داستان سری Tom Clancy's Splinter Cell

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
کارت حرف نداشت داستانت کامل بود من که تا حالا برخی از این نکاتی که تو اوسط داستان گفتی را نمیدونستم مخصوصا در باره ی کانوکشن !

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
دمت گرم خیلی زحمت کشیدی!!!ممنون!!

آخر Convection اکه دفعه اول اسلحه رو از تام نگیری شروع میکنه به حرف زدن
میتونی ترجمه اون حرفاش رو بذاری؟؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دمت گرم خیلی زحمت کشیدی!!!ممنون!!

آخر Convection اکه دفعه اول اسلحه رو از تام نگیری شروع میکنه به حرف زدن
میتونی ترجمه اون حرفاش رو بذاری؟؟
خواهش میکنم...
عجب! اصلا حواسم نبود اسلحه رو فوری از تام نگیرم! (من و باش تا اخبار رادیو رو گوش کردم ولی اونجا عجله کردم! )
متاسفانه بازی رو پاکش کردم ولی اگه سی دی هاش رو پیدا کنم حتما صحبتاشون توی اون مکالمه رو هم مینویسم.

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
خيلي خوب نوشته شده برادر خسته نباشي.من خودم هنوز 2 شماره اخري اسپلينر سل رو بازي نكردم مطالب شما حتما موقع بازي بدردم ميخوره.

ميگم شما كه اين همه زحمت كشيدي بيا داستانتو كامل كن و اون 3 مرحله ي باقيمونده قسمت اول رو هم بشاضافه كن.بعد ازينكه در عمليات اخر سم نيكولادزه رو اسنايپ ميكنه با نصب يك نسخه مكمل اگه يادت باشه 3 تا مرحله ديگه اضافه ميشد به نظرم خوبه كه اونم به اين مجموعه اضافه شه.

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
دستتون درد نکنه!من تا حالا حتی یه شماره ی این بازی رو هم تجربه نکردم!!!!:blushing:
هنوز هم میشه از جایی گیرشون آورد؟:confused:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
خيلي خوب نوشته شده برادر خسته نباشي.من خودم هنوز 2 شماره اخري اسپلينر سل رو بازي نكردم مطالب شما حتما موقع بازي بدردم ميخوره.

ميگم شما كه اين همه زحمت كشيدي بيا داستانتو كامل كن و اون 3 مرحله ي باقيمونده قسمت اول رو هم بشاضافه كن.بعد ازينكه در عمليات اخر سم نيكولادزه رو اسنايپ ميكنه با نصب يك نسخه مكمل اگه يادت باشه 3 تا مرحله ديگه اضافه ميشد به نظرم خوبه كه اونم به اين مجموعه اضافه شه.
ممنون... اون 3 تا مرحله کلا چیزه زیادی ندارن. دوست نداشتم توی داستان چیزه اضافی مثل داستان نسخه پی اس پی یا داستان دابل اجنت نسخه پی اس 2 باشه...
دستتون درد نکنه!من تا حالا حتی یه شماره ی این بازی رو هم تجربه نکردم!!!!:blushing:
هنوز هم میشه از جایی گیرشون آورد؟:confused:
خواهش میکنم...
کانوکشن و دابل اجنت راحت گیر میان. chaos throy یه خوده سخت گیر میاد. نسخه اول و دوم فک نکنم گیر بیاد و اگه هم گیر بیاد احتمالا بدون صدا و دمو باشه! ولی راحت میشه دانلودش کرد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر