دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
دوستانی که میگن با کابل LAN وصل کنیم سرعت میره بالا بر چه اساسی این حرفو میزنن ؟؟
پایه علمی نداره این حرف
اکثره مودم ها بی سیم حداقل 150 مگ در ثانیه هست سرعتشون . با کابل یا بی سیم هیچ فرقی نمیکنه تو سرعت انتقال
حالا نمیدونم دیگه چیو تست کردید و ...

دوستانی هم که ارور میده . اول قسمت نتورک آنتی ویروسشون رو DISABLE کنن بعد دوباره سعی کنن . درست میشه به احتمال قوی ;) ( نیاز نیست کل آنتی ویروسو قطع کنیدا :d )
بعد هم حواستون باشه اون IP که تو PSX وارد میکنید همون IP باشه که باهاش به نت وصلید . بعضیا مثل خودم 10 تا IP مختلف تو کامپیوترشون ست شده از قبل . شاید حواستون نباشه قاطی کنید یهو :d

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
دوستانی که میگن با کابل LAN وصل کنیم سرعت میره بالا بر چه اساسی این حرفو میزنن ؟؟
پایه علمی نداره این حرف
اکثره مودم ها بی سیم حداقل 150 مگ در ثانیه هست سرعتشون . با کابل یا بی سیم هیچ فرقی نمیکنه تو سرعت انتقال
حالا نمیدونم دیگه چیو تست کردید و ...

دوستانی هم که ارور میده . اول قسمت نتورک آنتی ویروسشون رو DISABLE کنن بعد دوباره سعی کنن . درست میشه به احتمال قوی ;) ( نیاز نیست کل آنتی ویروسو قطع کنیدا :d )
بعد هم حواستون باشه اون IP که تو PSX وارد میکنید همون IP باشه که باهاش به نت وصلید . بعضیا مثل خودم 10 تا IP مختلف تو کامپیوترشون ست شده از قبل . شاید حواستون نباشه قاطی کنید یهو :d
من خودم بدون کوچکترین تغیری!!!
تو وایرلس حدود 3 مگ میزنم!!!
ولی با لن حدود 8 مگ انتقال میدم!!

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
ولی نمیدونم چرا با 8.1 گیر میده برنامه
کلا با 8 و 8.1 زیاد سازگار نی هر کاری بگید کردم نشد که نشد
ولی تا به 7 اومدم درست شد
یک تست کنید با ویندوز 7 احتمال 99% درست میشه فقط یادتون نره فابر وال رو اف کنید

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
دوستان میشه راهنمایی کنید چطوری بازی های بالای 4گیگ نصب کنم؟
Daying Light رو کامل گرفتم ولی بعد از نصب پارت اول وارد بازی میشه و بعدش ارور میده
پارت های بعدی رو چطوری باید نصب کنم؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان میشه راهنمایی کنید چطوری بازی های بالای 4گیگ نصب کنم؟
Daying Light رو کامل گرفتم ولی بعد از نصب پارت اول وارد بازی میشه و بعدش ارور میده
پارت های بعدی رو چطوری باید نصب کنم؟

اول تمام دیتای بازی رو توی یدونه پوشه بزارید. بعدا از بخش Settings برنامه گزینه Auto replace رو فعال کنید و مسیر پوشه رو انتخاب کنید. الان اگه دانلود رو شروع کنید، خود برنامه بعد از 4 گیگ اتوماتیک دیتا رو انتقال میده.

برای اینکه بدونید داره دانلود میکنه با نه، میتونید روی عکس بازی برید و دکمه options رو بزنید و گزینه information رو انتخاب کنید.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
من خودم بدون کوچکترین تغیری!!!
تو وایرلس حدود 3 مگ میزنم!!!
ولی با لن حدود 8 مگ انتقال میدم!!
والا من خودم تست نکردم فقط گفتم که عجیبه و نباید اینجوری باشه 8-|
معمولا تنها مزیتی که وصل کردن کابل داره اینه که STABLE تره حالا نمیدونم این چرا این شکلیه :d

- - -ویرایش - - -

ولی نمیدونم چرا با 8.1 گیر میده برنامه
کلا با 8 و 8.1 زیاد سازگار نی هر کاری بگید کردم نشد که نشد
ولی تا به 7 اومدم درست شد
یک تست کنید با ویندوز 7 احتمال 99% درست میشه فقط یادتون نره فابر وال رو اف کنید
من الان با 8.1 مشکلی ندارم
RUN AS ADMIN میزنید موقع اجرای برنامه ؟؟

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
والا من خودم تست نکردم فقط گفتم که عجیبه و نباید اینجوری باشه 8-|
معمولا تنها مزیتی که وصل کردن کابل داره اینه که STABLE تره حالا نمیدونم این چرا این شکلیه :d

- - -ویرایش - - -

من الان با 8.1 مشکلی ندارم
RUN AS ADMIN میزنید موقع اجرای برنامه ؟؟
نمیدونم دیگه چرا ولی تو هر چیزی کلا لن بهتر عمل میکنه حتی تو پینگ هم دقیقا لن بهتر عمل میکنه که یکیش همون پایداری لن هست :)
بعد هم هر کاری رو که فکر کنی کردم با 8.1 نشد که نشد

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام

من یه بازی گرفتم حجمش 21 گیگ بود تقسیم بندی کردم شد 5 تا پارته 4 گیگ و 1 فایله 1 گیگی

اان همه پارتارو گرفتم زدم دانلود ادرسه پارته اول رو بهش دادم با خدایه سرت دان کرد اما وایستاد تابلو بود پارت بعد رو میخواست تو برنامه نیگا کردم دوباره لینک داد منم پارت بعد رو وارد کدم دیگه نتونست دانلود کنه الا هرچی میزنم میگه can not download

بازی رو از لیست دانلود پاک کردم و دوباره زدم دانلود حالت نرمال دان میکنه بعد که ای پی میدم تو نتوورک و نرم افزار رو با کنسول مچ میکنم میزنم دانلود لینکه دانلود تو رم افزرا میاد تا اینجا که به نظر میاد مشکلی نیست ولی ادرسه فایل دانلود شدرو میدم بازم میگه نمیتونه دان کنه حتی از پارت اول حتی با اینکه پاک کردم

الان همه فایل ها رو گرفتم اما بازم همین مشکل رو دارم

رفتم تو سیتینگ و اوتو رو فعال کردم که خودش پارتارو سر هم کنه و بزاره برا دان ولی بازم ارور میده میگه نمیتونید دان کنید

البته بعد اینکه به مشکل بر خوردم اتو رو فعال کردم

ممنون میشم راهنماییم کنید

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
سلام

من یه بازی گرفتم حجمش 21 گیگ بود تقسیم بندی کردم شد 5 تا پارته 4 گیگ و 1 فایله 1 گیگی

اان همه پارتارو گرفتم زدم دانلود ادرسه پارته اول رو بهش دادم با خدایه سرت دان کرد اما وایستاد تابلو بود پارت بعد رو میخواست تو برنامه نیگا کردم دوباره لینک داد منم پارت بعد رو وارد کدم دیگه نتونست دانلود کنه الا هرچی میزنم میگه can not download

بازی رو از لیست دانلود پاک کردم و دوباره زدم دانلود حالت نرمال دان میکنه بعد که ای پی میدم تو نتوورک و نرم افزار رو با کنسول مچ میکنم میزنم دانلود لینکه دانلود تو رم افزرا میاد تا اینجا که به نظر میاد مشکلی نیست ولی ادرسه فایل دانلود شدرو میدم بازم میگه نمیتونه دان کنه حتی از پارت اول حتی با اینکه پاک کردم

الان همه فایل ها رو گرفتم اما بازم همین مشکل رو دارم

رفتم تو سیتینگ و اوتو رو فعال کردم که خودش پارتارو سر هم کنه و بزاره برا دان ولی بازم ارور میده میگه نمیتونید دان کنید

البته بعد اینکه به مشکل بر خوردم اتو رو فعال کردم

فایلت مشگل داره 2 باره همون پارت مشگل دار دانلود کن یا توجه کن ببین تغیری تو اسمش ایجاد شده یا نه

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
فایلت مشگل داره 2 باره همون پارت مشگل دار دانلود کن یا توجه کن ببین تغیری تو اسمش ایجاد شده یا نه

ببین فایلام به این ترتببن یه نگا بنداز

UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_0.pkg
UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_1.pkg
UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_2.pkg
UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_3.pkg
UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_4.pkg
UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_5.pkg

الان بخوای یه فایله 21 گیگی رو دان کنم اینجوری پیش میرم

بعد از مچ کردن نرم افزار با کنسول رویه کنسول میزنم دانلود ( فایل 21 گیگ مثلا) بعد از اینکه میزنم دانلود نرم افزار بهم لینک دانلود رو میده منم دقیقا همون و کپی میکنم تو دانلود منیجر بعد دوباره رویه لینکی که نرم افزار بهم داده کپی میزنم تو دانلود منیجر کپی میکنم فقط او 0.1 رو میکنم 1.1 به همین ترتیب پیش میرم سوال اینجاست بعد اینکه پارت اول رو زدم دانلود و کپی کردم سوال اینجاست تو دانلودر کنسول باید بزنم ادامه دانلود و بعد دوباره نگهش دارم و دوبار از تو نرم افزار فال رو کپی کنم یا نه نیازی نیست و همون یه بار که تو کنسول زدم دانلود کافیه فقط باید ادرسه اولیه رو ویرایش کنم

اگه نیازی به دانلو و نگه داشتن دانلود تو دانلودر سونی نیست و همون یه بار کافیه و فقط ویرایش نیازه من همینجوری دانلود کردم ( فکر نکنم فایلم خراب باش)

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
ببین فایلام به این ترتببن یه نگا بنداز

UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_0.pkg
UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_1.pkg
UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_2.pkg
UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_3.pkg
UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_4.pkg
UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001_5.pkg

الان بخوای یه فایله 21 گیگی رو دان کنم اینجوری پیش میرم

بعد از مچ کردن نرم افزار با کنسول رویه کنسول میزنم دانلود ( فایل 21 گیگ مثلا) بعد از اینکه میزنم دانلود نرم افزار بهم لینک دانلود رو میده منم دقیقا همون و کپی میکنم تو دانلود منیجر بعد دوباره رویه لینکی که نرم افزار بهم داده کپی میزنم تو دانلود منیجر کپی میکنم فقط او 0.1 رو میکنم 1.1 به همین ترتیب پیش میرم سوال اینجاست بعد اینکه پارت اول رو زدم دانلود و کپی کردم سوال اینجاست تو دانلودر کنسول باید بزنم ادامه دانلود و بعد دوباره نگهش دارم و دوبار از تو نرم افزار فال رو کپی کنم یا نه نیازی نیست و همون یه بار که تو کنسول زدم دانلود کافیه فقط باید ادرسه اولیه رو ویرایش کنم

اگه نیازی به دانلو و نگه داشتن دانلود تو دانلودر سونی نیست و همون یه بار کافیه و فقط ویرایش نیازه من همینجوری دانلود کردم ( فکر نکنم فایلم خراب باش)

ببینید شما گزینه ی auto find and replace رو که داخل تنظیمات فعال کنید و ادرس رو بدید دیگه نیازی نیست که هر سری دانلود رو نگه دارید و دوباره ادامه بدید.
خود نرم افزار اون هارو وارد میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر