خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
دوستان لطفا یه تی وی فورکی خوب‌تو‌ ابعاد ۴۳ معرفی کنید به من،بودجه ام‌به بالاتر نمیرسه،یه فول اچ‌دی جایگزین هم معرفی کنید حالا با ابعاد بالاتر...کاربرد هم دیدن فوتبال،گیم و البته ساپورت فرمتهای دانلودی با زیرنویس(ترجیحاx265)،ممنون میشم،خیلی سردرگم شدم تو‌خرید

FarshaD7

کاربر سایت
Feb 20, 2018
6
عکسشو برات تو چند پست قبل آپلود کردم که ببینی نوشته شده Made By LG Electronic.
دوست عزیر فکر کنم منظور منو متوجه نشدی پورت یو اس بی این تلویزیون هیج مشکلی نداره من از طریق هارد اکسترنال فیلم و سریال میبینم هاردو وصل میکنم به همین Usb تلویزیون. اصلا بلوری پلیر ندارم .از حجم 4 گیگ تا 80 گیگ و بیشتر از این حجمو راحت پخش میکنه خود تیوی.
مرورگر تیوی هم اوکی بود عکسشو تو همین پست میزارم خودت ببین رفتم تو آپارات کلیپ پلی کردم در حال کلیپ پلی کردن واست عکس گرفتم.
سیستم عامل تیوی هم خیلی راحت با وصل شدن به اینترنت میتونی آپدیت کنی اگر نرم افزار هم بخوای دانلود کنی اونم راحت میشه دانلود کرد. کلا کار کردن با Webos الجی خیلی آسونه.
آره فرهاد جان من عذرخواهی میکنم عکس برچسب پشت تی وی رو تو همون پست قبلی گذاشته بودی متوجه نشده بودم همون لحظه ولی درست بعد اینکه اون پیامو گذاشتم دیدمش شرمنده، و در مورد مرورگر هم بسیار تشکر میکنم که زحمت کشیدی خیلی خوشحال شدم هزار تا لایک داری به مولا، فقط فقط یه موردی که هست نمیدونم چرا انقدر سخت به جوابش میرسم نمیدونم شاید من بد سوالمو مطرح میکنم نمیدونم ولی ببین داداش گلم من اینو میدونم که از طریق هارد اکسترنال همه جور فایلی رو میشه از طریق پورت USB HDD پخش کرد حتی اینم میدونم که کلا تلویزیونای ال جی قابلیت ضبط(همون pvr) چیزی که در حال پخشش هستن رو روی فلش(نه هارد اکسترنال) ندارن و حتما باید یه هارد اکسترنال بالای 500 گیگ تا نهایتا دو ترابایت رو با خود تی وی اول فرمت کرد تا بعد از فرمت از طریق همون پورت USB HDD، بشه به عنوان حافظه ذخیره سازی تی وی شناسوندش و موارد در حال پخش مثل فوتبالهای زنده در حال پخش از شبکه های تلویزیونی یا غیره رو روش ضبط و در زمان مقتضی تماشا کرد، این تا اینجا درست و فکرم نمی کنم شما هم توش هیچ بحثی داشته باشین، ولی اصل منظور این بود که فرض میکنیم شما یه فلش ۳۲ یا ۶۴ گیگ داری و فیلم 4k یا هر فایل تصویریه دیگه رو که بالاتر از 4 گیگ باشه بریزی تو اون فلش و به تی وی وصل کنی پخش میکنه یا نه چون اکثر جاها گفتن برعکس تی وی های اندرویدی در این حالت(یعنی فایل تصویری بالاتر از 4گیگ و از طریق حافظه *فلش*) رو تلویزیونای ال جی پخش نمیکنن و حتما باید یه هارد بالای پونصد گیگ رو به عقدش دربیاری(چون بازم مثل اندروید تی وی ها که همه فرمتهای ذخیره سازی FAT32, exFAT و NTFS رو ساپورت میکنن ال جی فقط از FAT32 پشتیبانی میکنه) و اون هارد رو دیگه به هیچ دیوایس دیگه ای مثلا pc نباید بزنی وگرنه بعدش تی وی دیگه نمیشناسه تا از دوباره توسط خود تی وی فرمت بشه، امیدوارم اینبار تونسته باشم منظورمو برسونم و شما هم لطف کنین و اگر تست نکردین این موردم یه عنایتی بکنین تست کنین و بهم بگین خیلی خیلی سپاسگزارم، ببخشید که طولانی شد، موفق باشید.

دوستان کسی میدونه چطور باید تو تی وی های ال جی وی پی ان یا شیلتر شکن نصب کرد؟ اصلا امکانش هست؟ یه جایی این سوالو مطرح کردم یه نفر در جواب گفتش که نت گوشی رو روشن میکنی بعد یه اپ شیلترشکنم روشن میکنی بعدش اونموقع این نت رو که از طریق وای فای هات اسپات بدی به تی وی، راحت میتونی از یوتیوب خود تی وی یا مرورگرش مواردی که برای ما بسته هستش رو باز کنی، نمیدونم این مطلبی‌ که گفتن شدنیه یا نه؟! راهی که پیشنهاد کرده به نظر منطقی میرسه مگر اینکه دوستانی که اطلاع بیشتری دارن ردش کنن ولی من میخوام از طریق مودم خونه که وصل میشم بتونم محدودیتو بردارم، لطفا اگر کسی اطلاعی داره کمکم کنه، با تشکر

Last edited by a moderator:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان لطفا یه تی وی فورکی خوب‌تو‌ ابعاد ۴۳ معرفی کنید به من،بودجه ام‌به بالاتر نمیرسه،یه فول اچ‌دی جایگزین هم معرفی کنید حالا با ابعاد بالاتر...کاربرد هم دیدن فوتبال،گیم و البته ساپورت فرمتهای دانلودی با زیرنویس(ترجیحاx265)،ممنون میشم،خیلی سردرگم شدم تو‌خرید
Samsung ku6970
Samsung mu7970

• Like
Reactions: aliatlas

sasuke_uchiha

کاربر سایت
Apr 2, 2010
175
نام
قاسم
سلام دوستان میخواسم یک led 4k خوب برای ps4 pro بگیرم یه سوالی که داشتم اینه که چه سایزی بگیرم ؟اگر دو led هر دو 4k باشن یکی 43 و اون یکی 49 اینچ کیفیت کدوم بهتره ؟43 چون صفحه نمایشش کوچکتره نباید کیفیت بهتری داشته باشه ؟؟؟

Farhad-1

کاربر سایت
Dec 24, 2016
36
نام
فرهاد
والا بستگی به خودت داره.من خودم تا دوماه پیش فیلم با حجم 10 گیگ دانلود میکردم و راضی بودم تا اینکه نسخه 4k remux فیلم mad max hdr رو دانلود کردم وتازه کیفیت واقعی 4k hdr رو حس کردم.حجمش 46 گیگ هستش ولی ارزش داره واقعا
از سایت 4kdownload استفاده کن.یک اشتراک ماهیانه بگیر ولذت ببر از hdr 4k
این بروز رسانی ها برای تلویزیون زیاد به کارت نمیاد.مساعل حاشیه ای رو بیخیال شو.بیشتر به کیفیت تصویر و hdr تلویزیون حساس باش.
HDR فیلم Mad Max واقعا فوق العادست. تو همه ی فیلم های HDR که تا حالا دیدم فکر کنم این از همه بهتر بوده!! گذاشتم یه مدت بگذره باز دوباره ببینمش.دوستاتی که 4K HDR این فیلمو ندیدن پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنن ببینن.

آره فرهاد جان من عذرخواهی میکنم عکس برچسب پشت تی وی رو تو همون پست قبلی گذاشته بودی متوجه نشده بودم همون لحظه ولی درست بعد اینکه اون پیامو گذاشتم دیدمش شرمنده، و در مورد مرورگر هم بسیار تشکر میکنم که زحمت کشیدی خیلی خوشحال شدم هزار تا لایک داری به مولا، فقط فقط یه موردی که هست نمیدونم چرا انقدر سخت به جوابش میرسم نمیدونم شاید من بد سوالمو مطرح میکنم نمیدونم ولی ببین داداش گلم من اینو میدونم که از طریق هارد اکسترنال همه جور فایلی رو میشه از طریق پورت USB HDD پخش کرد حتی اینم میدونم که کلا تلویزیونای ال جی قابلیت ضبط(همون pvr) چیزی که در حال پخشش هستن رو روی فلش(نه هارد اکسترنال) ندارن و حتما باید یه هارد اکسترنال بالای 500 گیگ تا نهایتا دو ترابایت رو با خود تی وی اول فرمت کرد تا بعد از فرمت از طریق همون پورت USB HDD، بشه به عنوان حافظه ذخیره سازی تی وی شناسوندش و موارد در حال پخش مثل فوتبالهای زنده در حال پخش از شبکه های تلویزیونی یا غیره رو روش ضبط و در زمان مقتضی تماشا کرد، این تا اینجا درست و فکرم نمی کنم شما هم توش هیچ بحثی داشته باشین، ولی اصل منظور این بود که فرض میکنیم شما یه فلش ۳۲ یا ۶۴ گیگ داری و فیلم 4k یا هر فایل تصویریه دیگه رو که بالاتر از 4 گیگ باشه بریزی تو اون فلش و به تی وی وصل کنی پخش میکنه یا نه چون اکثر جاها گفتن برعکس تی وی های اندرویدی در این حالت(یعنی فایل تصویری بالاتر از 4گیگ و از طریق حافظه *فلش*) رو تلویزیونای ال جی پخش نمیکنن و حتما باید یه هارد بالای پونصد گیگ رو به عقدش دربیاری(چون بازم مثل اندروید تی وی ها که همه فرمتهای ذخیره سازی FAT32, exFAT و NTFS رو ساپورت میکنن ال جی فقط از FAT32 پشتیبانی میکنه) و اون هارد رو دیگه به هیچ دیوایس دیگه ای مثلا pc نباید بزنی وگرنه بعدش تی وی دیگه نمیشناسه تا از دوباره توسط خود تی وی فرمت بشه، امیدوارم اینبار تونسته باشم منظورمو برسونم و شما هم لطف کنین و اگر تست نکردین این موردم یه عنایتی بکنین تست کنین و بهم بگین خیلی خیلی سپاسگزارم، ببخشید که طولانی شد، موفق باشید.
امشب یه مقدار کار دارم وقت نمیکنم شرمنده اما تا فردا شب خبرشو میدم بهت.

Last edited by a moderator:

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟
خير فرقي در كيفيت ندارن معمولا مگر اينكه پنل هاشون متفاوت باشه شما بايد ببيني فضا و فاصله معمول ت تا تلويزيون چقدره براي سالن ميخاي بگيري يا اتاقت كه هم جزييات رو از دست ندي يا سردرد و چشم درد هم نگيري.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
OLED سونی با قیمت دور ور 8.5 تومن و سایز 55 اینچ موجوده؟(حالا اینچش یه مقدار پایینتر هم باشه مشکلی نیست)ضمنا یعنی میتونه همون امکانات X9300E بعلاوه کیفیت تصویر بهتری رو نسبت به 9300 ارایه بده؟
نکته: مهمترین ویژگی که مد نظر منه از جنبه گیمینگ هست
سونی فقطa1e هستش که اونم13 تومنه در کل با oled های lg از نظر تصویر فرق چندانی نداره.!!
Oled فقط تنها ضعفش نسبت به led های رده بالا روشناییش هستش که ضعیف تر از led ها هستش.ولی اکثر سایت ها در کل میگن oled انتخاب بهتری هستش نسیت به led ها.
الان بهترین oled مدل c7 الجی هستش.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
از اونجایی که زورم به a1e نمیرسه:Dو به جز سونی هم با چیز دیگه ای حال نمیکنم همون X9300E رو میگیرم.
مدل x900e هم خوبه.به اونم میتونی فکر کنی.
فقط یک مقدار روشناییش کمتره تو تصاویر hdr.
تو محتوای sdr هم روشناییش تقریبا تو یک سطح هستن.

Farhad-1

کاربر سایت
Dec 24, 2016
36
نام
فرهاد
سلام.
ببین فلشه من 8 گیگه فایل بالاتر از 4 گیگ که میخوام کپی کنم داخلش نمیزاره این ارورو میده Large For The Destination فکر کنم فلش باید حجمش بیشتر باشه تا بزاره حجم بالاتر از این کپی کنم شاید هم خود فلش مشکل داشته باشه اما یه اپیزود از یک سریالو که حجمش 3.97
یا همون 3 گیگو 970 مگابایت رو کپی کردم که اوکی بود تیوی پخشش کرد اتفاقا فرمت فلش من FAT32 و فرمت هارد من NTFS هست که تیوی هیچ مشکلی با این دو فرمت نداره هم فلش و هم هارد من به چند پیسی مختلف وصل شدن بازم تیوی راحت شناسایی شون میکنه نمیدونم از کی شنیدی این مشکلاتو دارن تیوی های الجی چون تیویه 3 میلیونی دوستم هم که الجیه تو پخش محتوا با ماله من فرقی نداره با فلش فیلم های 7 8 گیگی میبینه.فقط مشکلی که داره که زیاد بزرگ هم نیست همینطور که دوست عزیز محسن گفت فرمت صدای Dolby True HD رو پخش نمیکنه.
این 2تا عکس هم ببین شاید خیالت راحت تر بشه مربوط به همین فرمته فلشو هارده.ولی بنظرم زیاد سخت نگیر اگر قصدت خرید اولد هست تو خرید C7 شکی نداشته باش.

Attachments

• 1.png
    1.png
    143 KB · مشاهده: 11
  • 2.png
    2.png
    228.3 KB · مشاهده: 13
  • Like
Reactions: mohsen2012

imoon

کاربر سایت
Dec 11, 2017
20
دوستان یه سوال ..الان مستند دانلود شده که حجمش 8 گیگا است وقتی میخوام بریزم داخل هارد 1 ترابایت که فرمت fat 32 است ارور میده که حجمش خیلی زیاده ..چه کنم ؟
ایا راهی هست یا نه ؟ یا باید حتما هارد فرمتش بشه ntfs ؟ میخوام وصل کنم به اولد c7
--------------------
عزیزان دیشب تلویزیون c7 65 اینچ رو اوردن ..عجب قولیه این 65 ایچ !! من فکر نمیکردم اینقدر بزرگ باشه:o خلاصه نصب کرد نصاب گلدیران و تصویر ایران که توش افتضاح بود..ماهواره هم معمولی بود ..حالا مستند 4 کی دانلود زدم که دیدم کپی نمیکنه داخل هارد که در بالا توضیح دادم .
----------
یه سوال محسن جان ...شما دانلود دارید چطور کنار میایید با این حجم فیلم ها ؟ حجم اینترنت رو چطوری جبران میکنید ؟ ایا از شبانه نامحدود استفاده می کنید ؟ یه راهنمایی بفرمایید و یا اگر دوستان راه حلی دارند که با موبایل یا ثابت میشه اینکار رو کرد بنده رو راهنمایی کنند .
ممنون

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
دوستان یه سوال ..الان مستند دانلود شده که حجمش 8 گیگا است وقتی میخوام بریزم داخل هارد 1 ترابایت که فرمت fat 32 است ارور میده که حجمش خیلی زیاده ..چه کنم ؟
ایا راهی هست یا نه ؟ یا باید حتما هارد فرمتش بشه ntfs ؟ میخوام وصل کنم به اولد c7
--------------------
عزیزان دیشب تلویزیون c7 65 اینچ رو اوردن ..عجب قولیه این 65 ایچ !! من فکر نمیکردم اینقدر بزرگ باشه:o خلاصه نصب کرد نصاب گلدیران و تصویر ایران که توش افتضاح بود..ماهواره هم معمولی بود ..حالا مستند 4 کی دانلود زدم که دیدم کپی نمیکنه داخل هارد که در بالا توضیح دادم .
----------
یه سوال محسن جان ...شما دانلود دارید چطور کنار میایید با این حجم فیلم ها ؟ حجم اینترنت رو چطوری جبران میکنید ؟ ایا از شبانه نامحدود استفاده می کنید ؟ یه راهنمایی بفرمایید و یا اگر دوستان راه حلی دارند که با موبایل یا ثابت میشه اینکار رو کرد بنده رو راهنمایی کنند .
ممنون
باید هارد رو ntfs فرمت کنی.فت ۳۲ فایل بالای ۴ گیگ قبول نمیکنه.واسه دانلود هم از نت شبانه نامحدود همراه اول استفاده کن.من تو یه شب رکورد ۲۵۰ گیگ رو هم زدم اونم با ۱ تومن
ستاره ۱۰۰۰ مربع هم کدشه

Farhad-1

کاربر سایت
Dec 24, 2016
36
نام
فرهاد
--------------------
----------
ممنون
سلام.
مبارکت باشه.یادت باشه محتوای 4K که دانلود میکنی حتما HDR داشته باشه تا بتونی قدرت واقعی تلویزیونتو ببینی.اگر سیمکارت همراه اول یا ایرانسل داری میتونی راحت از بسته های شبانشون برای دانلود استفاده کنی البته همراه اول خیلی بهترو به صرفه تره مخصوصا بسته شبانش 1 شب تا 11 صبح که نامحدوده. مودم 4G هم اگه داشته باشی که دیگه عالیه ولی اگر مودم هم نداشتی میتونی گوشیتو با کابل USB به کامپیوتر وصل کنی و از اینترنت گوشی برای کامپیوترت استفاده کنی.حتما خودت میدونی دیگه!
به این سایت هم یه سری بزن اگه تاحالا نرفتی 4k HDR | دانلود فیلم 4k
به حجم فیلما نگاه نکن حتما دانلود کن لذتشو ببر ارزششو داره. حتما مستند Planet Earth 2 رو با کیفیت 4K HDR دانلود کن فوق العادست کیفیتش.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
--------------------
----------
ممنون
باید تبدیل کنی ntfs.
هیچ راهی نداره روی fat32 فایل بالاتر از 4 یگ بریزی.
میتونی با نرم افزارایی مثل minitool partition wizard بدون از دست دادن دیتات تبدیل کنی

• Like
Reactions: IMANOKA

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
--------------------
----------
ممنون
اقا مبارک باشه.بهترین تلویزیون سال 2017 رو خریدی.
والا من یک هارد 1 ترا داشتم همش پر شد. الان میخوام یک 6 ترا بگیرم.دیگه کیفیت بالا بخوای نگاه کنی باید هزینه کنید.البته لازم نیست هرفیلم 4k hd
امد شما دانلود کنی!!مثلا فیلم transformer ها عالین.یا کالکشن spider man عالیه.mad max. عالیه. Wonder women عالیه.اینها رو دانلود کن
من شبانه همراه اول 2 تا 11 صبح گرفتم.سرعت 4 تا5 مگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر