خرید Ps2

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
سلام
من میخوام برای داداشم یه Ps2 بخرم .
میخواستم بدونم یه PS2 نو کوچیک حدودا چقدر در میاد ؟
و اگه نکته ای هست که باید موقع خرید بهش توجه کنم بگین .
ممنون.

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
هر چی شمارهی مدل کنسول بزرگ تر باشه بهتره.مثلا 75004 از سریه 7000 بهتره و 7000 هم از 5000 .تفاوت این کنسول ها هم در مادر بورد وبرنامه های میان افزار آنها و چیپ های جدید تر در برد اصلی آنها است.یکی دیگه از تفاوت های اونا تفاوت در قدرت cpu های پی اس2 بزرگ با کوچیک و قدرت پردازنده ی کارت گرافیک آنها است.به طوری که cpu پی اس 2 بزرگ 3.2 گیگا هرتز ولی برای مدل کوچیک اون 3.6 گیگاهرتز است.همچنین قدرت پردازنده ی کارت گرافیک پی اس 2 بزرگ 150 مگا هرتزه ولی مال کوچیک 200 مگا هرتز به بالا است و با توجه به مدل کمی بالاتر میره . مثلا برای مدل 77000 از همه بیشتره که البته این مدل تو ایران پیدا نمی شه و همون 75000 pal CB از همش بهتره.اگه می خواستی بیشتر راجع به پی اس 2 بدونی برو تو گوگل و یکی از این دو کلمه رو وارد کن و بعد از سایت ها دیدن کنs2,play station 2 +cpu البته کله های دیگه هم میشه وارد کرد ولی بدرد بخور ترین سایتها با اینا پیدا میشه.خلاصه ی کلام پی اس 2 کوچیک جدید تر و بهتره و به چرت و پرت های فروشندگان هم توجه نکن. ا
_منبع : بازیسنتر

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
یه ps2 کوچک حدود120 اب میخوره و برای خرید هیچ نکته خاصی وجود نداره فقط از یه فروشگاه معتبر بخر که دسته و اداپتورش اصل باشه
بازی های زیادی در انتظارته عجله کن:biggrin1:
D:\Received\CAPCOM-BROTHERS.jpg

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
میشه به من قیمت یه ps2 کوچیک و یه ps2 بزرگ بدین و یه نمایندگی معتبر به من معرفی کنید؟
و بگید چه مدلی بگیرم؟
یا علی مدد

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
دوستان میدونم که اینجا جاش نیس ولی اگه کسی ps2 کار کرده با قیمت اکازیون می خواست یه pm من بده

با تشکر

منم یک PS2 دارم :

1 . کنسول PS2 ( کارکرده کمتر از یک سال )
2 . یک دسته اضافی
3 . یک مموری کارت 8 مگابیت
4 . 30 تا 50 تا DVD بازی از عنوان های سال 2006 و 2007 ( بهترین عناوین )
5 . یک اصلحه ی نوری برای بازی
همش با هم = 200 تومان ... قابل تاغیر
برای خرید پیام خصوصی بدین ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر