خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,891
نام
malek
سلام
دوستان بلاخره منم تلویزیون خریدم :|
50mu7970
اگه سوالی چیزی داشتین در خدمتم
فعلا در حال کلنجار رفتن با کالیبره هستم :D
در حالت کلی شبکه های دیجیتالی اصلا خوب نیستن ! ولی hd ها خوبن
فایل 4k هم تست کرم و مشکلی نداشت !
فقط بعضی از فایل هایی که از یوتوب دانلود میکنم رو اجرا نمیکنه :-w
سیستم عاملش هم آپدیت شده به آخرین ورژن
یوتوب رو ول کن,چند تا پست بالاتر یه سایتی گذاشتم چند تا کلیپ فوق العاده داره دانلود کن اونا رو یه تستی بکن.در ضمن حتما به usb3 تلویزیون وصل کن.
http://4kdownload.ir/2017/11/23/samsung-and-redbull-see-the-unexpected-4k-demo-hdr/
این کلیپش خیلی خوبه

imoon

کاربر سایت
Dec 11, 2017
20
سلام به همه
دوستان بنده یه سونی w904 دارم به نظرتون برای ps pro کفایت میکنه ؟ میتونه تصویر خوبی بهم بده یا نه ؟ ایا باید به فکر عوض کردن تلویزیون باشم یا نه ؟
میخوام جوری نباشه که مثلا یه بازی رو توش انجام دادم بعدا اون بازی رو تو tv دیگری ببینم بگم وای این چقدر با مال من فرق داره !
ممنون میشم راهنمایی کنید

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
یوتوب رو ول کن,چند تا پست بالاتر یه سایتی گذاشتم چند تا کلیپ فوق العاده داره دانلود کن اونا رو یه تستی بکن.در ضمن حتما به usb3 تلویزیون وصل کن.
دانلود دموی سامسونگ با کیفیت 4k HDR | دانلود فیلم 4k
این کلیپش خیلی خوبه
تولویزیونم usb3 نداره
فقط دو تا usb داره که یکیش 0.5 آمپری و یکی دیگش 1 آمپری ( واسه هارد) هست
لینکی که دادین vip هست + آپلودبوی
آپلود بوی رو باید شب بذارم دانلود شه :D

دوستان از اون دو تا سایت چند تا کلیپ برداشتم ولی هیچ کدوم رو نشون نمیده :|
مشکل از چیه ؟ :|
هم uhd برداشتم هم 4k

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Moh rahimi

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من 1 lg c7 خریدم تا بشه مقایسه ای هم بین سونی با lg داشت.

از لحاظ کیفیت تصویر خوب قطعا lg بهتره اما نه اونقدر که سونی x850c با کنتراست نزدیک به 5000 دیگه دیده نشه از رو به روی سونی کیفیت همچنان عالی هست اما چیزی که در سونی من هست دقت فوق العاده بالاش در نمایش رنگ ها هست که حتی در تنظیم کارخانه ایش امتیاز 9.3 گرفته اما lg امتیاز 6 گرفته که کاملا هم مشخصه من هر کاریش کردم به دقت رنگ بالا نرسیدم اما باید بعدا به تنظیمات rtings مراجعه کنم شاید بهتر بشه هر چند تنظیمات اونا باعث می شه کیفیت تصویر خیلی بی روح بشه اما سونی با اینکه رنگ ها غلیظ هستن همچنان به واقعیت خیلی نزدیک تره از لحاظ 120 هرتز بودن تستشم نکردم اما سونی در 120 هرتز با اینپوت لگ 17 میلی ثانیه اش که عالیه

در بحث hdr هم lg به مراتب بهتر عمل می کنه که خوب مشخصا بایدم اینطور باشه اما سونی در حالت عادی به مراتب تصویر روشن تری داره چرا که oled در حالت 100 درصد به 137 می رسه اما سونی 418 هست.

بخش صدا هم lg قطعا با سیستم 40w بهتره

بخش سیستم عامل هم به مراتب lg بهتره خیلی روان تره اپدیتشم 3 دقیقه نصب می شه اما سونی 25 دقیقه طول می کشه هر بار اپدیتش که خیلی بده

اما در بخش تنظیمات تصویر سونی به مراتب بهتره و می تونید اون چیزی که ازش می خواید رو بگیرید تنظیمات سونی حقیقتا تاثیر گذار برعکس lg یا سامی که بر فرض داینامیک کنتراستش باعث به هم ریختن رنگ ها می شه اصلا حس خوبی نمی ده سونی قشنگ باعث می شه مشکی خالص تری بگیرد یا live color سونی خیلی عالی عمل می کنه اما برای lg باعث می شه رنگ ها به جای زنده تر شدن حالت اغراق امیزی بگیرن

در بحث زاویه ی دید یا motion که lg حرف نداره زمان پاسخ دهی 0.1 میلی ثانیش جای بحثی در مقابل 16 سونی نمی ذاره

در کل با توجه به قیمت جدیدش که خیلی عالی هست اپدیت امارات هم روش کار می کنه خریدش کاملا منطقی به نظر می رسه مخصوصا اگر باشه زاویه ی دیدش هم براتون مهم باشه همیشه مستقیم جلوش نباشید.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سایت های نقد و بررسی هم به این موضوع اشاره کرده بودند وامتیازهای پایینی هم داده بودن
واقعا ادم اگه بخواد تو بحث گیم تجربه خفن داشته باشه فقط تلوزیونایه بالارده وگرنه میانرده به پایین اصلا حال نمیده مخصوصا این زمانه پاسخ دهیه تصویرشون که واقعا تو دیواره .
شاید باورتون نشه من خودم تا حالا تنها تلوزیونایی که تو بحث گیم شاهکار هستند دیدم فقط oled c7 با x930e بوده

• Like
Reactions: mohsen2012

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
سلام دوستان ب نظر شما LED یا مانیتور مخصوص گیم؟
مانیتور خوب الان که واسه نسل بعد هم جواب بده 4k و HDR داشته باشه و کیفیتش چیزی کم نداشته باشه چه مدلیه؟
چه نوع پنلی واسه ps4 خوبه IPS یا ...؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,497
نام
امین
مانیتور خوب الان که واسه نسل بعد هم جواب بده 4k و HDR داشته باشه و کیفیتش چیزی کم نداشته باشه چه مدلیه؟

من فقط va رو قبول دارم.

• Like
Reactions: Hunger Games

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
مانیتور خوب زیاد هست ولی متاسفانه هیچکدومشون تو ایران نیومدن:D مثل سری های جدید lg , asus , وسامسونگ ولی شما مانیتور بدونه hdr اما 4k میتونی بخری مثل mg28uq پنلشم tn هست ، این مانیتور خوبه اماقیمتش زیاده

• Like

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
مانیتور خوب زیاد هست ولی متاسفانه هیچکدومشون تو ایران نیومدن:D مثل سری های جدید lg , asus , وسامسونگ ولی شما مانیتور بدونه hdr اما 4k میتونی بخری مثل mg28uq پنلشم tn هست ، این مانیتور خوبه اماقیمتش زیاده
بین LED و مانیتور کدومش کیفیت بیشتری میده

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من 1 lg c7 خریدم تا بشه مقایسه ای هم بین سونی با lg داشت.

از لحاظ کیفیت تصویر خوب قطعا lg بهتره اما نه اونقدر که سونی x850c با کنتراست نزدیک به 5000 دیگه دیده نشه از رو به روی سونی کیفیت همچنان عالی هست اما چیزی که در سونی من هست دقت فوق العاده بالاش در نمایش رنگ ها هست که حتی در تنظیم کارخانه ایش امتیاز 9.3 گرفته اما lg امتیاز 6 گرفته که کاملا هم مشخصه من هر کاریش کردم به دقت رنگ بالا نرسیدم اما باید بعدا به تنظیمات rtings مراجعه کنم شاید بهتر بشه هر چند تنظیمات اونا باعث می شه کیفیت تصویر خیلی بی روح بشه اما سونی با اینکه رنگ ها غلیظ هستن همچنان به واقعیت خیلی نزدیک تره از لحاظ 120 هرتز بودن تستشم نکردم اما سونی در 120 هرتز با اینپوت لگ 17 میلی ثانیه اش که عالیه

در بحث hdr هم lg به مراتب بهتر عمل می کنه که خوب مشخصا بایدم اینطور باشه اما سونی در حالت عادی به مراتب تصویر روشن تری داره چرا که oled در حالت 100 درصد به 137 می رسه اما سونی 418 هست.

بخش صدا هم lg قطعا با سیستم 40w بهتره

بخش سیستم عامل هم به مراتب lg بهتره خیلی روان تره اپدیتشم 3 دقیقه نصب می شه اما سونی 25 دقیقه طول می کشه هر بار اپدیتش که خیلی بده

اما در بخش تنظیمات تصویر سونی به مراتب بهتره و می تونید اون چیزی که ازش می خواید رو بگیرید تنظیمات سونی حقیقتا تاثیر گذار برعکس lg یا سامی که بر فرض داینامیک کنتراستش باعث به هم ریختن رنگ ها می شه اصلا حس خوبی نمی ده سونی قشنگ باعث می شه مشکی خالص تری بگیرد یا live color سونی خیلی عالی عمل می کنه اما برای lg باعث می شه رنگ ها به جای زنده تر شدن حالت اغراق امیزی بگیرن

در بحث زاویه ی دید یا motion که lg حرف نداره زمان پاسخ دهی 0.1 میلی ثانیش جای بحثی در مقابل 16 سونی نمی ذاره

در کل با توجه به قیمت جدیدش که خیلی عالی هست اپدیت امارات هم روش کار می کنه خریدش کاملا منطقی به نظر می رسه مخصوصا اگر باشه زاویه ی دیدش هم براتون مهم باشه همیشه مستقیم جلوش نباشید.
مبارک باشه.
با گارنتیرگلد ایران خریدید یا بدون گارانتی؟؟
قیمتش چقدر درامد براتون؟؟

• Like
Reactions: s.1 and Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
بین LED و مانیتور کدومش کیفیت بیشتری میده
راستش اگر بخوایی تا 3یا 4تومن هزینه کنی مانیتور یه چیزه دیگست اما خوب با 4 تومن میشه یه تلوزیون میان رده با سایز 49 خرید مثل sj800 البته این تی وی تو تهران 4400 اما تو بانه 2900 اما رسیکشم باید بجون بخری .
حالا من خودم خیلی دنباله مانیتوره lg32ud99 گشتم اما پیدا نکردم ، اگه بتونی این مانیتورو پیدا کنی یه شاهکار خریدی

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,891
نام
malek
سلام کسی نیست راهنمایی کنه ؟ مثل اینکه اینجا هر شخصی به هر چیزی که دوست داره فقط پاسخ میده
این سوال رو خودت بهتر میتونی جواب بدی.به هر حال این tv رو داری و ps4 pro رو بیار امتحان کن روش.حالا اگه قصد خرید داشتی یه چیزی ولی الان داریش دیگه.
دوستان هم در مورد چیزی که اطلاع دارن نظر میدن

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام کسی نیست راهنمایی کنه ؟ مثل اینکه اینجا هر شخصی به هر چیزی که دوست داره فقط پاسخ میده
سلام دوست عزیز .
این مدلی که شما دارید تو رنج فول اچ دی واقعا عالیه اما اگه قصد دارید که 4k رو تجربه کنید مقدار پولی رو که میخوایید هزینه کنید بگید تا دوستان راهنمایتون کنند

داشتم تو امازون قیمت x930 سونی 55 اینچشو نگا میکردم زده بود 1700 دلار یعنی یه امریکایی با حقوقه 1 ماهش میتونه 2 تا بخره اما ما با حقوقه 2 سالمون .:Wallbash: تاز کیفیتشونم بماند که با هم فرق داره . انصافا اگه این زور نیست پس چیه ؟:sad:
خدا لعنتشون کنه با این شرایطی که برایه ما درست کردن[-o<

Last edited by a moderator:

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
داشتم تو امازون قیمت x930 سونی 55 اینچشو نگا میکردم زده بود 1700 دلار یعنی یه امریکایی با حقوقه 1 ماهش میتونه 2 تا بخره اما ما با حقوقه 2 سالمون .:Wallbash: تاز کیفیتشونم بماند که با هم فرق داره . انصافا اگه این زور نیست پس چیه ؟:sad:
خدا لعنتشون کنه با این شرایطی که برایه ما درست کردن[-o<
داداش امریکا تو کدوم شغل ماهی ۳۲۰۰ دلار میدن

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
داداش امریکا تو کدوم شغل ماهی ۳۲۰۰ دلار میدن
راستش من برطبق درامد سرانشون گفتم حالا ممکنه یکی بیشتر یکی کمتر ولی در کل منظورم این بود که واسه یه امریکایی خرید یه تلوزیون رده بالا خیلی راحتتره تا یه ایرانی. گرچه اگه یه گیمره ایرانی دیدید که تلوزیون 10 ملیونی داره احتماله 99درصد باباش براش خریده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر