دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
سلام دوستان ...
یه سوال مهم .. ممنون میشم ج بدید
من اگر بخوام از لپتاپ فایل دانلودی(بازی و دی ال سی) بریزم تو پی اس(و پی اس با وای فای نصب باشه)
مثلا یه بازی 20 گیگی چقدر طول میکشه کپی شه تو پی اس؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
سلام دوستان ...
یه سوال مهم .. ممنون میشم ج بدید
من اگر بخوام از لپتاپ فایل دانلودی(بازی و دی ال سی) بریزم تو پی اس(و پی اس با وای فای نصب باشه)
مثلا یه بازی 20 گیگی چقدر طول میکشه کپی شه تو پی اس؟
با وای فای بخوای بریزی فک کنم سرعتش حدوده 2 مگابایت بر ثانیه باشه که میشه تقریبا حدود 50-60 دقیقه

• Like
Reactions: alirez4

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
پس زیادم طول نمیکشه .. یه بازی 40گیگ ... فوش 2 یا 3 ساعت
ممنون
داداش اگه فک میکنی با Wifi میتونی 40 گیگ رو تو 2-3 ساعت بریزی سخت در اشتباهی . من با وایفای میریختم سرعتم 1.5 بود 20 گیگ قشنگ 4 ساعت و خورده ای طول میکشید . 40 گیگ حدود 8 ساعت طول میکشه .

• Like
Reactions: alirez4

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان من تو مرحله ای که کنسول میخواد اینترنت بگیره گیر کردم هرکاری میکنم پیغام failed میده
با اینترنت 4g ایرانسل نمیشه از این روش استفاده کرد؟
چون با پارس آنلاین امتحان کردم اینترنت میگیره ولی بازم نرم افزار psx لینک دریافت نمیکنه!!! چیکار کنم؟؟؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
داداش اگه فک میکنی با Wifi میتونی 40 گیگ رو تو 2-3 ساعت بریزی سخت در اشتباهی . من با وایفای میریختم سرعتم 1.5 بود 20 گیگ قشنگ 4 ساعت و خورده ای طول میکشید . 40 گیگ حدود 8 ساعت طول میکشه .
من با Wifi بازی انتیل دان رو با آپدیتش که حدود 44 گیگ بود 3 ساعت و 30-40 دیقه طول کشید . البته سرعتش بین 2و3 مگ نوسان داشت

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
دوستان من تو مرحله ای که کنسول میخواد اینترنت بگیره گیر کردم هرکاری میکنم پیغام failed میده
با اینترنت 4g ایرانسل نمیشه از این روش استفاده کرد؟
چون با پارس آنلاین امتحان کردم اینترنت میگیره ولی بازم نرم افزار psx لینک دریافت نمیکنه!!! چیکار کنم؟؟؟
با نت ایرانسل چون هات اسپاته دقیق نمیدونم ولی با ADSL اگه مراحل رو درست انجام بدی حتما لینک میگیره . Firewall و آنتی ویروست رو خاموش کن مراحل رو از اول برو حتما درست میشه .

lepetitmori

کاربر سایت
Aug 19, 2010
2
سلام دوستان
دیشب میخواستم آپدیت جدید اورواچ رو دانلود کنم گفتم بیام برای اولین بار با psx کار کنم که طرز کارش رو یاد بگیرم.بعد از مطالعه آموزشها و یاد گرفتن چم و خم کار دانلود رو زدم که تو pc انجام شه
فقط یه اختلافی داشت که برام سوال شده
حجم آپدیت تو کنسول تقریبا 1/5 gb بود ولی چیزی که من تو pc دان زدم حجمش 4/2 gb بود ولی بهر حال انتقال دادم و همه چی درست پیش رفت و آپدیت با موفقیت نصب شد
خواستم بدونم همیشه حجمها تو کنسول و pc باهم فرق داره؟

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان من میخوام با psx بازی بریزم همیشه اینکارو انجام مدادم ایندفعه یه اروری میده خود برنامه
the remote nam could not be resolved: ww1.elanblog.com.
هر کاریم میکنم نمیشه مشکل از چیه؟؟؟

13675

کاربر سایت
Nov 1, 2012
53
نام
محمد
سلام دوستان!
چند تا سوال داشتم:
لینک دانلود بازی های پلاس با لینک بازی (بدون پلاس) فرق داره مثلا NBA2K!
بعد این که میشه لینک همین NBA2k رو با آپدیتش برای پلاس بدین برای ریجن 1(اگه الان با یه لینکی که شما میدین دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟)
و همینطور لینک آخرین ورژن PSX!
در ضمن اگه کل فایل ها رو تو یه فایل بزارم همراه آپدیت بازی، کافیه تا Auto replace رو بزنم و بقیه کار ها رو خودش انجام بده؟!
ممنون

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
سلام دوستان!
چند تا سوال داشتم:
لینک دانلود بازی های پلاس با لینک بازی (بدون پلاس) فرق داره مثلا NBA2K!
بعد این که میشه لینک همین NBA2k رو با آپدیتش برای پلاس بدین برای ریجن 1(اگه الان با یه لینکی که شما میدین دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟)
و همینطور لینک آخرین ورژن PSX!
در ضمن اگه کل فایل ها رو تو یه فایل بزارم همراه آپدیت بازی، کافیه تا Auto replace رو بزنم و بقیه کار ها رو خودش انجام بده؟!
ممنون
سلام نه فرقی نداره.
دیتای ریجن 1 بازی
آپدیت 1.06
اعداد لینک هم از 0 تا 10
بله همه پارت های دیتا و آپدیت رو توی یه فولدر بذار و تیک رو بزن.
PSX download Helper

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 13675

redman2

کاربر سایت
Jun 21, 2011
178
نام
Ahmad
دوستان من با این برنامه به یه مشکل بر خوردم
من و داداشم اکانت هامون رو با هم شیر کردیم از طریق همیم برنامه من بازی street fighter داداشم رو لینکش رو استخراج کردم و شد 6 گیگابایت و خورده ای ، داداشم بازی street fighter رو از تو اکانتش آپدیپت کرده و حجمش شده 14 گیگابایت و وقتی میخوام با ps4 بذارم دانلود 14 گیگابایت رو نشون میده ولی این برنامه فایل خود بازی رو که تقریبا 6 گیگابایت است استراخ میکنه چطوری من میتونم بازی street fighter رو که حجم فایل اصلیش 6 گیگابایت بیشتر نیست با این برنامه انتقال بدم ؟

rsb008.devil

کاربر سایت
Jul 9, 2016
1
سلام و خسته نباشید.من بازی GTA v رو گرفتم حالا که میخوام برم تو برنامه psx همون تو اولین صفحه که ip و port رو نوشته وقتی start رو میزنم یه اروری میده میگه:port or IP like some question,modify the port and chek the IP information error message:value cannot be null
تا دیشب درست کار میکرد الان اینجوری شده
انتی ویروس و فایروال هم غیر فعال هستش و برنامه run as admin میکنم
چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر