خرید یک بازی مشترک برای PS4

خرید یک بازی مولتی پلیر مشترک برای سال اول عرضه کنسول

• مجموع رای دهنده‌ها
    278

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
میبینم که دارید خیلی منحرف میشید خواستم دوباره به راه راست هدایتتون کنم:d

only division

76893529648878916239.jpg

- - -ویرایش - - -

دست رو دلم نزار که خونه .
میشه راحت بازی کرد ولی باید یکم پول بیشتری بدی . مخابرات دو مگ نامحدود بچه ها تو تاپیک بحث و ... درباره ی isp پینگاشون رو گذاشتند . انقدر هم سومالی نیست اینجا . میشه یه کاری کرد .

ربطی به 2 مگ و 100 مگ نداره.میشه با یه 128 با کیفیت مثل هلو آنلاین زد.من خودم قدیما با 128 با کیفیت cod و pes رو همزمان بازی میکردیم عین شافتالو:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
میبینم که دارید خیلی منحرف میشید خواستم دوباره به راه راست هدایتتون کنم:d

only division

76893529648878916239.jpg

- - -ویرایش - - -

ربطی به 2 مگ و 100 مگ نداره.میشه با یه 128 با کیفیت مثل هلو آنلاین زد.من خودم قدیما با 128 با کیفیت cod و pes رو همزمان بازی میکردیم عین شافتالو:d
بله ولي Division مطمئن باش پهناي بالا ميخواد، اينقدر به اين اميد وار نباشيد Ubi مياد نصف شهر به جاي DLC مثل AC بهمون ميفروشه:d

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
نظرسنجی بدرد نخوره الان FIFA کو؟ اصلا ورزشی ها کجان؟ به نظر من همه ی اینا سر و ته یه کرباسن جلوی FIFA
The Elder Scrolls Online و Drive Club هستن اونوقت FIFA و مثلا nba نیستن انصافا خنده داره.

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
من که 100% اولین بازیم BF4 :x
Drive club هم که خریدن نمیخواد از رو همون پلاس مجانی میگیریمش :d درسته یه چیزایی کمتر از نسخه Retail داره ولی خوب قیمتشو هم حساب کنین :d قیمت: 250-300 VS مجانی!! :d
راستی حداکثر تا دو نفر میتونن یه بازی رو از رو PSN مشترک بخرن آره ؟ (با یک PSN ID)

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من که 100% اولین بازیم BF4 :x
Drive club هم که خریدن نمیخواد از رو همون پلاس مجانی میگیریمش :d درسته یه چیزایی کمتر از نسخه Retail داره ولی خوب قیمتشو هم حساب کنین :d قیمت: 250-300 VS مجانی!! :d
راستی حداکثر تا دو نفر میتونن یه بازی رو از رو PSN مشترک بخرن آره ؟ (با یک PSN ID)
اون ps3 بود میشد روی ps4 هیچی معلوم نیست.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
یکم سخته بین کیلزون و بتل کدومو انتخاب کرد ولی بتل بهتره

اصلا همه بتل بگیرن دور هم باشیم یه قلیونم میاریم نه!!:d

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
من بین BF4، Destiny و The Division، آخری رو انتخاب کردم چون هنوز تو کف تریلر E3 اش هستم. بی نظیر بود. متفاوت با هرچیزی که تا حالا دیدیم. امیدوارم TitanFall هم روی PS4 بیاد چون برای من اون مهم تر از BF4 و Destiny هست:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بین بتل4 و دستینی ( بستنی :| ! ) موندم! باید چندتا تریلر از دستینی ببینم تا نظر بدم!! بتل رو که همینجوری با3ش دارم خودکشی میکنم:D! والا نمیدونم دیگه !

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بین بتل4 و دستینی ( بستنی :| ! ) موندم! باید چندتا تریلر از دستینی ببینم تا نظر بدم!! بتل رو که همینجوری با3ش دارم خودکشی میکنم:D! والا نمیدونم دیگه !
چه شباهتي دارن:d?
Destiny شبيه MMO-Borderlands هست و بيشتر حالت Coop داره:d .BF4بيشتر حالت مولتي پلير رقابتي داره.
بينشون نميشه انتخاب كرد:d

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
FIFA و BF4 ....فقط
اصلا شک هم نکنید دوستان.
کیلزون هم فقط برای انحصاری بودنش و طرفداراش ری اورده و هیچ و قط نمیتونه جای BF رو بگیره در ضمینه مولتی پلیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر