دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
تست کانکشن نگیرم هم آخه دانلود نمیکنه فایلو که لینکش بیاد تو برنامه.
من دیتای بازی رو دارم اولین بارم هست با این برنامه کار میکنم میشه یکم توضیح بدید.
با لن هم وصل کردم این ارورو داد اول بعدشم باز اینترنت کانکشن failed شد : the remote name can not be resolved : www.elanblog.com
ارور زیاد مهم نیست.
شما تست نگیرید درست میشه.
به هرکس تادحالا گفتم مشکلش حل شده.
از خودمم فیلد میده ولی تست که نمیگیرم اوکی میشه.

Sent from my GT-S7582

دوستان به زودی یک اموزش کامل از این نرم افزار قرار میدم.

Sent from my GT-S7582

Last edited by a moderator:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان یه سوال برای من پیش اومده
من از دو سرویس اینترنت استفاده میکنم یکی ADSL و دیگری وایرلس (اتصال مستقیم به دکل)
و البته هر دو به دو روتر وایرلس متصل هستند که کنسول رو به صورت WiFi وصل میکنم ولی PC با استفاده از کابل شبکه مستقیم وصل میشه.
حالا میخواستم ببینم این داستان که PC با کابل وصل میشه و کنسول با WiFi مشکلی ایجاد نمیکنه برای این نرم افزار ؟

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
دوستان من برای بازیه the order 1886 تمام مراحل رو انجام دادم ولی وقتی پارت اول رو میزارم برای دانلود اصلا سرعت دانلود تغییر نکرد در ضمن لینک بازیو زمانی گرفتم که حجمه دانلود 31.59 بود ولی وقتی حجمه دانلود شد 6.5 گیگ سرعت دانلود بازی هم کم شد و به حالت عادی سرعت دانلود برگشت میخواستم بدونم دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟​
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
ایندفعه تست نگرفتم ولی وقتی میزنم بازی دانلود شه ارور میده وارد استور میشه ، استورو کامل میاره ولی موقع دانلود ارور میده چیکار باید بکنم؟

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
سلام.
یه اموزش برای کار با این نرم افزار براتون اپلود کردم تو اپارات.
انشالله بدردتون بخوره.
به زودی اموزشش رو به صورت کامل و نوشتاری قرار میدم.
اموزش کامل نرم افزار psx download helper توسط خودم
ممنون داداش با این کارت به نا آماتورها کمک می کنی....منتظر ویدیو های بعدی هستیم

L O R D

کاربر سایت
Apr 2, 2014
48
نام
IT BOOD
دوستان یه سوال برای من پیش اومده
من از دو سرویس اینترنت استفاده میکنم یکی ADSL و دیگری وایرلس (اتصال مستقیم به دکل)
و البته هر دو به دو روتر وایرلس متصل هستند که کنسول رو به صورت WiFi وصل میکنم ولی PC با استفاده از کابل شبکه مستقیم وصل میشه.
حالا میخواستم ببینم این داستان که PC با کابل وصل میشه و کنسول با WiFi مشکلی ایجاد نمیکنه برای این نرم افزار ؟
نه داداش هیچ مشکلی نداره فقط یادت باشه آنتی ویروس یا فایروال غیر فعال کنی واسه کار با این نرم افزار

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
با سلام.
من دیروز از یه جایی دیتای بازی tlou رو که روی چند تا دی وی دی رایت کرده بود گرفتم.چه جوری میتونم این رو انتقال بدم به کنسول؟؟؟

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
اقا کسی که جواب ما رو نداد من خودم راهشو پیدا کردم برای دوستانی مشکل دارن مینویسم برای بازیهایی که حجم بالایی دارن برای اینکه در حال انتقال دیتا از psx به ps4 دچار افت سرعت نشید یا در واقع وسط انتقال ps4 شروع به دانلود نکنه اول تمام پارتها رو دانلود کنید بعدش شروع به انتقال کنید اگر یک یا 2 پارت رو فقط برای نصب اولیه انتقال بدبد وسط اینکار دچار افت سرعت میشید و شروع به دانلود دوباره از اینترنت میکنه

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
من بازی injustic gods را دانلود کردم کنسول 4 گیگ اول بازی را نصب کرد از طریق برنامه psx و رفتم تو بازی حالا اومدم بیرون رفتم تو قسمت information بازی و دیدم حجم بازی نمیره جلو حالا هم نه دیگه با برنامه میتونم ادامه را منتقل کنم نه با خود کنسول میشه ادامه دانلود را بگیرم چاره و مشکل چیه ؟؟؟؟ لطفا کمک کنید
راهی نداره بتونم با خود کنسول ادامه بازی را دانلود کنم؟؟؟
ممنونم کمکم کنید

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
با سلام.
من دیروز از یه جایی دیتای بازی tlou رو که روی چند تا دی وی دی رایت کرده بود گرفتم.چه جوری میتونم این رو انتقال بدم به کنسول؟؟؟
سلام.
اول داخل کامپیوتر کپی کنید و بعد تو ستینگ نرم افزار تیک اتوماتیک رو فعال کنید و نرم افزار رو به کنسول وصل کنید و بزنید دانلود.

Sent from my GT-S7582

سلام دوستان
من بازی injustic gods را دانلود کردم کنسول 4 گیگ اول بازی را نصب کرد از طریق برنامه psx و رفتم تو بازی حالا اومدم بیرون رفتم تو قسمت information بازی و دیدم حجم بازی نمیره جلو حالا هم نه دیگه با برنامه میتونم ادامه را منتقل کنم نه با خود کنسول میشه ادامه دانلود را بگیرم چاره و مشکل چیه ؟؟؟؟ لطفا کمک کنید
راهی نداره بتونم با خود کنسول ادامه بازی را دانلود کنم؟؟؟
ممنونم کمکم کنید
اگه براتون امکان داره بازی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

Sent from my GT-S7582

Last edited by a moderator:

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
سلام.
اول داخل کامپیوتر کپی کنید و بعد تو ستینگ نرم افزار تیک اتوماتیک رو فعال کنید و نرم افزار رو به کنسول وصل کنید و بزنید دانلود.

Sent from my GT-S7582
اقا مهدی یه سوال در این مورد داشتم
بعد خود برنامه همه پارت ها رو انتقال میده؟؟؟ یا بعد از تموم شدن یه پارت پارت بعدی رو خودمون انتخاب میکنیم...چون دوستم گفت وقتی دانلود میکنی باید هر پارت تموم شد خودت دوباره ادرس پارت بعدی رو بدی تا انتقال بده...
خیلی خوب میشد اقا مهدی یه ویدیو از انتقال دیتا از روی دیسک به کامپوتر و نحوه انتقال اون به ps4 میزاشتی...
ممنون که سوال بچه ها رو با حوصله جواب میدی..:x

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
اقا مهدی یه سوال در این مورد داشتم
بعد خود برنامه همه پارت ها رو انتقال میده؟؟؟ یا بعد از تموم شدن یه پارت پارت بعدی رو خودمون انتخاب میکنیم...چون دوستم گفت وقتی دانلود میکنی باید هر پارت تموم شد خودت دوباره ادرس پارت بعدی رو بدی تا انتقال بده...
خیلی خوب میشد اقا مهدی یه ویدیو از انتقال دیتا از روی دیسک به کامپوتر و نحوه انتقال اون به ps4 میزاشتی...
ممنون که سوال بچه ها رو با حوصله جواب میدی..:x

بله.شما همه فایل هارو در یک پوشه میریزید و این گزینه رو فعال میکنید.
بعد خود نرم افزار به ترتیبی که کنسول بخواد دیتا رو انتقال میده.
جالبش اینجاست که دیگه نیازی به قطع و وصل کردن نت نیست.
تو فکرش هستم ولی الان کار دارم.
انشالله عید.

Sent from my GT-S7582

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام
بچه ها دانلود battlefield Hardline Beta از روی Psn برداشته شده .
الان ۳ پارت Hardlin Beta رو دانلود کنم میتونم نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟
عزیز کلا تاریخ بتا تموم شده، حتی اگه به هر روشی نصب هم کنید سرور ها کار نمی‌کنن و نمی‌تونید بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر