داستان کامل سری METAL GEAR SOLID

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آقا حالا این نکته ربطی به این تاپیک نداره ولی به mgs 5 مربوطه.
گرافیکش چرا انقدر تو روز بنظر من پایینه :( ؟ همون کمپ امگا خیلی ساده بود :| یعنی تو شب یه چیزی بود ! همه محیطم به دریا و یه تیکه خشکی تقسیم شده بود :|
حالا واسه اینکه خیلیم به بیراهه نریم چرا بیگ باس بعد از خروج از بیمارستان رو پاش راحت میدوید :biggrin1: ؟! یا چرا ایشماییل بعد تصادف تو ماشین نبود ؟​

والا روزش رو من با کیفیت پایین دیدم نمی دونم اما بیشتر فضای فاکس انجین و از زاویه بالا بود واسه همین جزئیات مشخص نبود و کمی تو ذوق می زد
در مورد دویدن بیگ باس هم بهتره زیاد به این موضوع ها گیر ندی وگرنه من می تونم بگم چرا سایکو مانتیس رو هوا حرکت می کنه یا اسب آتشین کجا بوده یا اون انفجار آسانسور واقعاً آدم زنده می مونه ؟
در مورد ایشماییل هم نکته جالبیه اما این کوجیما استاد ادیت کردن کات سین ها در تریلر ! شاید اینم حقه اش باشه شایدم نباشه !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه نه خوب سایکو مانتیس که شغلش مشخصه :D ! ولی بیگ باس 2 دقیقه ( مثلا ) قبل خروجش از بیمارستان نمیتونست رو پاهاش بایسته ! راستی ممکنه اینجا راجع به سایکو بیشتر ببینیم ؟ مثلا نشون بده چجوری روستا شو آتیش زد و..؟
تو 1ـش فهمیدم که سایکو یه مخالفات هایی با بیگ باس داشته ! و به اسنیک ـم میگه ! کلا اون بحث توهم یه طرف بحث دویدن بیگ باس ـم یه طرف :D !
ولی واقعا عجیبه که ایشماییل اصلا تو تریلر نبودش بعد تصادف ماشین ! ( آسلات ـم که اومد اون نبود )

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
! ولی بیگ باس 2 دقیقه ( مثلا ) قبل خروجش از بیمارستان نمیتونست رو پاهاش بایسته!
اینکه بیگ باس نمیتونست اول رو پاهاش وایسته من فکر میکنم بخاطر توو کما بودنش بود چون موقع جراحت مشکل جدّی ای برا پاش به نظر نمیومد افتاده باشه.به هر حال 9 سال رو تخت بیهوش باشی بدون حرکت 100% ماهیچه ها تحلیل میره ضعیف میشه دیگه,لاغر شدنشم کاملاً مشهود بود توو تریلر!ولی بگیمم بخاطره توو کما بودنشه بازم زوده بخواد وایسه رو پاهاش,کلّی فیزیوتراپیٌ اینا لازمه................بحث پزشکی شد!!:d

DANTE14

کاربر سایت
Sep 10, 2012
42
سلام
آقا میخواستم یه مشورت ازتون بگیرم خواهشا درست جوابمو بدین
من تا حالا هیچ سری از متال گیر رو بازی نکردم ولی خیلی بهش علاقه مند شدم
به نظرتون میرزه کهmetal gear collectionروالان بازی کنم ؟یعنی
ازنظر گرافیک گیم پلی ومکانیک های بازی قدیمی نشده یعنی حوصلم سر نمیره؟
چون بازی های طولانی هم هستن.
ممنون

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
سلام
آقا میخواستم یه مشورت ازتون بگیرم خواهشا درست جوابمو بدین
من تا حالا هیچ سری از متال گیر رو بازی نکردم ولی خیلی بهش علاقه مند شدم
به نظرتون میرزه کهmetal gear collectionروالان بازی کنم ؟یعنی
ازنظر گرافیک گیم پلی ومکانیک های بازی قدیمی نشده یعنی حوصلم سر نمیره؟
چون بازی های طولانی هم هستن.
ممنون

شاید یه کم قدیمی شده باشه ولی داستان فوق العاده و گیم پلی خاص و پر از رمز و رازش هیچوقت خستت نمیکنه.
بازی نکنی اشتباه کردی.>:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
داداش یه میلیونم بود بگیرش چون بازی بینظیریه درضمن 10دلارم تو psn خرج کن 1شم بگیر.4شم یادت نره

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان احتمال داره EVA رو تو Phantom Pian ببینیم؟

احتمالش زیاد ِ

اقا کی این داستان ها قرار می گیره یکی یک داستان مفصل وکامل از کل سری رو بزاره که یک شب روز وقت ببره بخونیم!!

یه مقدار دیگه صبر کنید داستان MG1.MG2.MGS2.MGS4 با هم اضافه میشن .

hamidxhunter

کاربر سایت
Apr 12, 2013
11
بی صبرانه منتظر بقیه داستانم...یعنی روزی 2 بار میام اینجا ببینم چیزی آپدیت شده یا نه...کاش تاریخ انتشار ادامه دهستان رو مشخص کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر