دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
لطفا اموزش رو اپدیت کنید بعضی صفحه هایی که برای من میاد تو اون اموزش نیست!!! من به اینترنت خودم وصل شم؟؟؟ اگه میشه یکی واحد تر برام توضیح بده

- - -ویرایش - - -

اینجا من کدوم رو انتخاب کنم ؟
wifi یا lan
به موندم وصل شم یا کامپیوتر ؟؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
لطفا اموزش رو اپدیت کنید بعضی صفحه هایی که برای من میاد تو اون اموزش نیست!!! من به اینترنت خودم وصل شم؟؟؟ اگه میشه یکی واحد تر برام توضیح بده

- - -ویرایش - - -

اینجا من کدوم رو انتخاب کنم ؟
wifi یا lan
به موندم وصل شم یا کامپیوتر ؟؟

سلام دوست عزيز.
آموزشي كه نوشتم مربوط به نسخه 1.8.0 كه آخرين نسخه ست مي باشد. بنابراين شما بايد دقت كنيد كه نسخه نهايي هموني كه تو پست اول آدرس دانلود رو گذاشتم دانلود كرده باشيد.
شما بايد هم pc و هم ps4 رو به مودم وصل كنيد.
موفق باشيد

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
من به مودم وصل شم یا لپ تاپ موقع وصل شدن به اون ازم رمز میخواد نمیدونم چیه ؟؟؟

سلام دوست عزيز
اول لپ تاپ رو با كابل يا وايرلس به مودمت وصل كن. بعد برنامه Psx رو مثل راهنما اجرا كن. بعد Ps4 رو روشن كن برو تو نتورك يا با وايرلس يا با كابل اونم به مودمت وصلش كن. بعد مثل راهنما تنظيمات رو روي ps4 انجام بده.
تو پست هاي قديمي تر اين توضيحات داده شده.
موفق باشيد

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
من مشکلم توی ps4 همه چی رو درست میرم ولی تو تست فیلد میشه بعد Mtu setting چیه؟؟ برای من توی ps4 میاد ولی توی اموزش نیست

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
می شه PC رو با Lan وصل کرد به مودم و PS 4 رو با Wi Fi ؟
تغییری تو تنظیمات باید داد؟
میشه اشکالی نداره اما با وای فای سرعت انتقال میاد پایین !
من هر دو دستگاه رو با وای فای وصل کردم به یه اکسس پوینت بدون مشکل وصل میشم
دوستان شما سرعت انتقالتون با وايرلس چه قدره ؟ از من ثانيه اى يه مگابايت مى فرسته !!!
نه برای من با وایرلسه اما سرعتم 3 تا 4 مگ در ثانیه هست! شاید روترت خیلی دوره

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
داداش اولا كه دمت گرم،دوتا سوالم داشتم
١-بعد از دانلود فايل توسط آى دى ام بين كنسول و كامپيوتر بايد كابل شبكه متصل باشه واسه انتقال ديتا يا نياز نيست؟
٢-اگه يه بازى قبلا نصفش دانلود شده باشه توسط خود كنسول واسه ادامه دادنش تو كامپيوتر راهى هست؟
تشكر

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
داداش اولا كه دمت گرم،دوتا سوالم داشتم
١-بعد از دانلود فايل توسط آى دى ام بين كنسول و كامپيوتر بايد كابل شبكه متصل باشه واسه انتقال ديتا يا نياز نيست؟
٢-اگه يه بازى قبلا نصفش دانلود شده باشه توسط خود كنسول واسه ادامه دادنش تو كامپيوتر راهى هست؟
تشكر

سلام دوست عزیز.
نه در تمام مدت هر کدوم از دستگاه ها باید مستقیم به مودم وصل باشند.
در مورد سوال دوم هم بله کافیه یه لحظه دانلود رو از تو قسمت notification دستگاه ps4 پاز pause کنید و بعد تنظیمات psx رو انجام بدید و مجددا شروع به دانلود کنید. ولی دانلود تو Pc از اول شروع می شه. یعنی صرف نظر از اینکه تو ps4 چقدرش رو دانلود کرده باشید دانلود تو pc رو باید از اول انجام بدید.
موفق باشید.

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
نمی‌دونم کسی تا حالا اشاره کرده یا نه، اگه از طریق تب settings و گزینه‌ی auto find replace file (انگلیسی طرف نابوده!!) فولدری که فایلاتون توش قرار دارن رو بهش بدین خودش سریع همه رو پیدا می‌کنه و نیازی نیست که بالاسرش بشینین تک تک فایلا رو بهش بدین.
نکته دوم این که چه تو مرحله‌ی انتقال چه نصب نیازی به اینترنت نیست و اگه [مث من] نگرانین که به صورت اتفاقی یهو حجمتونو نخوره، می‌تونین کلا اینترنتو (از مودم) قطع کنین، مثلا سیم تلفنو دربیارین.

پ.ن. به نظر من خیلی عجیبه که فایل‌ها بر اساس اکانت ساین شده نیستن، این می‌تونه دست هکرها رو خیلی باز بذاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر