دانلود و انتقال بازی ها و آپدیت بازی های پلی استیشن 4 از PC به PS4 با استفاده از برنامه B4Y Life

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ديشب هر كاري كردم كه يه فايل رو بفرستم همش cannot download ميداد :|

مي توسنتم لينك هارو ببينم اما هيچ گونه ارسالي در كار نبود ! با لپ تاپ داشتم مي فرستادم اما هر كاري كردم نشد
127.0.0.1 رو چك كردم خالي بود ! از easy به costume هم چند بار سوييچ كردم نشد
نميدونم گير كار دقيقا" كجاست اما حدس ميزنم از لپ تاپ يه جايي مشكل داشته

الان هم دارم جاوا 7 اپديت 60 رو مي گيرم چون قبليه 55 بود گفتم شايد از اين باشه net FW ام هم 3.5 بود گمونم

دوستان كسي بعد زدن add ميخواد براش فايل هارو كپي كنه ؟
چون من الان روي PC با كمبود جا مواجه هستم و خطا ميده

از ALPHA 0.99 بايد استفاده كنم يا 1.0b ؟
چون توي اموزش 0.99 بود من از اون استفاده كردم ؟!

Last edited by a moderator:

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان كسي بعد زدن add ميخواد براش فايل هارو كپي كنه ؟
چون من الان روي PC با كمبود جا مواجه هستم و خطا ميده

از ALPHA 0.99 بايد استفاده كنم يا 1.0b ؟
چون توي اموزش 0.99 بود من از اون استفاده كردم ؟!

باید کپی کنه و کپیش میکنه تو پوشه خوده برنامه اگه قبلا چیزی با برنامه ریختی تو کنسول بورو از پوشه بازی پاکش کن جات باز شه یا برنامرو بریز تو درایوی که خالی هست

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اشكال كار رو فهميدم ! وقتي ديدم برنامه هر جا ميره براي خودش يه پوشه ROOT باز مي كنه فهميدم برنامه فايلهارو براي خودش يه جاي ميريزه !
بعد ياد صحبت دوستمون افتادم كه مي گفت برنامه و فايل ها بايد يه جا باشن و بعد از انتقال برنامه به محل فايل ها و درست شدن فايل ROOT برنامه كار كرد :d
البته كمي هم اذيت شدم ولي نفهميدم چش بود هي وسطش ERROR هاي CANNOT DOWNLOAD ميداد :| اما زور زوركي بردمش جلو :d

amirreza 47

کاربر سایت
Dec 11, 2013
54
كسي war thunder رو دانلود كرده ؟ من كه گزاشتم براي دانلود خود بازي و آپديتش رفت تو ليست دانلود ولي توي برنامه شش تا لينك نشون ميده كه همشون دقيقا 4 گيگ هستند كدومو بايد دانلود كنم؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
كسي war thunder رو دانلود كرده ؟ من كه گزاشتم براي دانلود خود بازي و آپديتش رفت تو ليست دانلود ولي توي برنامه شش تا لينك نشون ميده كه همشون دقيقا 4 گيگ هستند كدومو بايد دانلود كنم؟

من قبلا" دانلود كردم و امروز هم اپديت
بايد همه لينك هارو بگيري !
همون راهكار اضافه كردن عدد به قبل PKG رو رفتين 6 تا گرفتين ديگه درسته ؟!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
لينك رو گرفتي بگرد ببين وسط هاش يه جايي نوشته pkg قبلش يه تعدادي عدد هست مثلا" A100_0 اون صفر رو مي بيني ؟!
بايد بعد از گرفتن اين لينك صفر و تبديل به يك كني و همون لينك رو دوباره بذاري داخل IDM همين طوري عدد رو بالا مي بري تا فايل كمتر از 4 گيگ بشه
بعد همه رو دانلود مي كني و ادامه اش ميشه چيزهايي كه در تاپيك گفته شده

دوستان كاشكي ميشد يه راهنماي جديد بنويسيم يا به پست اول چيزهايي رو اضافه كنيم
نكاتي هست كه از چشم دور ميمونه

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash

قابلی نداره تاپیک مال خودتونه :-??
یه pm بدید به یکی بگید صاحب تاپیکتون بکنه :-??

mmmakn

کاربر سایت
Oct 23, 2011
121
نام
مهرداد
بچه ها لينك ها قابليت resume ندارن ؟
من شبها ٢تا ٧ دانلود ميكنم free ولى مجبورم يه سره بزارم يه خورده از حجم هم ميپره راه حلى داريد بگيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بچه ها لينك ها قابليت resume ندارن ؟
من شبها ٢تا ٧ دانلود ميكنم free ولى مجبورم يه سره بزارم يه خورده از حجم هم ميپره راه حلى داريد بگيد

قابليت RESUME دارن مثل شير ! خيلي هم خوب و راحت !

mmmakn

کاربر سایت
Oct 23, 2011
121
نام
مهرداد
قابليت RESUME دارن مثل شير ! خيلي هم خوب و راحت !

برا من بعد pause ديگه resume كه ميكنم نداره عجيبه حالا بايد امتحان كنم امشب لينك جديد جايگزين كنم ببينم اينجورى جواب نميده !

لينك رو گرفتي بگرد ببين وسط هاش يه جايي نوشته pkg قبلش يه تعدادي عدد هست مثلا" A100_0 اون صفر رو مي بيني ؟!
بايد بعد از گرفتن اين لينك صفر و تبديل به يك كني و همون لينك رو دوباره بذاري داخل IDM همين طوري عدد رو بالا مي بري تا فايل كمتر از 4 گيگ بشه
بعد همه رو دانلود مي كني و ادامه اش ميشه چيزهايي كه در تاپيك گفته شده

من آپديت بازى wolf رو دارم دانلود ميكنم تقريبا ٥ گيگ ميشه بعد يه فايل pkg ٤ گيگ بهم داد ديگه يه ١اضاف كردم به لينك يه فايل ٨٨٠ مگابايتم داده حالا سوالم اينه حالا بعد از دانلود هر ٢تا فايل رو بايد add كنم با برنامه همزمان ؟

Last edited by a moderator:

amirreza 47

کاربر سایت
Dec 11, 2013
54
من آپديت بازى wolf رو دارم دانلود ميكنم تقريبا ٥ گيگ ميشه بعد يه فايل pkg ٤ گيگ بهم داد ديگه يه ١اضاف كردم به لينك يه فايل ٨٨٠ مگابايتم داده حالا سوالم اينه حالا بعد از دانلود هر ٢تا فايل رو بايد add كنم با برنامه همزمان ؟

آره ديگه . فقط دقت داشته باشين url هر كدوم رو درست وارد كنيد مثلا فايل ٤ گيگي بايد همون ٠ باشه و فايل ٨٨٠ مگي بايد عدد قبل .pkg ،١ باشه.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
برا من بعد pause ديگه resume كه ميكنم نداره عجيبه حالا بايد امتحان كنم امشب لينك جديد جايگزين كنم ببينم اينجورى جواب نميده !

IDM ات ايراد نداره ؟ والا تا الان من هر چي زدم RESUME هم داشته

shahbaz

کاربر سایت
May 30, 2014
7

اقا من بازی رو گرفتم، ببین دوست عزیز ، دو تا 4 گیگ رو باید بگیری ، فرق نمیکنه کدوم.
یه دونم آپدیت هست با حجم بالا اونم بگیر.
بعد که میری نصب کنی ، میبینی دیگه از وسط نصب ، یه دفعه کند میشه ، داستان اینکه از وسطش به بعد میره یک سری پکیج های دیگه میگیره ، که فقط وقتی نصب بازی به وسطش رسید میتونی لینکشو بگیری.
این 2 دو تای آخری که عرض کردم، یکی 650 مگی ، یکی 3.7 گیگی هست.

کلا دوستان ، برای هر بازی ، یک سری لینک بهتون میده ، ممکنه یه بازی ،12 تا پکج داشته باشه ، ولی یادتون باشه ، اگر سایزشون یکسان هست، نیازی نیست همشونو بگیرین، 2 تا شونو بگیرین کافیه.

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
سلام دوستان
من اولین بار هست که میخوام متصل کنم
این کارهارو میکنم
لپ تاپ با کابل لن به مودم تک پورتی وصله و پورت و آی پی رو به برنامه میدم و استارت میکنم بعد با کانکتیفی شیر میکنم و پی اس 4 رو به اون وایرلس وصل میکنم.
PS4 رو با تنظیمات وای فای و****** (که همون آی پی و پورت توی نرم افزاره) وارد میکنم.
زمان تست ip رو موفق نشون میده اما موقع تست اینترنت فیلد میده.
مشکل از چیه؟
من تمام فایروال هام قطع هستن و جاوا 7.45 هم نصب دارم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر