دانلود اطلاعات و تحویل روی DVD با قیمت ارزان

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
سلام
دوستان همونجور که معلومه یه سری اطلاعات میخوام برام دانلود کنید حجمشم زیاد نیست اما چون خودم برام مقدور نیست میخوام هرکی تو اینکاره برام با دانلود کنه بزنه رو DVD هزینه دانلود و دیسک و ارسالشو میدم برام بفرسته .
دوستان قیمت خیلی ارزون و مناسب میخوام وگرنه خودم دانلود میکنم .
در صورت لزوم خودم لینک هم میدم .
اطلاعاتی که میخوام هم چیز حیاتی نیست :d قسمت های عقب افتاده از سریال هامو میخوام که حد اکثر 6 تا 7 گیگ میشه ( مدیران عزیز اگه این سطر خلافه قوانینه خواهشا بگید ویرایش کنم تاپیکو پاک نکنید البته قصد فروش عمده و این حرفا نیست فکر کنید بازی میخوام :d )

دانلودیاش بسم الله

آخرین ویرایش:

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
دوستان یعنی تو این فروم هیچکی نیست که کارش دانلود اطلاعات باشه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! عجب

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
Rating - 100%
8   0   0
برو تو فروم پرشین تولز یه دوست عزیزی هست از مشهد که گیگی 350 دانلود میکنه

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
جواب همه رو دادم :d الان میرم تو پی تی میگردم اما قبلا به چشمم نخورد همچین چیزی !!!

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
Rating - 0%
0   0   0
سلام
میدونی دانلودش زیاد کار سختی نیستش مشکل اصلی سر ارسال این چیزاشه و اینکه ارزششو نداره کسی اینکارو کنه
مثلا یارو بیاد گیگی 500 تومن بگیره 6 گیگ میشه 3000 تومن با رایت و دی وی دی 3500 حالا پستم نمیدونم اخه هرکی سرعت بالا و نامحدودم داشته باشه نمیاد برای 3000 تومن اینکارو بکنه بهتره خودت دانلود کنی البته جاهایی من دیده بودم ولی اونام زیر یه حجمی زیادی قبول نمیکنن

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
عزیزان فعلا که با یکی 380 تومن توافق کردیم و منم حدود 13 گیگ دادم برام دانلود کنه اما عزیزان اعلام آمادگی کنن که اگه اشون برام دانلود نکردن بدم به شما . داش مرتضی فیلم و سریاله . در مورد اینکه خودم دانلود نمیکنم هم باید بگم که این دوازده گیگ رو اگه خودم دانلود میکردم 24 تومن برام تموم میشد وگرنه مغض ... که نخوردم بلا نسبت خودم میتونستم دانلود کنم . پس دوستان هرکی تو همین رنج قیمت دانلود میکنه اعلام آمادگی کنه اگه ایشون دانلود نکردن لینک ها آمادن میدم برام دانلود کنید . ممنون از همه

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
دوستان اون عزیزی که قرار بود دان کنه دبه در آوردم هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :(

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 PM ارسال شده بود ----------

برادران عزیز نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟

parsi boy

کاربر سایت
Aug 31, 2011
61
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
اینم یه up
باور کن اگه میتونستم دانلود میکردم برات رایگان ولی چه کنم که کل ترافیکم که تا 3 ماه دیگه برام مونده 3 گیگ هستش:">

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
آقا دمتون گرم علی جون داداش خیلی عزیزی من راضی به زحمت نیستم همین آپی که کردی یه دنیا ارزش داره :d دوستان عزیز با یکی از عزیزان هماهنگ کردیم برام دانلود کنه اوکی شد دست گل همگی درد نکنه به خاطر آپ های پر احساستون :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر