دانلود بازیهای Psx

sasan.key

کاربر سایت
Feb 26, 2009
110
Street Fighter Alpha - Warriors' Dreams NTSC-U
http://rapidshare.com/files/183032787/sf_alpha_by.Playstation81.part4.rar
streetfighteralpha1ntsccustomf.jpg

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
سلام بچه ها.من امروز یک درخواستی داشتم.اینکه اگه کسی میتونه برای من pes 2009 رو برای دانلود بگذاره.من 6 تا،تا حالا از این بازی خریدم اما هیچ کدام legend رو نداشتند.لطفا برای من با لینک نت لود با legend بگذارید.

Fan_Boy_Game

کاربر سایت
May 24, 2007
41
سلام بچه ها.من امروز یک درخواستی داشتم.اینکه اگه کسی میتونه برای من pes 2009 رو برای دانلود بگذاره.من 6 تا،تا حالا از این بازی خریدم اما هیچ کدام legend رو نداشتند.لطفا برای من با لینک نت لود با legend بگذارید.

جریان این Legend چیه ؟ میشه یه خورده توضیح بدی ؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
جریان این Legend چیه ؟ میشه یه خورده توضیح بدی ؟
....جریانش اینکه تو یک بازیکن میسازی و یک چند تا تیم پکیده بهت پیشنهاد میدن که بری تو تیمشون.بعد بازی میکنی و باید خوب بازی کنی و حداکثر تلاشت رو برای گل زدن بکنی.بعدا کم کم تیم های خوب میخرنت و میری بالا تا یک ستاره ی فوتبال بشی......
فیفا 09 همچین چیزی داره اما هیچ کس تو رو نمیخره و با تیمی که شروع کردی با همون تیم هم تموم میشه که این طوری اصلا حال نمیده.
من تا حالا 6 تا از این بازی خردیم اما هیچکدومش این رو نداشتند و من آرزو به دل موندم.
به من بیچاره کمک کنید.یا برام پست کنید یا برای دانلود بگذارید.....

sasan.key

کاربر سایت
Feb 26, 2009
110
مسعود جان این بازی pass میخواد pass اونم تو google سرچ کردم نبود حتی از اونجای که game لینکاشو پیدا کردیم رفتم فقط تو یه سایت زده باید از قفل شکن rar استفاده کنی اینم ادرسش http://209.85.173.132/search?q=cach...n.PS2DVD.PAL.Knarf.rar.001&cd=1&hl=en&ct=clnk
بالاخره این فایت باز شد رایت کردم بازی dice بود اخه مردم ازار چرا با روح روان مردم بازی میکنی با این فایل گزاشتنت ای کاش بازی ecco بود

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
بالاخره این فایت باز شد رایت کردم بازی dice بود اخه مردم ازار چرا با روح روان مردم بازی میکنی با این فایل گزاشتنت ای کاش بازی ecco بود

:biggrin1: متاسفانه مشکلات استفاده از وارزها همینه. معمولا کسی از محتواشون اطلاع نداره ;)

به هرحال موفق باشی

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
Age of Empire II --- PS2

لينکهاي دانلود بازي " Age of Empires II: The Age of Kings " براي پلي استيشن 2 :
( این بازی رو بنا به درخواست دوست عزیز mojtaba گذاشتم
smiley-wink.gif
)

نام بازي : Age of Empires II: The Age of Kings
سازنده : Ensemble Studios
ناشر : Konami Corporation
تاريخ انتشار : 2001

برای وزود به صفحه دانلود بر روی عکسها یا عنوان باز ی کلیک کنید

( نسخه کامل بازی ، این بازی نسخه RIP شده نیست !)

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر