داستان کامل سری METAL GEAR SOLID

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من فقط نقد رو خوندم و پاسخ ها رو نخوندم و جسارتا خواستم بگم : تو MGS4 تو ACT 3 وقتی داره با Big mama صحبت میکنه اون اشاره میکنه که SOLIDUS کاملترین کپی از Big Boss بوده و بیشتر از همه شبیه پدرش بوده ...

مرسی از تذکرت، حق با شماست
کلاً این داستان تا کامل شدن راه زیادی داره ! هنوز ویرایش های زیادی نیاز داره که به مرور زمان انجام مبشه

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
ممنون از استارتر عزیز بخاطر نقد خوبش هرچند که من همش رو نخوندم چون تاحالا یک شماره ش رو هم نرفتم (خواستم اسپویل نشه)
اما تابحال شده یک تریلر یا کلیپ فن میدی که بصورت هنرمندانه ای هم مونتاژ شده شما رو جذب یک بازی کنه؟ یا نظرتون رو درباره ی اون عنوان عوض کنه؟ خب این اتفاق برای من افتاد. کلا با این سبک حال نمیکردم ولی خب امروز بلاخره نظرم برگشت. کلیپ زیر رو از سایت آپارات ببنید، البته شاید برای برخی دوستان تکراری باشه. در مورد اون رویارویی تلخ و معروف بین باس و بیگ باس هستش که بشکل هنرمندانه ای توسط یکی از فنهای همین سری مونتاژ شده.
[video=aparat;S8jKE]http://www.aparat.com/v/S8jKE[/video]

http://host10.aparat.com//public/us...12/2464836450f23e5f1a73805dc6e2f7b8335457.mp4
خب بنظر من که هیچوقت دیر نیست هنوزم میشه ازش لذت برد... استارتر عزیز اگه دیدید ویدئوش جالبه زحمتشو بکشید توی پست اول درج کنیدش.
آقا دمت گرم
واقعا عالی بود!
فقط اینکه خیلی بی کیفیت بود!:(
نمیتونی با کیفیتشو بذاری؟!
اگه ویدیو دیگه ای هم از سری mgs به خصوص همین 3 و 4 داری بذار!

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
آقا دمت گرم
واقعا عالی بود!
فقط اینکه خیلی بی کیفیت بود!:(
نمیتونی با کیفیتشو بذاری؟!
اگه ویدیو دیگه ای هم از سری mgs به خصوص همین 3 و 4 داری بذار!

دم خود شما و "تام" گرم! (تهیه کننده کلیپه)
خیلی گشتم ولی توی یوتیوب خبری نبود
حالا پیدا کردم همینجا میذارم

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
عالي بود اميد جان
با زبان بسيار ساده خيلي خوب توضيح دادي داستانو تا اينجا...
كساي كه تجربه نكردن بخونن حساب كار دستشون مياد با چه بازي اي طرفن!:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
میگم امید با یکی دوتا از بچه ها صحبت کنی که تو آپدیت تاپیک کمکت کنند خیلی بهتره. هم تو زیاد خسته نمیشی و هم تاپیک سریع تر آپدیت میشه. به هر حال توی این فروم دوتا فن قدیمی متال گیر که پیدا میشه. نمیشه ؟! :D

Rising تاریخ انتشارش نزدیکه... چون داستان بازی بعد نسخه چهارم اتفاق میوفته بهتره داستان بقیه نسخه ها تا اون موقع نوشته بشه. خصوصا نسخه 2 و 4 که رایدن هم تو هست و از اون جایی که Rising مربوط میشه به داستان زندگی رایدن پس یه جورایی شاید به نسخه دوم و چهارم هم مربوط بشه. خصوصا اینکه خود کوجیما هم تازگیا تایید کرده داستان بازی به سری اصلی خصوصا نسخه MGS:GZ هم مربوط میشه.

البته چون داری بر طبق داستان پیش میری فکر کنم باید قبلش بری به متال گیر های کلاسیک یعنی MG1 و MG2 , بعدش بری سراغ MGS2 و MGS4 ... در کل اگه بقیه بچه ها بهت کمک کنند به نظرم خیلی تاپیک خوبی از آب در میاد.

ویرایش: با یکی از مدیرا صحبت کن تاپیک رو به این ساب فروم انتقال بدند.
http://forum.bazicenter.com/forum23/

حالا غیر از اینکه از اون بخش از فروم بیشتر بازدید میشه معمولا داستان فرانچایز های بزرگ تو اون قسمت زده میشه برای همین بازدید از اون قسمت از فروم بیشتره... حتما همین کارو بکن.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
میگم امید با یکی دوتا از بچه ها صحبت کنی که تو آپدیت تاپیک کمکت کنند خیلی بهتره. هم تو زیاد خسته نمیشی و هم تاپیک سریع تر آپدیت میشه. به هر حال توی این فروم دوتا فن قدیمی متال گیر که پیدا میشه. نمیشه ؟! :biggrin1:

والا ما کمک خواستیم اما همه گفتن ما هستیم ! ما فلانیم بیساریم :d آخرشم کسی کمکی نکرد ! فقط "حسین بروسلی" ادیت کل متن رو بعهده گرفت که اونم تا عید انجام میشه، فن قدیمی زیاده اما حس و حالش رو ندارن.

Rising تاریخ انتشارش نزدیکه... چون داستان بازی بعد نسخه چهارم اتفاق میوفته بهتره داستان بقیه نسخه ها تا اون موقع نوشته بشه. خصوصا نسخه 2 و 4 که رایدن هم تو هست و از اون جایی که Rising مربوط میشه به داستان زندگی رایدن پس یه جورایی شاید به نسخه دوم و چهارم هم مربوط بشه. خصوصا اینکه خود کوجیما هم تازگیا تایید کرده داستان بازی به سری اصلی خصوصا نسخه MGS:GZ هم مربوط میشه.

مطمئنی کوجیما گفته ؟ فکر نکنم انقدر دیگه رابطه عمیفی بین MGR و MGS باشه ها !

ویرایش: با یکی از مدیرا صحبت کن تاپیک رو به این ساب فروم انتقال بدند.
Game Communities

حالا غیر از اینکه از اون بخش از فروم بیشتر بازدید میشه معمولا داستان فرانچایز های بزرگ تو اون قسمت زده میشه برای همین بازدید از اون قسمت از فروم بیشتره... حتما همین کارو بکن.

اینم به روی چشم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من یه سوال داشتم :D
اینکه بدن سالیدوسو به بیگ باس پیوند زدن تا دوباره سرپا شه درسته ؟:D
خوب پس چرا چشم بیگ باس رو جراحی نمیکنن؟ برا اینه که اینجوری شناخته بشه یا چیز دیگه ایه ؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
من یه سوال داشتم :D
اینکه بدن سالیدوسو به بیگ باس پیوند زدن تا دوباره سرپا شه درسته ؟:D
خوب پس چرا چشم بیگ باس رو جراحی نمیکنن؟ برا اینه که اینجوری شناخته بشه یا چیز دیگه ایه ؟
اعضای بدنشٌ آره ولی بدنٌ که پیوند نمیزنن برادر!! :d

بعدم بیگ باس ـه و چشم بندش!بیگ باس و کلوناش هر کدوم یه نشونه ای دارن تا شناخته شه کی کیه.......والا همین نشونه هاشم دارن اکثر ملّت گیج میزنن که کی کیه!!:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سوتی رو داشتی :D منظورم همون اعضای بدن بود :D !
خوب پس :D ولی من هنوز دلم واسه بیگ باس میسوزه وقتی یادم میوفته چشمشو چجوری از دست داد :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من یه سوال داشتم :biggrin1:
اینکه بدن سالیدوسو به بیگ باس پیوند زدن تا دوباره سرپا شه درسته ؟:biggrin1:

درسته، اما خب تا اونچایی که من می دونم کلاً پیوند نشده که احتمالا سز بیگ باس قسمتی بوده که تقریبا سالم بوده، اما سعی کن زیاد تو این سوال های فَنی مهندسی سـِیر نکنی ! :d
و در کل جوابت همون پست بالاس، همینطوری هر روز یکی میاد میگه مگه این اسنیک 1 دونه نیست، پس چرا یه جا چش داره یه جا نداره ؟!

خوب پس
biggrin1.gif
ولی من هنوز دلم واسه بیگ باس میسوزه وقتی یادم میوفته چشمشو چجوری از دست داد
biggrin1.gif

حالا شاید واسه دستش بیشتر دلسوزی کنی ( GZ )

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
درسته، اما خب تا اونچایی که من می دونم کلاً پیوند نشده که احتمالا سز بیگ باس قسمتی بوده که تقریبا سالم بوده، اما سعی کن زیاد تو این سوال های فَنی مهندسی سـِیر نکنی ! :d
و در کل جوابت همون پست بالاس، همینطوری هر روز یکی میاد میگه مگه این اسنیک 1 دونه نیست، پس چرا یه جا چش داره یه جا نداره ؟!

خوب پس
biggrin1.gif
ولی من هنوز دلم واسه بیگ باس میسوزه وقتی یادم میوفته چشمشو چجوری از دست داد
biggrin1.gif

حالا شاید واسه دستش بیشتر دلسوزی کنی ( GZ )

باهات شرط میبندم توهم زده تو اون تریلر.
راستی میدونستی بعد اینکه این تاپیکو زدی من دوباره متالگیرا رو بازی کردم تا داستانشونو خوب گوش کنم:D?
یه چیز خیلی مهمی که بهم یاد دادی تفاوت اسنیک ها بود:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
باهات شرط میبندم توهم زده تو اون تریلر.
راستی میدونستی بعد اینکه این تاپیکو زدی من دوباره متالگیرا رو بازی کردم تا داستانشونو خوب گوش کنم:D?
یه چیز خیلی مهمی که بهم یاد دادی تفاوت اسنیک ها بود:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

سایکو مانتیس توهم واسه آدم ایجاد می کنه اما نه اینکه مثلا بهت بگه دست نداری یا پا ! دور و اطرافت توهم ایجاد می کنه، دقیقاً کاری که با سالید اسنیک در متال گیر 1 کرد، بعدشم بیگ باس توو بیمارستان بود، البته اینا همش حدسیات منه ولی شکی توش نکن :d

در مورد تاپیکم خیلی خوشحال میشم وقتی می فهمم یکی از مقالم استفاده کرده چون اصلا قصدم همین بوده، مرسی ازت:)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
مطمئنی کوجیما گفته ؟ فکر نکنم انقدر دیگه رابطه عمیفی بین MGR و MGS باشه ها !
توی مصاحبه با ign یه چیزهایی گفته بود... الان لینک ندارم, ولی توی همین تاپیک بچه ها در مورد این قضیه هم صحبت کردند.

http://forum.bazicenter.com/thread22634/page17/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر