دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
دوستان بنده یه مشکلی داشتم....الآم من دیتای کامل بازی bf hardline رو دانلود کردم و بعد از اینکه حدود 8 گیگ اتقال دادم گفت که برای ادامه ی دانلود باید تو بازی باشه و الآن هم که تو بازی هستم نوشته full game 18%
الآن برای بدست آوردن لینک ها در psx باید چی کار کنم ؟ یعنی نرم افزار باید چه طوری لینک آدرس دیتایی که روی کامپیوتر هست رو ازم بخواد ؟

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
دوستان بنده یه مشکلی داشتم....الآم من دیتای کامل بازی bf hardline رو دانلود کردم و بعد از اینکه حدود 8 گیگ اتقال دادم گفت که برای ادامه ی دانلود باید تو بازی باشه و الآن هم که تو بازی هستم نوشته full game 18%
الآن برای بدست آوردن لینک ها در psx باید چی کار کنم ؟ یعنی نرم افزار باید چه طوری لینک آدرس دیتایی که روی کامپیوتر هست رو ازم بخواد ؟

بزار يه ٢٠٠ مگ دانلود كنه با كنسولت بعد دوباره pax رو باز كن برو تو بازيت احتمالا لينك مياد...

suzaei

کاربر سایت
Jan 3, 2013
33
نام
SHAHI-SUZAEI
سلام دوستان من برنامه رو اجرا کردم همه چیز اوکی پیشرفت حتی لینک دانلود بازیو هم گرفتم اما از اونجا ک تو توضیحات گفته شده بود لپتاپ رو با کابل به مودم وصل کنید اما قبلش یه تذکر داده شده بود که این برا عموم نیست منم ک تذکرو ندیده بودم اینکارو کردم حالا ک میخوام برنامه رو به psوصل کنم تا بازیو انتقال بدم تو قسمت internet connection با ارور مواجه میشم خواهشا اگه کسی از دوستان میدونه کمکم کنه:((

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان این بازیهایی که سه چهار تا اپدیت براشون اومده باید همه رو گرفت یا فقط اخری رو ؟؟

آخریشو فقط بگیر

- - -ویرایش - - -

من هر کاری میکنم نمیشه
سر Prepare to download یا سر اون خط دانلود همینطوری میمونه این بتلفیلد
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((ر

اینترنتت مشکل داره داداش

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
مشکل چی ؟
همه جوره که کار میکنه
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

اینترنت به درستی به دستگاه نمیرسه

اول اینترنت رو به صورت کابل و مستقیم برسون به دستگاه PS4 بزارم 5مگابایت دانلود شه ، همین که 5مگابایت دانلود شد بازیو متوقف کن و بعدش از طریق برنامه PSX و ****** به اینترنت وصل شو و بزار بقیه دانلود ادامه پیدا کنه

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
اینترنت به درستی به دستگاه نمیرسه

اول اینترنت رو به صورت کابل و مستقیم برسون به دستگاه PS4 بزارم 5مگابایت دانلود شه ، همین که 5مگابایت دانلود شد بازیو متوقف کن و بعدش از طریق برنامه PSX و ****** به اینترنت وصل شو و بزار بقیه دانلود ادامه پیدا کنه
یعنی اول با اینترنت معمولی کانکت بشم و بعد که دانلود شد یک مقدار متوقف کنم و تنظیماتی که تو آموزش گفته برای اتصال رو بزنم
بعدی DNS هم اتوماتیک بزنم یا 8888 و 8844 ?

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یعنی اول با اینترنت معمولی کانکت بشم و بعد که دانلود شد یک مقدار متوقف کنم و تنظیماتی که تو آموزش گفته برای اتصال رو بزنم
بعدی DNS هم اتوماتیک بزنم یا 8888 و 8844 ?

آره دقیقا

DNS رو هم اتوماتیک بزار

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
آره دقیقا

DNS رو هم اتوماتیک بزار
الان انجام میدم
شما لطفا جایی نرو و آنلاین باش خواهشا

- - -ویرایش - - -

الان اوردم دستگاه رو به مانیتور کامپیوتر وصل کنم
از اوناست که hd,i به dvi هست
چیکار کنم رو این مانیتور ست بشه ؟

sitra

کاربر سایت
Oct 25, 2013
2
نام
سجاد
سلام دوستان عزیز
ممنون بابت زحماتتون
من بتل 4 رو به همین روش دانلود کردم تمام پلرت ها رو ولی موقع نصب دو پارت بیشتر ازم نمی خواد و فقط campain رو نصب می کنه
یه راهنمایی بفرمایید چکار کنم که فول گیم بنصبه
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر