دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
من لپتاپ و ps4 با کابل لن به هم وصل میکنم ولی سرعتش فرق نمیکنه! وقتی کابلو میکشم یا میزنم سرعت هیچ فرقی نمیکنه! امکان داره کابل مشکل داشته باشه!؟

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
من لپتاپ و ps4 با کابل لن به هم وصل میکنم ولی سرعتش فرق نمیکنه! وقتی کابلو میکشم یا میزنم سرعت هیچ فرقی نمیکنه! امکان داره کابل مشکل داشته باشه!؟

خب احتمالا اصلا ازش استفاده نمی‌کنین، چک کنین که پروکـسی و تنظیمات PS4 روی شبکه‌ی اترنتتون باشه.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
دوستان اگه من نتونم به PSn وصل شم نمیتونم دموی فیفایی که دان کردم رو بریزم؟

نه نمی توانید

باید حتما به psn وصل شوید و دمو فیفا را در بخش دانلود ps4 خود بیاورید و بعد آموزش نرم افزار را انجام دهید.

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
خب احتمالا اصلا ازش استفاده نمی‌کنین، چک کنین که پروکـسی و تنظیمات PS4 روی شبکه‌ی اترنتتون باشه.
همه تنظیمات درسته قشنگ طبق اموزش پیش رفتم همه چیم درست کار میکنه قشنگ راحت فایلو انتقال میده! ولی من کابل لن یه سرش به ps یه سرشم به لپ تاپ وصل میکنم ولی فرقی نمیکنه سرعت! ps , لپ تاپ وای فای به مودم وصلن

آخرین ویرایش:

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
همه تنظیمات درسته قشنگ طبق اموزش پیش رفتم همه چیم درست کار میکنه قشنگ راحت فایلو انتقال میده! ولی من کابل لن یه سرش به ps یه سرشم به لپ تاپ وصل میکنم ولی فرقی نمیکنه سرعت! ps , لپ تاپ وای فای به مودم وصلن

مساله همینه، آموزش برای اتصال مستقیم نیست تا جایی که یادمه. اصلا وقتی شما کابلو جدا می‌کنین و هنوز کار می‌کنه یعنی اصلا از کابل استفاده نمی‌کنه دیگه!

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
مساله همینه، آموزش برای اتصال مستقیم نیست تا جایی که یادمه. اصلا وقتی شما کابلو جدا می‌کنین و هنوز کار می‌کنه یعنی اصلا از کابل استفاده نمی‌کنه دیگه!
شما خودتون از چه روش انتفال میدین دیتارو با سرعت بالا ؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,348
با سلام.وقتی می خوام با استفاده از این نرم افزار به ps4 متصل بشم اینترنت کانکسن روی failed می زنه و ارور ce-33986-9 رو می ده لطفا کمک کنید.

mmmsa

کاربر سایت
Aug 5, 2014
58
با سلام.وقتی می خوام با استفاده از این نرم افزار به ps4 متصل بشم اینترنت کانکسن روی failed می زنه و ارور ce-33986-9 رو می ده لطفا کمک کنید.

دانلود avc 20140915 100642uploadkadeh mp4
لینک اموزش
دو مورد که باید ذکر کنم و خیلی مهم هست .
سعی کنید صبح این کار هارو انجام بدی.
تست اینترنت نگیرید.

soroushkouch

کاربر سایت
Aug 5, 2014
14
سلام من هم ps4 هم pc رو با کابل به مودم وصل کردم انتی ویروس رو غیر فعال کردم بذنامه رو با run as adminator باز کردم ولی توview cinnection status ای پی ****** و ای پی ادرس تو رقم اخری با هم تفاوت دارند حالا من چکار کنم راستی مودمم هم زیکسله

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,348
آخه هر وقت که با easy وصل می شم راحت وصل میشه ولی وقتی میزارم رو custome ،internet connetion رو fail میزنه.

- - -ویرایش - - -

ویندوز فایروال رو خاموش کردم و وصل شدم و درست شد ولی فقط یه بار اینترنت کانکشن رو succeful زد و دفعه ی بعدی که تست کردم fail شد ولی با همون fail هم تونستم دموی فیفا رو بزارم برای دانلود و لینکش تو نرم افزار اومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر