دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
هر بازی داشته باشی با هر ریجنی باید آپدیتش هم همون ریجن باشه.
پس آپدیت ریجن all هم داریم ؟ از روی لینکی که دوستان اینجا میزارن میشه فهمید ریجن چند هستش؟
اگر آپدیت ریجن متفاوت با ریجن بازی بریزیم همون اول کار error میده یا نصب میشه و بعد به مشکل میخوره ؟

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
سلام.حدسی که من میزنم این هست که بازی ها روش شیرینگ سه نفره قدیم هست و این اکانت ها ظرفیت های یک هستند که فقط باید افلاین بازی کنند و در صورت انلاین شدن بازی قفل میشه.و با این کار میتونند به راحتی دو ظرفیت دیگه رو بدون هیچ مشکلی بفروشند.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk
مهدی جان این همون پیرمر هست منظورت از ظرفیت 1 همون اخرین باری که میشه رو کنسول دیگه انتقال داد ؟؟؟!!! من دارم گیم سنتر میزنم الان بخوام فیفارو رو 12دستگاه انتقال بدم یبار دیجتال میخرم بعد با psxمتونم اتقال بدم؟؟؟

یه توضیح میدی لایسنس چک نمیخواد؟؟؟ من همرو افلاین میخوام.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
مهدی جان این همون پیرمر هست منظورت از ظرفیت 1 همون اخرین باری که میشه رو کنسول دیگه انتقال داد ؟؟؟!!! من دارم گیم سنتر میزنم الان بخوام فیفارو رو 12دستگاه انتقال بدم یبار دیجتال میخرم بعد با psxمتونم اتقال بدم؟؟؟

یه توضیح میدی لایسنس چک نمیخواد؟؟؟ من همرو افلاین میخوام.

ظرفیت یک کسی هست که اول اکتیو میکنه و بعد باید رفت سایت سونی و دی اکتیو ال کرد و بعد بقیه ظرفیت ها اکتیو کنند.این کاری که من میگم به این صورت نیست که یک اکانت روی دوازده تا کنسول اکتیو بشه و بشه بازی کرد.به این صورت هست که شما برای هربازی یک اکانت بسازید یا بخرید و این کار هارو انجام بدید و بعد اکدنت رو به دو نفر بفروشید.البته با این ظرفیت های یک فقط باید افلاین باشید و امکان انلاین شدن نیست.

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
ظرفیت یک کسی هست که اول اکتیو میکنه و بعد باید رفت سایت سونی و دی اکتیو ال کرد و بعد بقیه ظرفیت ها اکتیو کنند.این کاری که من میگم به این صورت نیست که یک اکانت روی دوازده تا کنسول اکتیو بشه و بشه بازی کرد.به این صورت هست که شما برای هربازی یک اکانت بسازید یا بخرید و این کار هارو انجام بدید و بعد اکدنت رو به دو نفر بفروشید.البته با این ظرفیت های یک فقط باید افلاین باشید و امکان انلاین شدن نیست.

ببین این نهایتا رو 3تا کنسول میشه انجام داد دیگه یعنی من باید رو 12 4تا بازی فیفا بخرم؟؟؟

یعنی من از فیفا 4تا باید داشته باشم که رو 12 تا بشه انتقال داد..؟؟؟ منظورت اینه؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
ببین این نهایتا رو 3تا کنسول میشه انجام داد دیگه یعنی من باید رو 12 4تا بازی فیفا بخرم؟؟؟

یعنی من از فیفا 4تا باید داشته باشم که رو 12 تا بشه انتقال داد..؟؟؟ منظورت اینه؟

بله.و بعد یک ظرفیت انلاین هم میمونه که قابل فروشه و میتونید اون رو بفروشید

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
بله.و بعد یک ظرفیت انلاین هم میمونه که قابل فروشه و میتونید اون رو بفروشید

منظورت از یه ظرفیت انلاین میمونه کدومه گیج شدم ؟؟

اگه با اون انلاین شه که بقیه بازیا روش قفل میاد که...؟!!

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
پس آپدیت ریجن all هم داریم ؟ از روی لینکی که دوستان اینجا میزارن میشه فهمید ریجن چند هستش؟
اگر آپدیت ریجن متفاوت با ریجن بازی بریزیم همون اول کار error میده یا نصب میشه و بعد به مشکل میخوره ؟

ریجن all همون ریجن یک هست دوست عزیز...دوستانی که میزارم لینکارو مینویسن چه ریجنی هست. ضمن اینکه با آموزشی که توی پست اول هست خودت میتونی لینک بازی مورد نظرت رو برای دانلود بدست بیاری.

ارور میده و نصب نمیشه.

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام.حدسی که من میزنم این هست که بازی ها روش شیرینگ سه نفره قدیم هست و این اکانت ها ظرفیت های یک هستند که فقط باید افلاین بازی کنند و در صورت انلاین شدن بازی قفل میشه.و با این کار میتونند به راحتی دو ظرفیت دیگه رو بدون هیچ مشکلی بفروشند.

خیر هک برزلیه!!!
تا 2.51 هم میزنن

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
منظورت از یه ظرفیت انلاین میمونه کدومه گیج شدم ������������������؟؟

اگه با اون انلاین شه که بقیه بازیا روش قفل میاد که...؟!!

اگه ظرفیت یک که اکتیو کرده انلاین شه بازی میره.ولی کسی که اکتیو نکرده میتونه رو اکانت اصلی انلاین بازی کنه و مشکلی نیست.

خیر هک برزلیه!!!
تا 2.51 هم میزنن
بالاخره این روش هم هست.من گفتم تا دوستمون اگه خواستند استفاده کنند.

Last edited by a moderator:

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان من امروز تازه با psx شروع به کار کردم و واقعأ عالی بود ! :d:bighug:
حالا ۱ سوالی داشتم ، برای بازی بتمن ریجن all همین آپدیت ۱.۰۴ ریجن ۱ که تو صفحه اول گذاشتید آخرین آپدیت هستش؟! همینو دانلود کنم ؟!

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
اگه ظرفیت یک که اکتیو کرده انلاین شه بازی میره.ولی کسی که اکتیو نکرده میتونه رو اکانت اصلی انلاین بازی کنه و مشکلی نیست.

داداش خیلی اقایی گرفتم داستان چیه.

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
لازمه ذکر کنم ظرفیت دو هم میتونه انلاین شه و هیچ مشکلی نیست.
قربانت داداش.
ظرفیت 3 ام میتونه وصل شه در صورتی که 1 و 2 اف باشن میدونم دادا این داستانو...دمت گرم اما من دنبال اون هک برزیلیم

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
دوستان باید بازی هایی که با psx می ریزیم تو ps 4 رو از psn حتما خریداری کنیم ؟:d
من الان از تایپک بغل چند تا بازی دان کردم ولی نتونستم بریزم تو ps 4 همه ی مراحل اموزشم انجام دادم psx به ps4 وصل میشه اکی هست ولی مثلا بازی game of throne رو که دان کردم نمی تونم بریزم تو ps 4 مشکل کار کجاست ؟ :d نکنه باید اینم از psn بخریم بعد دان کنیم و این صحبت ها :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر