دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
٤ گيگ اول رو با خود كنسول دانلود كردم الان اگه بخام بقيش دانلود كنم با لبتاب پارت هاشم لينكشو دارم از پارت ١ بايد دانلود كنم يعني نيازي نيس به پارت ٠؟

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
اقا این سوال منم هست یکی بی زحمت جواب بده الان من بازیم 13 گیگ دان شده میخام بدونم pkg3 دانلود کنم درست میشه یا باید از اول دانلود کنم کل فایلو
٤ گيگ اول رو با خود كنسول دانلود كردم الان اگه بخام بقيش دانلود كنم با لبتاب پارت هاشم لينكشو دارم از پارت ١ بايد دانلود كنم يعني نيازي نيس به پارت ٠؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

معمولا بازی ها به این ترتیب هستند که به ترتیب فایل ها رو انتقال میده ولی من یکی دو بازی رو دیدم که فایل ها رو اول شناسایی میکنه و از هر پارت اول 200MB دانلود کرده و بعدا همه رو کپی کرده (Infamous First Light)
اگه بیشتر از 4گیگ دانلود شده با PS4 رو به برنامه PSX وصل کن بعد شروع دانلود رو بزن ببین کدوم لینک و الان میخاد انتقال بده (روی آدرس لینک موس رو نگه دار)، اگه شماره 01 بود که دیگه نیازی نیست 00 رو دانلود کنی :)

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
معمولا بازی ها به این ترتیب هستند که به ترتیب فایل ها رو انتقال میده ولی من یکی دو بازی رو دیدم که فایل ها رو اول شناسایی میکنه و از هر پارت اول 200MB دانلود کرده و بعدا همه رو کپی کرده (Infamous First Light)
اگه بیشتر از 4گیگ دانلود شده با PS4 رو به برنامه PSX وصل کن بعد شروع دانلود رو بزن ببین کدوم لینک و الان میخاد انتقال بده (روی آدرس لینک موس رو نگه دار)، اگه شماره 01 بود که دیگه نیازی نیست 00 رو دانلود کنی :)

مرسيي. اخه از شماره ٥ شروع كرد تو لينك! :((
حالا اول كل پارت ها رو دانلود ميكنم بعدش تست ميكنم ببينم چي ميشه... خيلي ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اقا این سوال منم هست یکی بی زحمت جواب بده الان من بازیم 13 گیگ دان شده میخام بدونم pkg3 دانلود کنم درست میشه یا باید از اول دانلود کنم کل فایلو

شبیه بالا :)

- - -ویرایش - - -

چه بازی هست؟
آره دیگه الان مجبوری از اول همه رو دانلود کنی

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

چه بازی هست؟
آره دیگه الان مجبوری از اول همه رو دانلود کنی

- - -ویرایش - - -

Assains creed unity
اگر اينجوره ادامشو با همين كنسول دانلود كنم بهتر نيس؟

اگه همه پارت ها روداشتبه باشی با PSX هم انتقال بدی مشکلی پیش نمیاد

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
دوستان من بعد ٢ روز كه تمام فايل بازي ريختم اما دوباره همون ارور رو ميده حالا جالب اينجاس صبح كه نصب اوليه كرد تونستم برم تو بازي ولي خارج شدم كه كامل نصب شه... ميدونين چي بايد كنم درس شه؟

Vali initialization age bokonam fkr konam hame acount ham pak mishe..
چون تو راهنمايي واسه رفع ارور يكي ا راه ها backup saved هام بود يكيشك intialization كه اگر اون رو بزنم تمام اكانت هام پاك ميشه و من ٣ ٤ تا بازي شر شده گرفتم زونا ميرن اخه....

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلام استاد ممنون بابت اموزش كاملتون
يه سوال داشتم:
من مودم مبين نت دارم و ٢ تا جاي لن داره اگه به يه طرف كنسول و طرف ديگه كامپيوتر رو وصل كنم جواب ميده ؟
دستتون درد نكنه :)

Knacky

کاربر سایت
Mar 2, 2015
40
سلام استاد ممنون بابت اموزش كاملتون
يه سوال داشتم:
من مودم مبين نت دارم و ٢ تا جاي لن داره اگه به يه طرف كنسول و طرف ديگه كامپيوتر رو وصل كنم جواب ميده ؟
دستتون درد نكنه :)
بله جواب میده مشکلی نیست. یادتون باشه آنتی ویروس و فایروال رو غیرفعال کنید.

jaber2013

کاربر سایت
Jul 8, 2014
42
نام
جابر يوسف زاده
زبانشو عوض کردم الان اررور ای پی میده
33987552352098044110.png
كامپيوتر رو يه ريست بكن درست ميشه من خودم اينجوري شده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر