دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
درود
من دیروز دیتای بازی bfh رو گرفتم ولی دیشب هر چی سعی کردم با psx انجام بدم نشد
حالا یادم اومد دیتای بازی با اپدیت نیست
یعنی فقط بازی هست و نه اپدیتی و نه dlc
حالا باید چیکار کنم؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
یه مشکلی برام وجود اومده من فیفا 16 رو دانلود کردم با pc و 4 تا فایل 4 گیگی شد با یه فایل 1 گیگ و خورده ای.بعد میخوام انتقال بدم به کنسول وقتی توسط برنامه لینکو بهم میده بعدش که از تو کامپیوتر فایلهارو بهش میشناسونم تو کنسول موقع دانلود هی ارور میده و اصلا یه ذرم پر نمیشه!مشکل از کجاست؟اصلا نمیتونم فایلهارو انتقال بدم چون تا فایل اول رو به دستگاه میدم سریع دانلود قطع میشه و ارور میده

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
من یه مشکلی با PSX دارم.
وقتی اجراش میکنم تو کنسول همه چی اوکی هست...تست اینترنت کاملا درست هست ...میتونم وب گردی کنم ... میشه تو استور رفت و بازی دانلود کنم.
اما نمیتونم تو بازی آنلاین بشم...یعنی تو بازی اینترنت ندارم و نمیدونم چیکارش کنم.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
درود
من دیروز دیتای بازی bfh رو گرفتم ولی دیشب هر چی سعی کردم با psx انجام بدم نشد
حالا یادم اومد دیتای بازی با اپدیت نیست
یعنی فقط بازی هست و نه اپدیتی و نه dlc
حالا باید چیکار کنم؟
دیتا اصلی بازی از آپدیت جدا هست و ارتباطی با هن ندارن .
سلام
یه مشکلی برام وجود اومده من فیفا 16 رو دانلود کردم با pc و 4 تا فایل 4 گیگی شد با یه فایل 1 گیگ و خورده ای.بعد میخوام انتقال بدم به کنسول وقتی توسط برنامه لینکو بهم میده بعدش که از تو کامپیوتر فایلهارو بهش میشناسونم تو کنسول موقع دانلود هی ارور میده و اصلا یه ذرم پر نمیشه!مشکل از کجاست؟اصلا نمیتونم فایلهارو انتقال بدم چون تا فایل اول رو به دستگاه میدم سریع دانلود قطع میشه و ارور میده
اگر پارتها رو کامل دانلود کردید همش رو بریزید تو یه پوشه بعد تو بخش ستینگ برنامه psx پوشه رو به برنامه معرفی کنید که لازم نباشه لینک بدید و apply کنید . بعد برنامه رو ببندید و دوباره اجرا کنید و دانلود رو استارت کنید . بهتره قبل از استفاده از psx 30-40 مگ اولیه رو با خود کنسول دان کنید .
من یه مشکلی با PSX دارم.
وقتی اجراش میکنم تو کنسول همه چی اوکی هست...تست اینترنت کاملا درست هست ...میتونم وب گردی کنم ... میشه تو استور رفت و بازی دانلود کنم.
اما نمیتونم تو بازی آنلاین بشم...یعنی تو بازی اینترنت ندارم و نمیدونم چیکارش کنم.

خوب psx که برای انتقال بازی هست شما چرا میخوای تو همون حالت آنلاین بزنی ؟ بزارش رو easy تنظیماتو از psx قطع کن .

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
از کجا میشه دیتای بازیها رو دانلود کرد؟ من اینترنتم خوبه میخوام بگیرم آرشیو کنم
البته همون پارت چهار گیگی باشه برا دانلودم که نیاز به اسپلیت کردن نباشه
ممنون

Sent from my C6802 using Tapatalk

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
از کجا میشه دیتای بازیها رو دانلود کرد؟ من اینترنتم خوبه میخوام بگیرم آرشیو کنم
البته همون پارت چهار گیگی باشه برا دانلودم که نیاز به اسپلیت کردن نباشه
ممنون

Sent from my C6802 using Tapatalk

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=3657435

البته دوستمون رفت خدمت بازیهای جدید بعضیهاش لینکش نیست ولی خودتون میتونید با برنامه psx استخراج کنید .

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

البته دوستمون رفت خدمت بازیهای جدید بعضیهاش لینکش نیست ولی خودتون میتونید با برنامه psx استخراج کنید .
یعنی حتما باید داخل کنسول دانلود بشه بعد استخراج بشه بیرون سایتی چیزی نیست برا دانلود بزاره مثل ایشون بازیهای جدید رو ؟

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
سلام دوستان بلاخره راهی هست بشه به صورت آفلاین آپدیت بازی ها رو نصب کرد رو فریم ویر ps3 4.76 ؟؟ مشکل دانلود بازی نیست آپدیتشون سخته چون pause نمیشه کرد و fail هم بشه میره از اول ~:>

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دیتا اصلی بازی از آپدیت جدا هست و ارتباطی با هن ندارن .

اگر پارتها رو کامل دانلود کردید همش رو بریزید تو یه پوشه بعد تو بخش ستینگ برنامه psx پوشه رو به برنامه معرفی کنید که لازم نباشه لینک بدید و apply کنید . بعد برنامه رو ببندید و دوباره اجرا کنید و دانلود رو استارت کنید . بهتره قبل از استفاده از psx 30-40 مگ اولیه رو با خود کنسول دان کنید .

خوب psx که برای انتقال بازی هست شما چرا میخوای تو همون حالت آنلاین بزنی ؟ بزارش رو easy تنظیماتو از psx قطع کن .

آخه میخوام کاهش پینگ شیر کنم. از حالت هایی که تو سایت ها نوشتن نمیتونم استفاده کنم. چون اینترنت ptp دارم و اینترنت رو از یکی از پورت های wan مودم میگیرم .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آخه میخوام کاهش پینگ شیر کنم. از حالت هایی که تو سایت ها نوشتن نمیتونم استفاده کنم. چون اینترنت ptp دارم و اینترنت رو از یکی از پورت های wan مودم میگیرم .

داداش مشکلت چیه که نمیتونی شیر کنی؟ اگه میخای توی شخصی پیام بده فکر کنم بتونم کمک کنم :)

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
سلام
از امروز من نمیتونم با psx لینک بگیرم
یعنی کانکت روی ip و همه چی درسته و دانلودم میکنه اما از خو نت دان میکنه
لینک به psx نمیده که دیتارو از لب تاب بریزم
ایا باید اپدیت بشه برنامش؟؟؟ یا مشگل از جای دیگس؟

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
سلام

نمیدونم اینا جاش هست بپرسم یا جای دیگه ولی هر کی میدونه لطفا جواب بده

دوستان میگم من واسه انتقال بازی به دستگاه از برنامه PSX استفاده میکنم و ویندوزمم 7 هست . ولی الان میخوام ویندوزمو عوض کنم و ویندوز 10 نصب کنم

حالا یه سری از دوستان میگن اگر ویندوز 10 نصب کنی ممکنه دیگه نتونی از طریق PSX بازی انتقال بدی !!

حالا میخواستم بپرسم ک ایا همچین چیزی درسته یا نه؟؟

یعنی اگر ویندوز 10 نصب کنم مشکلی برای PSX بوجود میاد یا نه؟؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام

نمیدونم اینا جاش هست بپرسم یا جای دیگه ولی هر کی میدونه لطفا جواب بده

دوستان میگم من واسه انتقال بازی به دستگاه از برنامه PSX استفاده میکنم و ویندوزمم 7 هست . ولی الان میخوام ویندوزمو عوض کنم و ویندوز 10 نصب کنم

حالا یه سری از دوستان میگن اگر ویندوز 10 نصب کنی ممکنه دیگه نتونی از طریق PSX بازی انتقال بدی !!

حالا میخواستم بپرسم ک ایا همچین چیزی درسته یا نه؟؟

یعنی اگر ویندوز 10 نصب کنم مشکلی برای PSX بوجود میاد یا نه؟؟

نه حرف مفت میزنن . من خودم با ویندوز ده تا حالا 5-6 تا بازی ریختم رو کنسولم .

hesoyam13579

کاربر سایت
Oct 4, 2012
6
درود دوستان
من یه مشکلی با psx دارم اینه که الان دیتای starwars رو دانلود کردم بعد وقتی میخوام از pc به کنسول انتقال بدم یهو حجم بازی از 20 گیگ میشه 4 گیگ و فقط پارت اول رو انتقال میده.
از گزینه auto replace که فولدر دیتا رو میدی هم تست کردم بازم نشد.

agent 360

کاربر سایت
Sep 23, 2011
114
نام
ارمان
درود دوستان
من یه مشکلی با psx دارم اینه که الان دیتای starwars رو دانلود کردم بعد وقتی میخوام از pc به کنسول انتقال بدم یهو حجم بازی از 20 گیگ میشه 4 گیگ و فقط پارت اول رو انتقال میده.
از گزینه auto replace که فولدر دیتا رو میدی هم تست کردم بازم نشد.

منم سر فال اوت این مشکلو دارم کسی بلده؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر