دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
دوستان تروخدا یکی به من جواب بده:
باید PS4 رو با یه کابل به مودم وصل کرد؟بدون کابل نمیشه؟من بدون کابل می زنم ولی اصلا واسه همون مرحله اول یعنی obtaining ip address می نویسه faild !!!!!باید از PS4 به مودم کابل وصل کنم؟
سلام دوست عزیز
اول یه کابل از مودم وصل کن به کنسولت و یه کابل هم از کامپیوتر به مودم
بعد برنامه رو باز کن استارت کن اون عدد که مینویسه رو یاد داشت کن
بعد تبق مراحل بورو جلو

S.M.A Mason

کاربر سایت
Apr 5, 2013
67
نام
S.M.A
سلام
من برنامه رو اجرا کردم عدد هارو یادداشت کردم استارت رو زدم
واد کنسول شدم همه تنظینات نتورک رو دقبق انجام دادم طبق اموزش و در قسمت پراکسی اعدادو وارد کردم اما در تست کانکشن optain ip adress sucesful میشه ولیinternet connection failedمیده
نتم 512 نامحدود پارس انلاین و مودم dlink کنسول و pc هم با لن ب مودم وصلن
ممنون میشم راهنمایی کنین

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام
من برنامه رو اجرا کردم عدد هارو یادداشت کردم استارت رو زدم
واد کنسول شدم همه تنظینات نتورک رو دقبق انجام دادم طبق اموزش و در قسمت پراکسی اعدادو وارد کردم اما در تست کانکشن optain ip adress sucesful میشه ولیinternet connection failedمیده
نتم 512 نامحدود پارس انلاین و مودم dlink کنسول و pc هم با لن ب مودم وصلن
ممنون میشم راهنمایی کنین

عزیز تست نزن من اصلا نمیزنم و راحت کار انجام میشه.شما مطمئن شو firewall مودمت خاموشه حتما.و آنتی ویروس غیرفعال.

S.M.A Mason

کاربر سایت
Apr 5, 2013
67
نام
S.M.A
کارهایی رو که گفتین انجام دادم ولی وقتی میزنم بازی از استور دانلود بشه توی preparing 0 % میمونه و بعد از یک دقیقه cannot download میده

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
کارهایی رو که گفتین انجام دادم ولی وقتی میزنم بازی از استور دانلود بشه توی preparing 0 % میمونه و بعد از یک دقیقه cannot download میده

حاجی فهمیدی به ما هم بگو ! :D یکی ماهی هست که با این مشکل درگیرم ، البته هنوز فایروال مودم رو خاموش نکردم.:-"

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
ببخشید دمو بازی ها رو هم میشه با این نرم افزار دانلود کرد واسه PS4 ؟

این نرم افزار کارش دانلود کردن نیست. کارش استخراج لینک ها از PS4 به کامپیوتر و انتقال اونها از کامپیوتر به PS4ـه.
شما با این نرم افزار میتونی لینک دمو رو از استور استخراج کنی، میتونی هم از لینکی که بچه ها قبلاً استخراج کردن استفاده کنی و دانلود کنی. بعد از دانلود کردن، میتونی از طریق این نرم افزار انتقالشون بدی به PS4. با Wifi در بهترین حالت 2-3 مگابایت در ثانیه انتقال میده، با Lan هم تقریباً 12 مگابایت در ثانیه انتقال میده.
بازیها، دموی بازیها، آپدیت، DLC و خلاصه هر چیزی رو میتونی از طریق این نرم افزار به PS4 انتقال بدی.

حاجی فهمیدی به ما هم بگو ! :biggrin1: یکی ماهی هست که با این مشکل درگیرم ، البته هنوز فایروال مودم رو خاموش نکردم.:-"

حاجی یه راه موقتی واسه مشکلت میگم، شاید کارتو راه انداخت.
شما اول اینترنت رو توی کنسول راه بنداز، کاری هم به این نرم افزار نداشته باش، بذار روی حالت Easy خودش همه تنظیمات رو انجام بده. بعد برو توی استور، هر چیزی رو که میخوای دانلود کن. به محض شروع دانلود، اینترنت کنسول رو قطع کن. بذار تا پیغام خطای دانلود بیاد. بعد تنظیمات این برنامه رو انجام بده، وقتی انجام دادی لازم نیست اون گام آخر که اینترنت رو تست میکنه انجام بدی. لینک یا لینک های دانلود شده رو توی یه پوشه مشخص قرار بده، و مسیرش رو برای نرم افزار سِت کن. برای این کار برنامه رو باز کن، برو توی تب Settings و یه گزینه به اسم Auto Find ReplaceFile هست، تیکشو بزن و مسیر رو براش مشخص کن. حالا از توی کنسول برو تو بخش Downloads، روی اون فایلی که دانلودش رو قطع کردی دکمه تایید رو بزن و بعد هم Retry. ببین شروع میکنه به کپی کردن از PC یا نه. من یه مدت این مشکل رو داشتم، ISP رو عوض کردم درست شد.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
وقتی که میخواد فایل ها رو از pc به کنسول انتقال بده حتما ps4 باید به اینترنت وصل باشه؟
من سرعت اینترنتم 1 مگابایت دانلودش هست به خاطر همین تو یک دقیقه کلی حجم میبره میخوام ببینم موقع انتقال از حجم اینترنت هم استفاده میکنه یا نه فقط بین pc و ps4 شیر میکنه!

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
وقتی که میخواد فایل ها رو از pc به کنسول انتقال بده حتما ps4 باید به اینترنت وصل باشه؟
من سرعت اینترنتم 1 مگابایت دانلودش هست به خاطر همین تو یک دقیقه کلی حجم میبره میخوام ببینم موقع انتقال از حجم اینترنت هم استفاده میکنه یا نه فقط بین pc و ps4 شیر میکنه!

نه داداش فقط شیر میکنه حتمن باید به نت وصل بشی

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
یه توضیح بدم واسه انتقال فایل از PC به کنسول
از لحاظ سرعت انتقال این بهترین راهه که من خودم تازه استفاده کردم، توی چند دقیقه 40 گیگ رو ریختم درحالیکه با وایفای حدود 11 ساعت طول میکشید

چیزایی که لازم دارین یه مودم با بیش از یه پورت لن + دو تا کابل لن هست
شما مودم رو با کابل به pc و کنسول وصل میکنین و مودم رو میزنین به برق و روشن میکنین، نیازی نیست سیم تلفن رو وصل کنین چون نیازی به اینترنت ندارین
کاری به تنظیمات مودم نداشته باشین
میرین توی تنظیمات نتورک و به شکل زیر بهش ipـها رو میدین، فقط اون 192.168.1.125 رو به جای 125 میتونین عدد دلخواه رو بین 2 تا 250 بدین که من 125 دادم

بعد میرین توی تنظیمات نتورک کنسول و use lan connection میزنین و طبق آموزش میرین جلو میبینین سرعت انتقال فایلها فوق العاده زیاد شده

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
یه توضیح بدم واسه انتقال فایل از PC به کنسول
از لحاظ سرعت انتقال این بهترین راهه که من خودم تازه استفاده کردم، توی چند دقیقه 40 گیگ رو ریختم درحالیکه با وایفای حدود 11 ساعت طول میکشید

چیزایی که لازم دارین یه مودم با بیش از یه پورت لن + دو تا کابل لن هست
شما مودم رو با کابل به pc و کنسول وصل میکنین و مودم رو میزنین به برق و روشن میکنین، نیازی نیست سیم تلفن رو وصل کنین چون نیازی به اینترنت ندارین
کاری به تنظیمات مودم نداشته باشین
میرین توی تنظیمات نتورک و به شکل زیر بهش ipـها رو میدین، فقط اون 192.168.1.125 رو به جای 125 میتونین عدد دلخواه رو بین 2 تا 250 بدین که من 125 دادم

بعد میرین توی تنظیمات نتورک کنسول و use lan connection میزنین و طبق آموزش میرین جلو میبینین سرعت انتقال فایلها فوق العاده زیاد شده

دوست عزیز میشه قسمت وارد کردن ایپی وارد کردن تو pC بیشتر توضیح بدید؟ یک سوال دیگه این روش به برنامه PSX نیاز نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر