دانلود نرم افزار Remote Play PC – ریموت پلی PS4 روی PC + کرک

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
طبق گفته سایت PS4 Remote Play فقط روی ویندوز 8.1 و 10 اجرا میشه
A computer with either of the following operating systems
  • Windows 8.1 (32-bit or 64-bit)
  • Windows 10 (32-bit or 64-bit)
روی لپتاپ با چه کیفیتی اجرا میشه؟
برای دسته حتما باید آدابتور وایرلس رو خرید؟
یا با کابل وصل کنم جواب میده؟
برای بازی های دونفره چطور؟
میشه یکی رو با بلوتوث وصل کنم؟

توی second screen موبایل این خطا رو میزنه
this screen is not in use

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
روی لپتاپ با چه کیفیتی اجرا میشه؟
برای دسته حتما باید آدابتور وایرلس رو خرید؟
یا با کابل وصل کنم جواب میده؟
برای بازی های دونفره چطور؟
میشه یکی رو با بلوتوث وصل کنم؟

توی second screen موبایل این خطا رو میزنه
this screen is not in use
کیفت 4 نوع داره که که 1080 انگار فقط برای دستگاه های 7000ه،روی 720 بازی کردم چند صدم ثانیه تاخیر داشت برام
161470
دسته میشه با کابل وصل کرد،مستقم به بلوتوث دستگاه وصل بشه قبلا کار نمیداد الانو نمیدونم
دو نفره هم نمیدونم بشه یا نه باید امتحان کرد
برنامه second screen هم انگار فقط رو بعضی گوشیها بطور کامل کار میده،برا منم همچین خطایی میده،توی فروم ردیت گفته بودن با آپدیت ممکنه حل بشه

• Like
Reactions: Bizhanl

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
کیفت 4 نوع داره که که 1080 انگار فقط برای دستگاه های 7000ه،روی 720 بازی کردم چند صدم ثانیه تاخیر داشت برام
View attachment 161470
دسته میشه با کابل وصل کرد،مستقم به بلوتوث دستگاه وصل بشه قبلا کار نمیداد الانو نمیدونم
دو نفره هم نمیدونم بشه یا نه باید امتحان کرد
برنامه second screen هم انگار فقط رو بعضی گوشیها بطور کامل کار میده،برا منم همچین خطایی میده،توی فروم ردیت گفته بودن با آپدیت ممکنه حل بشه
لگ نمیزنه؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
لگ نمیزنه؟
برا بازیها داستانی خوبه اذیت نمیکنه ولی برا مالتی پلیر اذیت میکنه چون تاخیر داره
البته بنظرم تاخیر به سرعت مودم هم بستگی داره سرعت مودم خودم 150Mbpsه که پایینه برای کارای شبکه

• Like
Reactions: Bizhanl

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
برا بازیها داستانی خوبه اذیت نمیکنه ولی برا مالتی پلیر اذیت میکنه چون تاخیر داره
البته بنظرم تاخیر به سرعت مودم هم بستگی داره سرعت مودم خودم 150Mbpsه که پایینه برای کارای شبکه
نه من آفلاین بازی میکنم بیشتر این ویدیو ها تو یوتیوب ک رو ویندوز هفت اجرا میکنن فیکه؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
قبلش یه
https://yo utu.be/8VBNIicHxCE
از طریق cmd فایل رو اکسترک میکنه
cmd رو باز کن بعد فایل RemotePlayInstaller که دانلود کردی رو بکش توی cmd بعدش "extract\" بذار که میشه "RemotePlayInstaller.exe \extract" و فایلو اکسترک میکنه
توی وین 10 امتحان کردم خطا داد ولی توی ویدیو مشخص داد که فایل نصبی رو تحویل میده و مستقیم میشه اجراش کرد بدون نصب،اگه راهکار جواب نداد میخوای تا پوشه نصب شدش رو برات آپلود کنم

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
از طریق cmd فایل رو اکسترک میکنه
cmd رو باز کن بعد فایل RemotePlayInstaller که دانلود کردی رو بکش توی cmd بعدش "extract\" بذار که میشه "RemotePlayInstaller.exe \extract" و فایلو اکسترک میکنه
توی وین 10 امتحان کردم خطا داد ولی توی ویدیو مشخص داد که فایل نصبی رو تحویل میده و مستقیم میشه اجراش کرد بدون نصب،اگه راهکار جواب نداد میخوای تا پوشه نصب شدش رو برات آپلود کنم
از منم اجرا میشه تا آخر همه فایل هاش نصب میشه ولی میگه روی ویندوز هفت و چند نسخه دیگه از ویندوز کار نمیکنه چطوری برنامه رو بکشم تو cmd?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر