خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
همینایی ک دوستمون معرفی کرد خوبه ... برا نسل بعد هم بکار میاد ... برا این بودجه دیگه بهترینا همینان ...ب هیچ عنوان نگران ips بودنشون هم نباش و مطمئنن از تصویرشون لذت خوهی برد
اگه هم میتونی صبر کنی همون نسل بعد تی وی خریداری کن اما با این اوضاع اقتصادی ایران سخته صبر کردن
خیلی ممنون . اتفاقا من مدل 8000 رو از نزدیک دیدم، و کیفیت خوبی هم داره! فقط اینکه گزینه آلترناتیوی در حد کیفیت همین دو گزینه از برند سامسونگ و ال جی سراغ دارید. به دلیل اینکه این دوست من تهران نیست و میخواد که قسطی بخره! ممکنه که نمایندگی سونی توی اون شهر قسطی ارائه نده، و بخواد که از سامسونگ و ال جی بگیره، بخاطر همین میپرسم
یه سوال دیگه هم داشتم، اطلاع دارید که سری 9000 سونی الان توی بازار چه قیمتی داره؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
کنسولم پرو هستش ، به تلویزیون بزرگ وصل هستش و HDR و بقیه چیزاش فعاله،
یه مانیتور دارم قبلا که 360 و 3 داشتم بهش وصل میکردم ولی اینو وصل کردم سیگنال نمیده
دو تا کابل HDMI رو هم امتحان کردم فایده نداشت
مشکل از چیه به نظرتون؟
مانیتور: LG W2261vp
سلام،تیک hdr رو بردار از تو کنسول بعد رزولوشن بذار 1080 وصل کن به مانیتور

• Like
Reactions: Xenon360 and AM!R

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خیلی ممنون . اتفاقا من مدل 8000 رو از نزدیک دیدم، و کیفیت خوبی هم داره! فقط اینکه گزینه آلترناتیوی در حد کیفیت همین دو گزینه از برند سامسونگ و ال جی سراغ دارید. به دلیل اینکه این دوست من تهران نیست و میخواد که قسطی بخره! ممکنه که نمایندگی سونی توی اون شهر قسطی ارائه نده، و بخواد که از سامسونگ و ال جی بگیره، بخاطر همین میپرسم
یه سوال دیگه هم داشتم، اطلاع دارید که سری 9000 سونی الان توی بازار چه قیمتی داره؟
ب نظرم تو میانرده سونی خریداری بشه خیلی بهتره ... خیالت از بابت رنگ با دقت و بعضی استاندارد های حداقلی راحته
متاسفنه قیمت سری ۹۰۰ هم ندارم من ... ولی داش محسن تو همین تاپیک داره

• Like
Reactions: Uchiha Itachi

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ب نظرم تو میانرده سونی خریداری بشه خیلی بهتره ... خیالت از بابت رنگ با دقت و بعضی استاندارد های حداقلی راحته
متاسفنه قیمت سری ۹۰۰ هم ندارم من ... ولی داش محسن تو همین تاپیک داره
ولی حیف‌که پنل ای پی اس هیتند با قسمتی که ارزش خریدن رو کاهش میده و از نظر کنتراست به شدت رنج‌میبرن.
سونی زیر سری ۹۰۰۰ اشتباهه حیف پوله مگه کسی تی‌وی بزرگ بخواد واسه ی سالن و براش زاویه دید مهم‌باشه.
توس اسن‌قسمت بازار کامل دست سامسونگه با سری های ۶،۷،۸.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,702
نام
امیر
دوست عزیز شما از کجا میخوایید بخرید ؟ از ایران یا میخوایید از خارج وارد کنید ؟
4kرو مانیتور هم تاثیر داره حالا شاید مثل تلوزیون نباشه ولی تاثیر داره مخصوصا مانیتورهای 27 به بالا .
این مدلی که نوشتید خوب هست اما برای گیم asus بهتره اما باید هزینه بیشتری کنید که ارزششو داره
من ایران نیستم. البته این مانیتور دیگه فروخته شد ولی کلا دنبال یه مانیتور همه چی تموم با قیمت مناسب میگردم. سالها 2261 v از LG داشتم و در زمان خودش معرکه بود و قیمت معقولی داشت. دنبال یه چیز تو همین مایه هستم که سالها برام کار بده.

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من ایران نیستم. البته این مانیتور دیگه فروخته شد ولی کلا دنبال یه مانیتور همه چی تموم با قیمت مناسب میگردم. سالها 2261 v از LG داشتم و در زمان خودش معرکه بود و قیمت معقولی داشت. دنبال یه چیز تو همین مایه هستم که سالها برام کار بده.
تو خارج که همه مدلا هست و ادم دستش خیلی بازه . بنظر من mg28uq رو بخر . درسته ماله 2سال پیشه اما حرف نداره ، قیمتشم فکر کنم حدود 400 دلار .
سری های جدید ال جی هم هست که 32 اینچش حدود 1000 دلار که حرف ندارن ولی قیمتش خیلی بالاست

• Like
Reactions: Amir09

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
شما باشید کدوم رو انتخاب میکنید؟

۱. Samsung 43mu7980 : مونتاژ ایران با قیمت ۲ میلیون و ۴۷۰ هزار در نمایندگی مادیران
۲. LG 43uj752v : مونتاژ کره با قیمت ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار در بانه

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759

۱. Samsung 43mu7980 : مونتاژ ایران با قیمت ۲ میلیون و ۴۷۰ هزار در نمایندگی مادیران
lg فقط مدل های oled اش ارزش خرید داره من سامسونگ رو توصیه میکنم

• Like
Reactions: s.1

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270

سوالی که جوابی براش پیدا نکردم این هست که آیا تلوزیون های سامسونگ که در ایران مونتاژ میشن مورد تایید هست؟ آیا سامسونگ نظارتی داره؟ دوستان آیا مونتاژ داخلی خریداری کردید؟ معتبر هست؟
دوستان دیگر نظر در مورد دو مدل بالا ندارند؟

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,741
سوالی که جوابی براش پیدا نکردم این هست که آیا تلوزیون های سامسونگ که در ایران مونتاژ میشن مورد تایید هست؟ آیا سامسونگ نظارتی داره؟ دوستان آیا مونتاژ داخلی خریداری کردید؟ معتبر هست؟
دوستان دیگر نظر در مورد دو مدل بالا ندارند؟
منطقا احتمالش کم هست که نظارت دقیق نداشته باشه . چون محصول روزش هم مونتاژ میشه . از طرفی هم ایران بازار بزرگ و مهمی هست و خدار شکر در این مورد رقابتی هست . به همین دلیل من بعید میدونم ارزش برندی که برای انقدر زحمت کشیده بگذاره خراب بشه .
تجربم هم همین رو میگه حدود دو سال پیش که برای یکی گرفتم خوب بود و مشکلی هم اگر باشه خدماتش خوب عمل می کرد . تا جایی که من دیدم

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270

منتظر نظرات دیگر دوستان در مورد این دو مدل هستم.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
منتظر نظرات دیگر دوستان در مورد این دو مدل هستم.
دوست‌عزیر یه بار جوابتو‌خلاصه دادم مه اصلا فکرتو درگیر الکی‌ نکنی بدون شک سامسونگ ۷۹۸۰.خیلی بالاتر از اون مدل ال جی هست که حتی ۴ کی رو شارپ‌نمیتونه پخش کنه.
در مورد منتاژ هم تحت نظر سامسونگ کره هست و کیفیتی مشکلی نداره این شرو ور هارو یه مشت دلال بازاری کردن تو‌مخ مردم،مشکلی هم خدایی نکرده پیش بیاد سام سرویس به شدت مورد اعتماد و کار درسته (تجربه ای که من خودم داشتم حتی سره گوشی galaxy s6)
من یه تیوی ۴۶ سری ۸ سامسونگ ۲۰۰۸ گرفتم تا همین پارسال که lcd در اثر ضربه خراب شد عالی کار کرد و‌بدون مشکل!
الانم ۷۹۷۰ دارم هیچ‌مشکلی نداشته خداروشکر.
اگر زاویه دید واست مهم‌نیست و جلوی‌تلویزیون‌میشینی که مسلما هم همینه چون ۴۳ اینچ میخوای،حتما پنل va بگیر،ای پی‌اس ۱۰۰۰۰۰۰ سالم‌نمیرسه بهش.
اگر اطلاعات کافی نیست همین‌۲۰،۳۰ صفحه اخیر رو بخونی بار ها و بارها جواب سوالاتت هست و الان هر کی هر چی بگه تکراره فقط.
ال جی احمق الکی گرونترم هست.کلا الان دیگه از بانه خریدن‌حماقته با این‌وضع دلار،وقتی نمایندگی‌ها با قیمت کمتر دارن محصولات رو‌با گارانتی عرضه میکنن.کلا قیمت گذاری که سامسونگ و‌سام‌سرویس میکنن مخصوص خاورمیانه و ایران خیلی بهتره،گاهی موبایل و لوازم صوتی پایینتر نسبت به قیمت دلاریش هم‌میفته چون نمایندگی داره و ارزونتر وارد میشه و اینجا منتاژ میشه(والا ۴ تا چسب‌میزنن:D)

• Like
Reactions: Natural Killer

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
دوست‌عزیر یه بار جوابتو‌خلاصه دادم مه اصلا فکرتو درگیر الکی‌ نکنی بدون شک سامسونگ ۷۹۸۰.خیلی بالاتر از اون مدل ال جی هست که حتی ۴ کی رو شارپ‌نمیتونه پخش کنه.
در مورد منتاژ هم تحت نظر سامسونگ کره هست و کیفیتی مشکلی نداره این شرو ور هارو یه مشت دلال بازاری کردن تو‌مخ مردم،مشکلی هم خدایی نکرده پیش بیاد سام سرویس به شدت مورد اعتماد و کار درسته (تجربه ای که من خودم داشتم حتی سره گوشی galaxy s6)
من یه تیوی ۴۶ سری ۸ سامسونگ ۲۰۰۸ گرفتم تا همین پارسال که lcd در اثر ضربه خراب شد عالی کار کرد و‌بدون مشکل!
الانم ۷۹۷۰ دارم هیچ‌مشکلی نداشته خداروشکر.
اگر زاویه دید واست مهم‌نیست و جلوی‌تلویزیون‌میشینی که مسلما هم همینه چون ۴۳ اینچ میخوای،حتما پنل va بگیر،ای پی‌اس ۱۰۰۰۰۰۰ سالم‌نمیرسه بهش.
اگر اطلاعات کافی نیست همین‌۲۰،۳۰ صفحه اخیر رو بخونی بار ها و بارها جواب سوالاتت هست و الان هر کی هر چی بگه تکراره فقط.
ال جی احمق الکی گرونترم هست.کلا الان دیگه از بانه خریدن‌حماقته با این‌وضع دلار،وقتی نمایندگی‌ها با قیمت کمتر دارن محصولات رو‌با گارانتی عرضه میکنن.کلا قیمت گذاری که سامسونگ و‌سام‌سرویس میکنن مخصوص خاورمیانه و ایران خیلی بهتره،گاهی موبایل و لوازم صوتی پایینتر نسبت به قیمت دلاریش هم‌میفته چون نمایندگی داره و ارزونتر وارد میشه و اینجا منتاژ میشه(والا ۴ تا چسب‌میزنن:D)
خیلی ممنون از راهنماییت ☺. دوستان دیگر نظری ندارند؟

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر

من پدرم الجی مدل uj750v رو داره کیفیتش به معنای واقعی اشغاله :| الکی نمیگم اصن وضوحش در حد فولاچدی هم نیست بعد قابلیتای لوکال دیمینگ و اچدی ار و داره وقتی فعالش میکنی هیچ فرقی نمیکنه :| بدتر از هم نور صفحه اش خیلی خیلی پایینه بعد تو فوتبال موقع حرکت سریع مشکل dirty screen داره که خیلی رو مخه اصن حیفه 3 تومن پول
اصن تو پنل سامسونگ رو یک درصد هم با این مقایسه نکن نور بک لایت و نور صفحه مشکی این کجا و اون کجا من سامسونگ ده سال پیش رو به الجی ips(همه مدلاش اشغالن) الان ترجیح میدم بخدا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر