دانگرید کردن psp های دارای ورژن 3.50 به بالا

AGENT 68

کاربر سایت
Jul 3, 2007
56
با سلام
چندی پیش من متوجه شدم انگار با برنامه PANDORA'S BATTERY می توان psp ها را (حتی با ورژن 3.50 به بالا)به 1.5 دانگرید کرد.
××××××××اما هنوز شک دارم××××××××چون تست نکردم
با تشکر

آخرین ویرایش:

AGENT 68

کاربر سایت
Jul 3, 2007
56
خوب حالا دیگه شک ندارم چون امروز خودم یک دستگاه با ورژن 3.51 که خود شرکت سونی داده بود رو به 1.5 دانگرید کرم و شکم برطرف شد.
راستی اگر کسی دستگاه ورژن 3.50 به بالا داره اگر می خواد همین جا بگه براش دانگرید کنم.
همچنین اگر کسی دستگاه بریک شده هم داره براش درست می کنم.
با تشکر;)

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
دوست عزيز ...
احتمالاً شما يه PSP با فيرم-ور 3.51M33 رو به 1.5 دانگريد كرديد!
آخه من هرچي سايت PSP Hacks رو ميگردم، همچين دانگريدري پيدا نميكنم!
شما مي فرماييد دانگريد كرديد، اونم بدون هيچگونه UMD اي!
چرا آقا مهدي و آقا ميلاد اين روش رو تأييد يا تكذيب نمي‌كنن؟
خلاصه من فكر ميكنم كه سركاري باشه.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مهدي جان اين دوستمون درست ميگه.

نميدونم در جريان هستي يا نه ، جديدا يه روشي اومد به اسم Pandora's Battery كه ميتونيد با اين روش با استفاده از يه باطري و يه مموري PُSP هاي بريك شده رو درست كنيد كه مهم نيست فريمورشون قبل از بريك شدن چي باشه و ميشه اونا رو به فريمور 1.5 برگردوند.

حالا همين روش رو ميشه براي PSP هاي بالاي 3.50 كه براشون دانگريد نيومده هم استفاده كرد. (يعني در واقع فريمور اصلا مهم نيست هر فريموري رو شما ميتوني دانگريد كني)

البته من خودم شخصا اين روش رو تست نكردم ولي اين دوستمون ميگه كه اين كارو انجام داده پس فكر نميكنم مشكلي باشه.

اتفاقا خيلي خوب شد چون ديگه اگه PSP Slim هم بياد راحت ميشه با اين روش دانگريدش كرد اگه دانگريد هم براش نياد.

AGENT 68

کاربر سایت
Jul 3, 2007
56
MA)-(di جان لازم است بگم من تفاوت بین 3.51 خود سونی و 3.51m33 را میدونم.
خوب آقا مهدی هم که تایید کرد پس فکر نکنم دیگه مشکلی داشته باشی.
با تشکر.

TiTaN

کاربر سایت
Aug 29, 2007
7
Pandora's Battery

سلام به همه دوستان.
من هم مثل شما در مورد این برنامه کنجکاو شدم و با مدت کوتاهی جستجو فهمیدم که این برنامه رو N00bz داده بیرون . N00bz همون گروهی که برنامه دانگرد ورژن3.50 رو داده بیرون . دارک الکس هم باهاشون همکاری میکرد که دیگه الان تو این کار نیست .
اما در مورد این نرم افزار ...............
این نرم افزار برای برگردوندن psp های برک شده است که به وسیله ورژن 3.51و 3.52 هک شده صورت گرفته .
چون این دو ورژن رو N00bz هک نکرده .گروه M33 هک کرده و این دو ورژن دیگه OE نیستند.
N00bz با این کارش خواسته به ما کمکی کنه.

TiTaN

کاربر سایت
Aug 29, 2007
7
سلام به همه دوستان.
من هم مثل شما در مورد این برنامه کنجکاو شدم و با مدت کوتاهی جستجو فهمیدم که این برنامه رو N00bz داده بیرون . N00bz همون گروهی که برنامه دانگرد ورژن3.50 رو داده بیرون . دارک الکس هم باهاشون همکاری میکرد که دیگه الان تو این کار نیست .
اما در مورد این نرم افزار ...............
این نرم افزار برای برگردوندن psp های برک شده است که به وسیله ورژن 3.51و 3.52 هک شده صورت گرفته .
چون این دو ورژن رو N00bz هک نکرده .گروه M33 هک کرده و این دو ورژن دیگه OE نیستند.
N00bz با این کارش خواسته به ما کمکی کنه.
در ضمن این برنامه و همین طور این دو ورژن هیچ ربطی به کپی خور کردن نداره.
در حال حاضر بالا ترین ورژنی که میشه کپی خور کردن 3.50 است که حتما باید UMD lumines داشته باشی. (PSP Slim رو به این سادگی ها و با استفاده از این برنامه پیش پا افتاده نمیشه کپی خور کرد. دلتون رو صابون نزنید.):cheesygri

AGENT 68

کاربر سایت
Jul 3, 2007
56
در ضمن این برنامه و همین طور این دو ورژن هیچ ربطی به کپی خور کردن نداره.
در حال حاضر بالا ترین ورژنی که میشه کپی خور کردن 3.50 است که حتما باید UMD lumines داشته باشی. (PSP Slim رو به این سادگی ها و با استفاده از این برنامه پیش پا افتاده نمیشه کپی خور کرد. دلتون رو صابون نزنید.):cheesygri
دوست عزیز شما اگر دقت کنید این برنامه unbricker/downgrader است پس به دانگرید هم ربط داره.;)

AGENT 68

کاربر سایت
Jul 3, 2007
56
بچه ها به جاي اينكه ايقدر سره كارايي هاش بحث كنين آموزششو بزارين..اينچوري بهتر نيست;);)
مموری و باتری یدکی داری.
لازم به ذکر است امکان برگردوندن باتری در برنامه جود داره اما اگر یدکی باشه بهتره یه وقت دیدی باتری بر نگشت.اون موقع چی...............:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر