داستان Alan Wake (کسانی که بازی نکردن نخونن!!!)

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
داستان بازی بیشتر شبیه داستان فیلم های ترسناکه تا خدا و شیطان , منظورم نفرین انتقام و .. هست
شاید همچین اتفاقی باعث به وجود امدن تاریکی شده :
یک نفر تو این کلبه زندگی میکرده و مردم شهر اونو به یکسری دلایلی مقصر میدونن و اونو تو کلبه زندانی میکنن و یا به صورت دیگه ای میکشنش و حالا اون کی بوده و چه کاری انجام داده بوده معلوم نیست حالا برای ازاد کردن خودش و گرفتن انتقامش باید یک داستانی در این رابطه نوشته بشه ( شاید خودش نویسنده بوده و . . . ) !
اما مردم این شهر خیلی مشکوک میزنن خیلی

کسانی که ما میدونیم تا به حال وارد کلبه شدن و کارهایی که انجام دادن:
3 نفر تا الان وارد کلبه شدن
1 ؟ : نفر اول اسمشو نمیدونم و نمیدونم قبل از زین اومده اونجا یا بعدش که فقط مشخص مرده , چه جوری مرده و چکار کرده معلوم نیست
2 زین : که برای زنده کردن زنش تاریکیرو ازاد میکنه , اون می تونه وارد بدن هرکسی که بخواد بشه !
3 الن : که به فکرخودش راه حل رو پیدا کرده اما نه , چون الن تو تاریکی زندانی میشه تا داستان رو باب میل تاریکی ادامه بده و باز تاریکی رفته تو تن یکنفر دیگه که اون کسی نیست به جز نایتینگال مامور FBI :)

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
1 ؟ : نفر اول اسمشو نمیدونم و نمیدونم قبل از زین اومده اونجا یا بعدش که فقط مشخص مرده , چه جوری مرده و چکار کرده معلوم نیست

این نفر اول از کجا اومد؟؟

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
یه سوال اساسی!! چرا آلن وقتی داره میفته (در واقع میپره تو دریاچه کالدرون آخر بازی) ناراحت و عصبیه؟!؟!؟! انگار یه چیزی یادش رفته!! (همونطور که بارنی گفت) معمولا دوستان اونور آبی وقتی میگن Hell که مثلا می خوان عصبانیتشون رو از شرایط به نحو شدید نشون بدن . آلن چرا عصبی در حالی که قبل از پرش با رضایت میپره!!

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
باید بریم یه کلاس زبان ثبت نام کنیم من کف کردم از بس بازی کردم موضوع داستان رو نگرفتم چیه فقط دست و پا شکسته بعضی از کلماتش رو آدم میفهمه که اونم هیچ تاثیری نداره :((

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
یه سوال اساسی!! چرا آلن وقتی داره میفته (در واقع میپره تو دریاچه کالدرون آخر بازی) ناراحت و عصبیه؟!؟!؟! انگار یه چیزی یادش رفته!! (همونطور که بارنی گفت) معمولا دوستان اونور آبی وقتی میگن Hell که مثلا می خوان عصبانیتشون رو از شرایط به نحو شدید نشون بدن . آلن چرا عصبی در حالی که قبل از پرش با رضایت میپره!!
شاید ی کوسه زیر پاش بوده:)...
ولی دور از شوخی فکر میکنم چون دوباره خودش رو در همون شرایط که این بلا سرش اومد دید این کلمه رو گفت(ترس از اینکه همه چیز دوباره تکرار بشه)...
از طرفی هم میتونه چیز مهمی نباشه و سازندگان برای تنوع به جای کلمه Shit یا F*ke از Hell استفاده کردن که به توجه به ارتفاع و لحظه برخورد به آب طبیعه...
در کل اگه بخوای میتونی از نوع باز شدن در ها در بازی هم برداشتی داشته باشی ولی همه چیز مهم نیست و این مشخصه که به غیر از سازندگان کسی نمیتونه داستان رو تفسیر کنه(اونم در نسخه 2)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
شاید ی کوسه زیر پاش بوده:)...
ولی دور از شوخی فکر میکنم چون دوباره خودش رو در همون شرایط که این بلا سرش اومد دید این کلمه رو گفت(ترس از اینکه همه چیز دوباره تکرار بشه)...
از طرفی هم میتونه چیز مهمی نباشه و سازندگان برای تنوع به جای کلمه Shit یا F*ke از Hell استفاده کردن که به توجه به ارتفاع و لحظه برخورد به آب طبیعه...
در کل اگه بخوای میتونی از نوع باز شدن در ها در بازی هم برداشتی داشته باشی ولی همه چیز مهم نیست و این مشخصه که به غیر از سازندگان کسی نمیتونه داستان رو تفسیر کنه(اونم در نسخه 2)
فکر نکنم خود سم لیک هم از اینکه آخرش چی شد سردراورده باشه.فکر کنم عین لاست گفتن یه چیزی بسازیم بعدا بتونیم ادامه بدیم!آخرش هم یه برزخ می سازن می گن بالاخره همه می میرند!

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
فکر نکنم خود سم لیک هم از اینکه آخرش چی شد سردراورده باشه.فکر کنم عین لاست گفتن یه چیزی بسازیم بعدا بتونیم ادامه بدیم!آخرش هم یه برزخ می سازن می گن بالاخره همه می میرند!
با این حرف شما کاملا موافقم..چون این کارا قبلا هم سابقه داشته ی چیز گنگ میسازن بعد توی فرومها میگردن ببینن کی ادامه داستانو قشنگتر تعریف میکنه از روی فکر اون ایده میگیرن میرن جلو...

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم....

قضیه داستان بازی آلن ویک شده مثه اون لباس نامرئی پادشاه که آخر سر یه بچه از تو جمع گفت : پادشاه که اصلا لباس نداره !!!!
نمیخوام منکر داستان آلن ویک شم ولی باید قبول کنیم یه داستان تکراری و کلیشه ایی که سر و ته نداره....بعدشم ما داریم درباره یه game صحبت میکنیم نه یه فیلم.....باید همه جوانب رو بسنجیم....
به نظر من داستان RDR واقعا بینظیره....30-40 ساعت گیم پلی و یه داستان که اصلا تکراری نمیشه....و یه پایان وحشتناک و استثنایی....

ول کنید آلن ویک سوسولو....عشق است جان مارستون تنها....

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
سلام علیکم....

قضیه داستان بازی آلن ویک شده مثه اون لباس نامرئی پادشاه که آخر سر یه بچه از تو جمع گفت : پادشاه که اصلا لباس نداره !!!!
نمیخوام منکر داستان آلن ویک شم ولی باید قبول کنیم یه داستان تکراری و کلیشه ایی که سر و ته نداره....بعدشم ما داریم درباره یه game صحبت میکنیم نه یه فیلم.....باید همه جوانب رو بسنجیم....
به نظر من داستان RDR واقعا بینظیره....30-40 ساعت گیم پلی و یه داستان که اصلا تکراری نمیشه....و یه پایان وحشتناک و استثنایی....

دوستان لطفا از بحث دور نشید!!!

این تاپیک مال کسانی هست که به داستان بازی اهمیت بیشتری میدن!

RDR یه ساهکاره اما در سبک خودش!

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
سلام دوستان!
شماها بازیو روی nightmare تمام کردین و آیا تمام صفحه های menuscript رو پیدا کردین؟چون میگن در این شرایط پایان بازی کاملا روشن میشه!!!!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
در کل اگه بخوای میتونی از نوع باز شدن در ها در بازی هم برداشتی داشته باشی ولی همه چیز مهم نیست

خيلي خوب گفتي ...

سلام علیکم....

ببين برادر محترم شما يه باره ديگه هم تو تاپيكه رد دد اين دوبازي رو با هم مقايسه كردي ...

اونجا هم خيلي ها گفتن اين كار اشتباهه و اصلا سبك اين 2بازي زمين تا آسمون فرق داره ...

واقعا پستات رو مخه :mad: اومدي تو تاپيك بحث درمورد داستان آلن ويك و ميگي رد دد بهتر بود !

من تو تاپيك رد دد هم گفتم اون بازي هم فوق العاده بود اما در سبكه خودش ...

بعدشم كجاي داستانه آلن ويك تكراري بود ؟! لطفا ديگه از اين پستهاي چرت نده ....

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان دو مورد مهم! برای روشن شدن داستان به طور واضح تر این دو مورد لازمه.

1- یک نفر لینک اپیزود 5 و 6 فیلم رو بذاره همه دانلود کنن. این ضروریه.

2- کسی روی Nightmare بازی رو تمام کرده؟؟؟؟ بگردید ببینید کیا بازی رو رو این درجه سختی تموم کردن!! اصلا کلا پیدا شده همچین کسی؟؟

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
دوستان دو مورد مهم! برای روشن شدن داستان به طور واضح تر این دو مورد لازمه.

1- یک نفر لینک اپیزود 5 و 6 فیلم رو بذاره همه دانلود کنن. این ضروریه.

2- کسی روی Nightmare بازی رو تمام کرده؟؟؟؟ بگردید ببینید کیا بازی رو رو این درجه سختی تموم کردن!! اصلا کلا پیدا شده همچین کسی؟؟
من روی Nightmare بازی رو تمام کردم . 88 تا از menuscript ها رو پیدا کردم یکیش خیلی جالب بود :
من یک دست نوشته پیداکردم که توش نوشته من یک دست نوشته پیداکردم و توش من دارم دست نوشترو میخونم که توش نوشته من یک دست نوشته پیداکردم که توش نوشته من یک دست نوشته پیداکردم و توش من دارم دست نوشترو میخونم و توش نوشته من یک دست نوشته پیداکردم که توش نوشته من یک دست نوشته پیداکردم و توش من دارم دست نوشترو میخونم . . . !
یعنی چنتا من وجود داره ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر