دانلود آفلاین بازی های Wii

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام به همه ی دوستان.
من و دادشم می خوایم با هم دیگه یه اکانت اینترنت ماهواره ای بخریم البته با کمک دوستان و قرار ه پول خرید اکانت بین کسا نی که مایلند تقسیم بشه .
و ما میخوایم هر هفته 8 بازی برای دانلود بزاریم و اگه شد مثلا 10 بازیه خوب می زاریم تو سایت و رای گیری میکنیم و بازی های پر طرفدارتر رو دانلود میکنیم. اگه هم کسی میتونه که اسکاینت رو برا خودش فعال کنه چه بهتر بازیها به صورت offline براش میاد.
حالا دوستانی که مایلند همین جا PM کنن!
بعد یه چیزه دیگه اگه نمیتونید offline بگیرید ما خودمون بازی هایی رو که دانلود کردیم براتون میفرستیم.
خواستیم تنهایی اکانت بخریم دیدیم پولش زیاد میشه.گفتیم تو سایت بزاریم تا همه بهره مند بشند.
البته این مسله در صورتی OK میشه که امن تعداد نفراتی که ما مدنظرمونه جمع بشن!!
هر میخواد بیاد بالا!!:biggrin1:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
5 سال دوره این دانلود افلاین رو کار کردم 2 تا بازی WII هم دانلود شده
به نظر من قرار داد با شرکت های تخصصی دانلود افلاین بهتر از هرکاری هست. شما نمی تونید تو این کار بردی چرا چون 1 پهنای باند زیادی می خواید که قیمتش بسیار بالاست هز گیگ پاتون 20 هزار تومن در میاد
2- مک اختصاصی ندارید پس امکان گک شدن پارتها زیاده

خلاصه کار شما نیست اینکار اما ایده خوبی هست. من موافقم که به شرکتهای اینکار پول بدیم برامون بفرستن

زیاد هم نمیشه هرگیگ رو 2 هزار تومن حساب میکنند که تعداد که بشیم پایمون کم درمیاد

خوب به نظر من کسانی که امکانات دانلود افلاین رو دارند اینجا اعلام کنند. که عضو گیری رو شروع کنیم

امکانات مورد نیاز:
1 عدد کامپیوتر که شب تا صبح روشن باشه
1 عدد کارت DVB
1 عدد دیش و ال ان بی روی جهت w3

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
5 سال دوره این دانلود افلاین رو کار کردم 2 تا بازی WII هم دانلود شده
به نظر من قرار داد با شرکت های تخصصی دانلود افلاین بهتر از هرکاری هست. شما نمی تونید تو این کار بردی چرا چون 1 پهنای باند زیادی می خواید که قیمتش بسیار بالاست هز گیگ پاتون 20 هزار تومن در میاد
2- مک اختصاصی ندارید پس امکان گک شدن پارتها زیاده

خلاصه کار شما نیست اینکار اما ایده خوبی هست. من موافقم که به شرکتهای اینکار پول بدیم برامون بفرستن

زیاد هم نمیشه هرگیگ رو 2 هزار تومن حساب میکنند که تعداد که بشیم پایمون کم درمیاد

خوب به نظر من کسانی که امکانات دانلود افلاین رو دارند اینجا اعلام کنند. که عضو گیری رو شروع کنیم

امکانات مورد نیاز:
1 عدد کامپیوتر که شب تا صبح روشن باشه
1 عدد کارت DVB
1 عدد دیش و ال ان بی روی جهت w3
دوست عزیز ما خودمنون این چیزا رو میدونیم وگرنه اصلا اینجا مطرح نمیکردیم.
ما خودمنون 1سال کامل سایت اختصاصی واسه دانلود آفلاین داشتیم اسمش اینه:Sat-offline.ir و درمورد همه چیزش ما فول هستیم بعدش هم ما میخوایم اکانت ماهانه یا هفتگی بخریم و پول خریدش رو بین افراد تقسیم کنیم و هر کی تونست off بگیره چه بهتر کار ما راحتتر کرده و اگر هم نتونست ما بازیهای دانلود شده رو براش میفرستیم.و این دیگه مشکلی نداره که !حالا هر کی خواست زودتر بیاد!!!:smile:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
هستم ولی نمیتونم دان کن برام بفرست.هزینش چقد میشه؟
آقای olypus دستت درد نکنه که اومدی و هستی و لطف کردی که اومدی!:biggrin1:
بذار ما کارمون رو شروع کنیم ان شاالله ! بازیها هم چشم برات میفرستیم!:biggrin1:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
منم هستم اگه تعداد زیاد بشه
از شما تشکر میکنم دوست عزیز.
فقط یه چیزی خدمت همه عرض می کنم اگه وسایل off رو دارید مثلا cart dvb va dish va lnb بهتر میشد که دیگه ما نخوایم بازی ها بفرستیم البته اونایی که ندارن اشکالی نداره.:smile:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
Wii

دوستان دیدم کسی علاقه نشون نمیده گفتم شاید قیمت اکانت رو بذارم بهتر بشه !
قیمتش خیلی نیست حدود 130 140 کمتر بیشتر!
و اگه 20 نفر شیم میشه نفری 5 . 6 تومن .
ولی مردونه ارزش نداره 5 تومن بدی 8 تا بازی بگیری !
اونم چه بازیهایی !! همش جدید و همش اونایی که با انتخاب خودتونه!!:smile:

sghd

کاربر سایت
Nov 5, 2007
13
اگه ده نفر هم بشیم کفایت میکنه به نظرم
وسایل آفلاینو من دارم فقط باید یه فکری برای کسایی که ندارن و دی وی دیهاشو میخواند بکنیم مثلا رایت مشارکتی

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
اگه ده نفر هم بشیم کفایت میکنه به نظرم
وسایل آفلاینو من دارم فقط باید یه فکری برای کسایی که ندارن و دی وی دیهاشو میخواند بکنیم مثلا رایت مشارکتی
آره خوبه بد نیست ! و اونم مشکلی نداره که فقط ادرس رو ازشون میگریم و بازی ها رو براشون میفرستیم.
شما هم خوبه که DVB دارین بعدن همه چیز رو میگیم set میکنیم و Download شروع میشه ایشلا!:biggrin1:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
آره خوبه بد نیست ! و اونم مشکلی نداره که فقط ادرس رو ازشون میگریم و بازی ها رو براشون میفرستیم.
شما هم خوبه که DVB دارین بعدن همه چیز رو میگیم set میکنیم و Download شروع میشه ایشلا!:biggrin1:

به نظر من بهتره به جای اینکه خودتون این کار رو انجام بدین با شرکت های اینکاره قرار داد ببندیم فری افلاین الان روزی 20 گیگ رایگان میفرسته اصلا شاید رایگان برامون بازی wii فرسته هفته ای 1 دونه. خلا بصرفه تر خواهد بود. شما اگر اسرار دارید خودتون این کار رو انجام بدید چرا افلاین آنلاین نت پرسرعت بخرید بصرفه تره بعد برای مشترکین ارسال کنید

یه سوال اگر بازی wii چقدر پولش میشه که اینقدر دردسر بکشیم؟:-"

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان با عرض پوزش فراوان بگم که کنسل شد.:blushing:
به دلیل اینکه دیگه روی w3 اکانت نمیدن.
و تعداد هم که کم بود و همون طور اقای zia گفتن از شرکتا بگیرین به تره !
بازم از همگی عذر میخوام شرمنده ی همه شدیم:blushing::((

آخرین ویرایش:

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
سلام.حيف شد اگه راه ميفتاد بد نبود.ولي خريد بازيها به وسيله پست راحتره.من كارت dvb و تمام وسايل مورد نيازو دارم.از skynet هم استفاده مي كنم.adsl هم دارم.كسي جايي براي خريد اكانت انلاين سراغ نداره؟؟ اگه اكانت انلاين داشته باشي به نظرتون دردسرش كمتر نيست؟؟ اينجوري هر كس برا خودش هر بازي رو كه بخواد دانلود ميكنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر