دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
سلام...
دوستام من امروز اپدیت درایو کلاب رو دانلود کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم با PSX اپدیت رو بریزم کسی این مشکل رو داشته ؟

آخرین ویرایش:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام
من اپدیت جی تی ای میخوام بریزم رو پلی نمیشه هر کاریش میکنم نمیشه نمیدونید دوستان چکار کنم درست شه اخه 6 گیگ دانلود کردم میرم داخل psx قاطی میکنه با پوشه فرستادم نشد تکی فرستادم نشد راه حله دیگه ای نیست ؟ همه اپدیت اینا راحت ولی این جی تی ای نمیشه اعصابمو خرد کرده اگه راه حلی دارین ممنون میشم

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
لطفا کسی که این مورد رو امتحان کرده راهنمایی بفرماید
من فایل دیتا رو از لپتاپم خواستم به ps4 انتقال بدم
مودمم تک پورته ، سه روش رو امتحان کردم
اول اینکه لپتاپ و کنسول هرکدوم با وایبر لس به مودم وصل شدند تنظیمات مربوطه رو انجام دادم و با سرعت 1.5 مگابایت انتقال انجام شد که خیلی طولانی بود بخاطر این سرعت کم
راه دوم رو امتحان کردم ، لپتاپ رو با کابل لن وصل کردم به مودم و مودم هم با وایرلس به کنسول در این روش سرعت انتقال 3 مگابایت بود
اما راه سوم که شنیدم سرعتش خیلی بیشتره این بود که کنسول رو با کابل مستقیم به لپتاپ وصل کنم ، همان تنظیمات رو انجام دادم اما موقع تست کانکشن با خطای failed مواجه میشم .
کسی می دونه که دلیلش از کجاست؟؟؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
لطفا کسی که این مورد رو امتحان کرده راهنمایی بفرماید
من فایل دیتا رو از لپتاپم خواستم به ps4 انتقال بدم
مودمم تک پورته ، سه روش رو امتحان کردم
اول اینکه لپتاپ و کنسول هرکدوم با وایبر لس به مودم وصل شدند تنظیمات مربوطه رو انجام دادم و با سرعت 1.5 مگابایت انتقال انجام شد که خیلی طولانی بود بخاطر این سرعت کم
راه دوم رو امتحان کردم ، لپتاپ رو با کابل لن وصل کردم به مودم و مودم هم با وایرلس به کنسول در این روش سرعت انتقال 3 مگابایت بود
اما راه سوم که شنیدم سرعتش خیلی بیشتره این بود که کنسول رو با کابل مستقیم به لپتاپ وصل کنم ، همان تنظیمات رو انجام دادم اما موقع تست کانکشن با خطای failed مواجه میشم .
کسی می دونه که دلیلش از کجاست؟؟؟
روش سوم که سریع ترین روش هست به این صورت نیست که شما متصل کردید.شما باید لپ تاپ رو با کابل به مودم وصل کنید و اینترنت رو از لپ تاپ برای کنسول به اشتراک بزارید نه اینکه کنسول رو با کابل به لپ تاپ متصل کنید.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
روش سوم که سریع ترین روش هست به این صورت نیست که شما متصل کردید.شما باید لپ تاپ رو با کابل به مودم وصل کنید و اینترنت رو از لپ تاپ برای کنسول به اشتراک بزارید نه اینکه کنسول رو با کابل به لپ تاپ متصل کنید.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

خب این نمیشه روش دوم؟

DAVINCI

کاربر سایت
Jun 16, 2006
63
نام
javad
اقایون سلام
من چندوقتیه ps4 خریدم با چند تا بازی که رو کنسول کپی شده بود(احتمال زیاد ظرفیت 1 بوده بدون اتصال به نت) معمولا هروسیله ای که میخرم بایستی هر هنری به خرج بدم و ته توشو درارم.اقا فلش زدم به دستگاه خواستم بک اپ بگیرم دیدم نزدیکه400 گیگه .تیک اپلیکیشنو برداشتم شدش یک گیگ.یه پیغامی داد توجه نکردم واکیو زدم دستگاه ریستارت شدو اومد بالا دیدم همه بازیا قفل شده هول برم داشت سریعا ریستو کردم دوباره خاموش روشن شدو بالا اومد چشمتون روز بد نبینه تمام بازیام پاک شده بود فقط اکانتم باقی مونده بود با سیوام.حالا نمی دونم چیکار کنم.ایا راهی برای برگشت بازیاازهرروشی وجود داره یا نه؟ممنون

gokhan

کاربر سایت
Jul 12, 2015
3
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم من تازه عضو سایت شما شدم
من مشکل تو کانکت کردن با برنامهpsxدارمتمام مراحل رو جلو میرم ولی وقتی آخرش که میخواد همشوsuccess کنه اولی همون گرفتن آی پی ساکسس میشه ولی از اون به بعدش filedمیزنه اعصابمو خرد کرده
اولی سوالم اینه باید تو مودم تغیراتی بدم
دوم باید با لپ تاپ باشه یا با پی سی هم میشه

sami47

کاربر سایت
Jun 2, 2007
120
سوالم در مود سیستم game sharing هستش

ما مثلا یک بازی را خرید میکنیم باید چیکار کنیم و به چه صورت باید از کامپیوتر با کنسول وارد کنیم
و برای هر بازی ما باید اکانت جدا بخریم؟ یعنی برای هر بازی باید هر سری اکانت جداگانه را وارد کنیم؟
آیا بازی را خرید میکنیم فقط یک ماه زمان برای بازی داریم یا نا محدوده؟
و اینکه ظرفیت 1 2 3 چی هستش و چه کارایی دارد
ما اگه مثلا بازی GTA V رو خریداری کنیم میتونیم آنلاین بازی کنیم؟
حجم بازی های رو دیسک تقریبا چند گیگابایت؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام...
دوستام من امروز اپدیت درایو کلاب رو دانلود کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم با PSX اپدیت رو بریزم کسی این مشکل رو داشته ؟
یحتمل دیتای آپدیت دانلود شده قدیمی شده.یه لینک جدید بگیر ببین شماره آپدیتها یکی هست یا نه.ولی من نظرم اینه که چون آپدیت جدید اومده قبلیه رو نمیتونی بریزی.برای منم پیش اومده بود آخه

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
دوستان من وقتی میخوام وارد برنامه PSX شم وقتی رو استارت کلیک میکنم وارد نمیشه ارور میده با RUN AS ... زدم کسی میدونه مشکل چیه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر