*درخواست آواتار و امضا - قوانین پست اول خوانده شود *

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
امیر رضا بودی دیگه !؟ بلدی قطره های خون رو روی تصویر بیاری !؟ :D اصلا یه عکس از قطره خون PNG داری که راحت بشه روی هر تصویری که دلم خواست بندازم !؟ با براش بخوام انجام بدم مثل قطره در نمیاد ! اگه میشه یه راهنمایی کن ! :D

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
لطفا یه امضا از فیفا 11 می خواستم.اگر بتونید با این جمله که we are 11 که جمله ی تبلیغاتی فیفا 11 هست پیدا کنید ممنون می شم!
0 آواتار - 1 امضا:
*اگر باز نشدن، رفرش بزنین، اگر باز هم باز نشدن، بگین تا دوباره آپلود کنم*

awcrggxo0on8egyrsde7.jpg

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
امیر رضا بودی دیگه !؟ بلدی قطره های خون رو روی تصویر بیاری !؟ :D اصلا یه عکس از قطره خون PNG داری که راحت بشه روی هر تصویری که دلم خواست بندازم !؟ با براش بخوام انجام بدم مثل قطره در نمیاد ! اگه میشه یه راهنمایی کن ! :D
آره امیر رضا بودم! :d نه متاسفانه بلد نیست، بهتره از R.P.G بپرسی، اون وارد تره!;)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
ممنون امیر حسین و versus (فک کنم تو هم امیر حسین بودی!؟ نه!؟:d) من تا 2 شنبه نیستم، میرم کیش!:d زحمت تاپیک رو اگر میشه بکشید دیگه!:d جواب مردم رو باید داد! :d

تا 2 شنبه! :d :x >:d<

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
م
ممنون امیر حسین و versus (فک کنم تو هم امیر حسین بودی!؟ نه!؟:d) من تا 2 شنبه نیستم، میرم کیش!:d زحمت تاپیک رو اگر میشه بکشید دیگه!:d جواب مردم رو باید داد! :d

تا 2 شنبه! :d :x >:d<
سینا بودم امیر رضا ! به امیر حسین هم بگو با هم بزاریم من چون توی یه فروم دیگه هم اواتار میسازم یکم سخت میشه ! ولی چشم ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر