه داشته باشه خیلی معذرت میخوام ازتون اگه بهتون زحمت میدم

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
داداش شما کل سایتو گذاشتی رو سرت بدهکارم هستی ؟ لحنتو خوب کن 1 هفتش همش دارن بهت اواتار و امضا میدن مث دخترا همش میگی نمیخوام بده !
بابا چیکار به کار من داری کارتو درست میکنن دیگه.
خب ادم از یه چیز خوشش نمیاد نمیشه بگه میاد.
از اقای kitana عذر میخوام اگه با لحن بدی صحبت کردم ببخشید.
اینجوری خوبه بگم؟
میشه ...خواهش... کنم ... که یکی دیگه...برام...بزاری؟
خوب شد.

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
من چکار به کار خودم دارم سر مردم به باد رفت تو هر هفته یه درخواست مجازه شما همش درخواست میدی طرف هر چی عکس انداخته بود اواتار و امضا شد دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر