دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

1028

کاربر سایت
Apr 26, 2010
9
نام
حسین
سلام به همه دوستانم
یه سوال فنی داشتم
من امروز دستگامو تحویل میگیرم و به جمع ps4 بازها می پیوندم D:
من برای شروع 2تا بازی گرفتم
1.watch dog
2.fifa 15
سوال اصلیم اینه : توی فیفا15 چجوری میشه آخرین نقل و انتقالاتو به روز رسانی کرد ؟؟
حالا چه آفلاین چه آنلاین ؟؟؟

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
سلام

من نت p2p دارم و از هر روشی که بلد بودم سعی کردم ولی کنسول نمیتونه به نت کانکت بشه. درصورتی که قبلا با DSL خیلی راحت از این برنامه استفاده میکردم. راهی هست بشه مشکل رو برداشت؟ ممنون

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
من قبلا با این برنامه آپدیت مورتال گرفته بودم الان اون ای پی که برنامه باهاش وصل میشه تو کنسول وارد میکنم کانکت نمیشه
ولی تنظیمات ایزی میذارم یا فقط دی ان اس دستی وارد کنم بدون مشکل کانکت میشم.لطفا راهنمایی کنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من قبلا با این برنامه آپدیت مورتال گرفته بودم الان اون ای پی که برنامه باهاش وصل میشه تو کنسول وارد میکنم کانکت نمیشه
ولی تنظیمات ایزی میذارم یا فقط دی ان اس دستی وارد کنم بدون مشکل کانکت میشم.لطفا راهنمایی کنید

کدوم قسمت تست اینترنت Error میده؟ اگه همون آی پی که اول برنامه بهت میده بزنی نباید مشکلی داشته باشه و وصل شه

سلام

من نت p2p دارم و از هر روشی که بلد بودم سعی کردم ولی کنسول نمیتونه به نت کانکت بشه. درصورتی که قبلا با DSL خیلی راحت از این برنامه استفاده میکردم. راهی هست بشه مشکل رو برداشت؟ ممنون

کدوم قسمت مشکل داری داداش؟ تست اینترنت که میگیری کدوم قسمت Error میده؟

سلام به همه دوستانم
یه سوال فنی داشتم
من امروز دستگامو تحویل میگیرم و به جمع ps4 بازها می پیوندم D:
من برای شروع 2تا بازی گرفتم
1.watch dog
2.fifa 15
سوال اصلیم اینه : توی فیفا15 چجوری میشه آخرین نقل و انتقالاتو به روز رسانی کرد ؟؟
حالا چه آفلاین چه آنلاین ؟؟؟

کلا توی هر بازی توی منوی خود بازی بگردی ، آخرین آدیت بازیو میتونی بگیری ، خیلی از بازی های داشتن آخرین آپدیت برای استفاده آنلاین ضروریه ، پس بیشتر مواقع خود بازی به صورت اتوماتیک بهتون پیام آپدیت بازیو میده

سلام من در حال انجام برنامه م یه سوالی داشتم اینه که

من آپدیت driveclub و destiny رو میتونم با این برنامه دانلود کنم ؟

بله به راحتی میتونی دانلود کنی ، کافیه زمانی که به برنامه وصل هستی ، آپدیت بازی هارو Resume کنی ، همون لحظه لینکها داخل PSX میاد

با سلام من نمی تونم پارتهای دوم وبعدی رو استخراج کنم شماره روی لینک رو هم عوض میکنم ولی نمیشه فقط پارت 4 گیگی میده

لینک پارت اول رو بزار تا بقیشو قرار بدم

siafor

کاربر سایت
Sep 19, 2015
3
سلام
آقا من دیتای فیفا 16 رو دانلود کردم و مراحل انتقالش به ps4 رو هم درست رفتم
بازی رو انتقال داد به دستگاه ولی اون آخراش در حد 10 20 مگ مونده به تهش یه دفعه (انگار) سرعت انتقالش صفر شد بعد رفتم سراغ لپ تاپ که ببینم در حالتی که انتقال متوقف میشه چیکار باید کرد که دیدم اون مستطیلی که پر میشه با دانلود یا انتقال داده، و تا یک دقیقه قبل تا آخراش پر شده بود، خالی شده و فقط 27 مگ (که احتمالا اون مقداری بوده که با نت دانلود کردم) پر شده! بعد از چن دقیقه هم نوشت cannot download و الان حتی با نت هم دانلود نمی کنه و باز می نویسه cannot download
باید چیکار کنم؟

yavar-mac

کاربر سایت
Nov 22, 2013
14
سلام من دیتا ی این بازی را
War Thunder - Region 1 از این جا دانلود کردم ولی وقتی با برنامه میخوام منتقل کنم ارور میده و دانلود متوقف میشه دستگاهم ریجن یک هستش .... فقط یک مسئله که ذهن من را درگیر کرده این هستش که اسم فایل تو لینک که برنامه از پلی استشن میگیره با اسم فایل دانلودی فرق داره مثلا فایل نصبی که رو لینک هستش اسمش هستش

UP4432-CUSA00224_00-WARTHUNDER000000-A0121-V0100_0 ولی فایلی که من دانلود کردم از اینجا اسمش هستش

UP4432-CUSA00224_00-WARTHUNDER000000-A0120-V0100_0 من این عدد رو دستی هم ری نیم کردم باز ارور داد میشه یکی راهنمائی کنه مشکل کجاست.

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام
من توضیحات فایل PDF را کامل خوندم ولی وقتی میخوام با برنامه وصل شد یک همچین پیامی میده

و بعدش تنظیمات ps4 آخرین گزینه Fail میشه ! "؟
چرا ؟

zal0000

کاربر سایت
Feb 24, 2012
24
دوستان من گیج شدم بیزحمت یه راهنمایی کنید این نرم افزار
[h=1]PSX DOWNLOAD HELPER[/h]کارش چیه؟؟؟؟؟؟؟ یعنی بازی بدون سی دی اجرا میکنه؟من میخوام وقتی یک بازی رو از طریق سی دی بریزم داخل دستگاهم بدون سی دی اجرا کنه ایا این نرم افزار قابلیت چنین کاری رو داره یا مال چیز دیگر ی هست بیزحمت راهنمایی کنید

aminen

کاربر سایت
Jan 5, 2013
18
دوستان من گیج شدم بیزحمت یه راهنمایی کنید این نرم افزار
PSX DOWNLOAD HELPER

کارش چیه؟؟؟؟؟؟؟ یعنی بازی بدون سی دی اجرا میکنه؟من میخوام وقتی یک بازی رو از طریق سی دی بریزم داخل دستگاهم بدون سی دی اجرا کنه ایا این نرم افزار قابلیت چنین کاری رو داره یا مال چیز دیگر ی هست بیزحمت راهنمایی کنید
بازی هایی ک بصورت انلاین خریداری میشه یا فرضا ی بازی ای حجم آپدیت زیادی داره توسط کامپیوتر و ب کمک این برنامه می تونید فایل رو دانلود کنید و مجدد بکمک این برنامه ب داخل کنسول بریزید. ویژگی این برنامه هم اینه ک هرچقدر هم سرعت نت خوب باشه باز هم ب اندازه دانلود منیجر نخواهد بود و تسریع می بخشه عملیات بازی کردن رو :)

hossein9898

کاربر سایت
Sep 26, 2014
217
من قبلا با psx کار کردم با روش کابل شبکه که سرعت انتقال 50 تا بود
ولی الان اصلا وصل نمیشه
تو همون قسمت اول faild میده
یه سر کابل به لب تاپ یه سر دیگه به ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر