داستان بازی Call of Duty Black Ops

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اقا دمت گرم با این نوشتت زدی تو هدف...
تا الان نمی دونستم این بازی اینقدر نکته های فراماسونری داره زده رو دست ASSASSINS CREED!!!
(دوست عزیز اخر نوشتت اون فرماسیون نیست فراماسونری یا FREEMASONARY درسته)
دوستان من راجع به این کدهایی که به اون کامپیوتر پشتمون میدیم چیزی نمی دونم یعنی وارد نکردم.میشه توضیح بدید اون EMAIL ها چی هستند؟؟
در ضمن من در مورد فراماسونری زیاد مطلب خوندم و تحقیق کردم اگه سوالی داشتید خوشحال می شم کمک کنم.

ممنون. فراماسونریرو بیخیال واس تاپیک خطر داره :D

اون کد ها همونایی هستن که با زدن space از جامون بلند میشدیم و توی اون کامپیوتر میزدیم.

توی این لینک لیست کامل کد ها با یوزر پسوورد ها و... هستش:

http://callofduty.wikia.com/wiki/Call_of_Duty:_Black_Ops#Computer_Codes

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بسیار عالی بود خسته نباشید
مخصوصا به دلیل نشان دادن جنگ سرد و عملیات های سیاه که تا به حال در هیچ گیم بزرگی چنین داستانی را مشاهده نکرده ایم.
البته mgs3 در زمان جنگ سرد بود و peace walker

• Like
Reactions: leonk13

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
قضیه چیه بخش مقالات با بخش اخبار ترکیب شده ؟! :D

البته mgs3 در زمان جنگ سرد بود و peace walker

آره درسته ولی MGS کلا یه چیز تخیلیه و موضوش فرق میکرد... :D ولی آره حرف شما هم درسته توش یه ماموریت سیاه هم داشت :D ولی منظور کلی من عملیات های سیاه بود که میشه گفت COD خزشون کرد :D

• Like
Reactions: RockIT

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
آخرین و جالب ترین دلیل. میدونید که احتمال میدن فرماسیون ها کندی رو ترور کرده باشن, و اینم میدونید که احتمالا میسون بعد از فرار از زندان اونو کشته. میشون بعد از فرار از زندان میشد Free Mason
منم توی بازی درگیر این بودم چرا اسم این یارو Mason هست !

یه چیز دیگه هم هست که فراماسنور ها به جز کندی ، آبراهام لینکن رو هم ترور کردند

محمدeizo

کاربر سایت
Sep 20, 2010
21
با سلام خدمت دوستان عزیز چندتا نکته در مورد بازی هست که میگم

1.یک عملیات به نام خلیج خوک ها توس نیرو های cia تو کوبا انجام شدبه نام خلیج خوک ها که هدف این عملیات ترور فیدل کاسترو بود(به مرحله ی اول توجه کنید)اسم خارجی عملیاتpay of pigs
بود اگه اشتباه نکنم
2.ورکوتا زندانی واقعی هست که در دوهزار و دویست مایلی مسکو واقع شده است شورشی که در بازی در ین زندان رخ داد هم در سال 1953 رخ داده است یعنی دهسال قبل از تاریخ وقوع این مرحله.
3.مرحله ی ussd درست دوازده روز قبل از ترور کندی اتفاق افتاده است.یعنی در نوامبر 1963
4.در یک مرحله موشکی که نابود کردیم soyuz2 نام داشت که واقعا در بیست و پنجم اکتبر پرتاب شده و و در بیست و هشتم همان ماه در سکوئی پرتاب ستاره ی گاگارین فرود امده است.
5.ویکتور چارلی لقبی بوده که سربازان امریکایی به سربازان ویتنامی داده بودند
6.wmd یعنی weapon of mass destruction یعنی سلاح های کشتار جمعی
7.جزیره ی vrozhdeniya مکانی واقعی در دریای ارال است کهکه اتحاد جماهیر شوروی از سال 1948 در انجا تحقیقاتی برای ساخت سلاح های میکرو بیولوژیکی انجام می داده است

خب دوستان این مطلب فقط برای کامل کردن داستان است و لطفا بحث رو 30یا30 نکنید

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
عالی بود رفیق ، منم فکر کنم فرانک نمرده ! :d ولی من مطمئنم که میسون کندی رو کشته ! واقعا اون دلیل هایی که اوردی منطقی بودن ! :d

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
منم توی بازی درگیر این بودم چرا اسم این یارو Mason هست !

یه چیز دیگه هم هست که فراماسنور ها به جز کندی ، آبراهام لینکن رو هم ترور کردند

کندی مخالف new word order بود و همینطور آبراهام لینکن به همین خاطر کشتنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر