دانلود اولین شماره از مجله Gamerz

Sir William

کاربر سایت
Mar 27, 2012
92
نام
کمال
maw0vxf1pvsarebovrj.png

وبسایت تحلیـلی - خبری گیمرز مفتخر است اولین شماره از مجله الکترونیکی اختصاصـی گیم ، Gamerz را تقدیـم حضورتـــان کند.
این مجله به همت هیئت تحریریه وبسایت گیمرز برای شما عزیزان تهیه دیده شده است .
امیدواریم که مجله ما در جهت اطلاع رسانی به گیمرهای فهیم ایرانی به خوبی عمل کرده باشد و مورد توجه شما عزیزان نیز قرار گیرد.
شما میتوانید نظرات خود را از طریق سایت ما به اطلاعمان برسانید.
منتظر پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

کـــاور مجلــــه:

magazinecover1.jpg

Gamerz Magazine No.1 Download Link

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دانلود کردم و فعلا یک نگاه کلی کردم ، فعلا این موارد به نظرم رسید که امیدوارم با رعایت کردنش شماره بعدی ، شماره بهتری باشه و موفق باشین
طراحی کاور اصلا خوب نیست ، معمولا روی کاور مشخصات مجله باید نوشته بشه از قبیل :
شماره x اسفند 1391
لوگو باید متمایز باشه ، نه مثل کاور این شماره که هم رنگ و هم اندازه عنوان watch dogs هست
ضمن اینکه تصویری که روی کاور قرار میگیره نباید عنوان داشته باشه
چند مورد از عناوین داخل مجله رو ، عنوانش رو روی کاور بنویسین بهتره
...
در داخل مجله ، فهرست مطالب داشته باشین به همراه شماره صفحه ، ضمن اینکه تمام صفحات شماره بندی بشه
مشخص بشه که مطلب نقد هست (review) یا پیش نمایش (preview) یا هر مطلب دیگه ای و مثلا اول همه پیش نمایش ها رو بنویسین ، بعد نقد ها ، بعد سایر مطالب که منظم باشه
میتونین از عناوین فارسی برای مطلاب استفاده کنید ولی حتما باید اسم کامل بازی + مشخصات (مثل تاریخ عرضه ، پلتفرم و ...) رو مشخص کنید

Sir William

کاربر سایت
Mar 27, 2012
92
نام
کمال
دانلود کردم و فعلا یک نگاه کلی کردم ، فعلا این موارد به نظرم رسید که امیدوارم با رعایت کردنش شماره بعدی ، شماره بهتری باشه و موفق باشین
طراحی کاور اصلا خوب نیست ، معمولا روی کاور مشخصات مجله باید نوشته بشه از قبیل :
شماره x اسفند 1391
لوگو باید متمایز باشه ، نه مثل کاور این شماره که هم رنگ و هم اندازه عنوان watch dogs هست
ضمن اینکه تصویری که روی کاور قرار میگیره نباید عنوان داشته باشه
چند مورد از عناوین داخل مجله رو ، عنوانش رو روی کاور بنویسین بهتره
...
در داخل مجله ، فهرست مطالب داشته باشین به همراه شماره صفحه ، ضمن اینکه تمام صفحات شماره بندی بشه
مشخص بشه که مطلب نقد هست (review) یا پیش نمایش (preview) یا هر مطلب دیگه ای و مثلا اول همه پیش نمایش ها رو بنویسین ، بعد نقد ها ، بعد سایر مطالب که منظم باشه
میتونین از عناوین فارسی برای مطلاب استفاده کنید ولی حتما باید اسم کامل بازی + مشخصات (مثل تاریخ عرضه ، پلتفرم و ...) رو مشخص کنید
خیلی ممنون از نظراتتون دوست عزیز. حتما از شماره بعدی منظور خواهند شد.
همونطور که اشاره کردین ایرادات ریز و درشتی وجود داره و این فقط به خاطر اینه که مجله به تازگی منتشر شده و انشاءلله با همکاری شما دوستان و خوانندگان عزیز این ایرادات هم برطرف
بشه تا ما بتوانیم رضایت خاطر شما رو کسب کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر