داستان کامل سری METAL GEAR SOLID

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
اما تابحال شده یک تریلر یا کلیپ فن میدی که بصورت هنرمندانه ای هم مونتاژ شده شما رو جذب یک بازی کنه؟ یا نظرتون رو درباره ی اون عنوان عوض کنه؟ خب این اتفاق برای من افتاد. کلا با این سبک حال نمیکردم ولی خب امروز بلاخره نظرم برگشت. کلیپ زیر رو از سایت آپارات ببنید، البته شاید برای برخی دوستان تکراری باشه. در مورد اون رویارویی تلخ و معروف بین باس و بیگ باس هستش که بشکل هنرمندانه ای توسط یکی از فنهای همین سری مونتاژ شده.
بلاخره لینک یوتیوبشو پیدا کردم اونم HD. بصورت واقعا هنرمندانه ای روی قطعه معروف و زیبای Undying love میکس و ارنج شده
Metal Gear Solid 3: Undying Love (HD)
Metal Gear Solid 3: Undying Love (HD) - YouTube

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,237
نام
حامد
بلاخره لینک یوتیوبشو پیدا کردم اونم HD. بصورت واقعا هنرمندانه ای روی قطعه معروف و زیبای Undying love میکس و ارنج شده
Metal Gear Solid 3: Undying Love (HD)
Metal Gear Solid 3: Undying Love (HD) - YouTube

دوستان ، بزرگان من یوتوب نمی تونم باز کنم
میشه کسی اینو اپلود کنه جایی بزاره اینجا من هم استفاده کنم
اجرشو از رییس بزرگ بگیرید ایشالله

brnudi

کاربر سایت
Nov 9, 2011
20
سلام دوستان
از شروع کننده این تایپیک به خاطر نوشته هایشان ممنون فوق العاده است فقط خیلی خلاصه نوشتند که بازم خوبه
یه سوتال از دوستانی که متال گیر 1 رو بازی کردند داشتم وقتی برای اولین بار بازی را تمنام میکنی به شکا یه دوربین عکاسی .و یه بند که روش نوشته به سوی بینهایت میده می خواستم بدونم این بند برای بار دوم که بازی میکنی چه کارایی داره و اینکه بازی را برای بار دوم به پایان ببری چه چیز هایی بونوس میگیری.
ممنون

mahdiyar1361

کاربر سایت
Feb 14, 2013
72
سلام دوستان
از شروع کننده این تایپیک به خاطر نوشته هایشان ممنون فوق العاده است فقط خیلی خلاصه نوشتند که بازم خوبه
یه سوتال از دوستانی که متال گیر 1 رو بازی کردند داشتم وقتی برای اولین بار بازی را تمنام میکنی به شکا یه دوربین عکاسی .و یه بند که روش نوشته به سوی بینهایت میده می خواستم بدونم این بند برای بار دوم که بازی میکنی چه کارایی داره و اینکه بازی را برای بار دوم به پایان ببری چه چیز هایی بونوس میگیری.
ممنون

این پیشونی بند در حقیقت برای بینهایت کردنه مهماته اسلحه ها استفاده میشه البته این بازی دو پایان داره اگر شما زمانی که توسط اسلات شکنجه میشید اعتراف کنید مریل در پایان کشته میشه ودر دموی پایانی اوتکان باشما همراه است وبه شما کارت استتار یا مخفی بودن را به شما میدهد

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
اسم اصلی snake solid که بعدا معروف شد به old snake چیه و محل زندگیش یا تولدش دقیقا کجاست؟؟؟؟
Solid Snake رو میگی دیگه:d؟
تو MGS4 که ایوا یه لحظه "دیوید"صداش میکنه!فکر کنم اسم اصلیش همون باشه!

محل تولدش یه آزمایشگاهی نامعلوم تو آمریکاس:d!

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,237
نام
حامد
سلام
دوستان متال باز من مدتیه یک چیزی ذهنمو مشغول کرده
در متال 1 اخرش وقتی که اسنیک و مریل سوار اون جت اسکی میشن و قبل رفتن چند خط دیالوگ صحبت میکنن
یادمه اسنیک حرف های قشنگی زد که به مریل نسبت میداد ، دریا و اسمان و اینا که اخرش سرشو پایین میکنه و میگه You ولی به کل اون دیالوگش از ذهنم محو شده
دوستان یادتون هست اون دیالوگ چی بود ؟

v12 ezio

کاربر سایت
Feb 5, 2013
14
بچه ها من تو مرحله battle cocoon گیر کردم ...یک ماهه اعصابمو خورد کرده هر کار میکنم تیر کم میارم فقط به زور میتونم کاری کنم ایراد ترموستات بده بعدش 4 تا جون داره هنوز ....اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,189
نام
پویان
دوستان یه سوال داشتم !
تو آخر MGS4 ما بیگگ یاس رو تو سال 2014 میبینیم ! اونجا نه سرش شاخ داشت نه دست مصنوعی !
پس چجوری تو MGS V : The Phantom Pain که داستانش بعد از وقایع MGS PW که حدودای سال دهه 80 هست ، بیگ باس شاخ و دست مصنوعی داره !؟
آخه با عقل جور در نمیاد که یه نفر دستش رو از دست بده بعد بهش دست مصنوعی پیوند بزنن ، سپس بعد از چند سال دوباره دست طبیعی داشته باشه !

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
دوستان یه سوال داشتم !
تو آخر MGS4 ما بیگگ یاس رو تو سال 2014 میبینیم ! اونجا نه سرش شاخ داشت نه دست مصنوعی !
پس چجوری تو MGS V : The Phantom Pain که داستانش بعد از وقایع MGS PW که حدودای سال دهه 80 هست ، بیگ باس شاخ و دست مصنوعی داره !؟
آخه با عقل جور در نمیاد که یه نفر دستش رو از دست بده بعد بهش دست مصنوعی پیوند بزنن ، سپس بعد از چند سال دوباره دست طبیعی داشته باشه !
سالید اسنیک،بیگ باس رو میکشه!(بعد از وقایع TPP)تمام بدن بیگ باس میسوزه ولی تو MGS4 بدنش با بدن لیکویید و سالیدوس ترمیم شدس!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
کماکان منتظر تکمیل داستان PW هستم....:(

در همین هفته داستان MGS2 قرار می گیره و بلافاصله بعد از اون داستان MGS4
و در انتها ویرایش نهایی تمامی داستان ها

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا حالا این نکته ربطی به این تاپیک نداره ولی به mgs 5 مربوطه.
گرافیکش چرا انقدر تو روز بنظر من پایینه :( ؟ همون کمپ امگا خیلی ساده بود :| یعنی تو شب یه چیزی بود ! همه محیطم به دریا و یه تیکه خشکی تقسیم شده بود :|
حالا واسه اینکه خیلیم به بیراهه نریم چرا بیگ باس بعد از خروج از بیمارستان رو پاش راحت میدوید :D ؟! یا چرا ایشماییل بعد تصادف تو ماشین نبود ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر