خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

golbehi

کاربر سایت
Jun 24, 2008
93
چه اتفاقی افتاد که شما بردین TV رو گارانتی کنن براتون دوست عزیز؟
سلام
چندتا پست قبل تر توضیح دادم
تلویزیون نو هست و سه روز پیش خریدم دیروز برای نصب آوردن و متوجه شدم گارانتی متفرقه هست( دراصل همون گارانتی کشکی که فقط یه کارت چاپ کردن و تحویل خریدار میدن) تماس گرفتم با فروشنده و شاکی شدم که من گارانتی بازرگانی میخواستم و خلاصه قرار بر این شد که عوض کنن که امروز است کار انجام شد
فقط خواستم دوستان بدونن که گارانتی اصلی اینجوریه در غیر این صورت تلویزیون 4500 رو دارید میخرید 5400

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام به همه
امروز تلویزیون رو عوض کردن برام
دوستانی که قصد دارن پول پای گارانتی بدن موقع تحویل گرفتن دستگاه این موارد رو حتما چک کنن:

5092f457e5120804bb71f093728b3adb.jpg
85938a2afcf0505e7a7f13caa1d3448c.jpg

در ضمن شرکت بازرگانی کارت گارانتی نداره و فقط همین برچسب روی کارتن ملاک گارانتیشون هست

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
به به مبارك باشه داداش ب سلامتي ... ب خوشحالي ... ديگه خيالت راحته بابت گارانتي

حالا تي وي رو چك كردي دادا؟ راضي هستي از خريدت؟
البته ميدونم زوده برا اين سوال . اما در نگاه اول منظورم بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

golbehi

کاربر سایت
Jun 24, 2008
93
به به مبارك باشه داداش ب سلامتي ... ب خوشحالي ... ديگه خيالت راحته بابت گارانتي

حالا تي وي رو چك كردي دادا؟ راضي هستي از خريدت؟
البته ميدونم زوده برا اين سوال . اما در نگاه اول منظورم بود

Sent from my iPhone using Tapatalk
خیلی ممنونم :x
هنوز نصب نکردم چون تلویزیون قبلی باید جاجا بشه انشاءالله نصب شد همه نظراتمو میگم در مورد خریدم و انتظاراتم از این تلویزیون

mamadeival

کاربر سایت
Oct 9, 2014
5
دوستان نظرتون در مورد تلوزیون 50ku7970 سامسونگ چیه؟ برای ps4 مناسبه؟ من شنیدم انطباق تصویرش پاییه یعنی خیلی تاثیر داره؟

Sent from my D5503 using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان نظرتون در مورد تلوزیون 50ku7970 سامسونگ چیه؟ برای ps4 مناسبه؟ من شنیدم انطباق تصویرش پاییه یعنی خیلی تاثیر داره؟

Sent from my D5503 using Tapatalk
شما بودجه وسایز مورد نظرت رو بفرما تا بهتر راهنماییت کنم

• Like
Reactions: Xenon360

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
خبر خوش اینکه HDR بازی Horizon: Zero dawn مشکلات HDR بازی های قبلی مثل هیتمن و tlou و... رو نداره.

تفاوتشون تو عکس مشخص نبود برای همین فیلم گرفتم، با این حال عکس هارو هم ضمیمه کردم، عکس های اول مربوط به حالت HDR خاموش و دومی ها مربوط به HDR روشن هستند(که کنتراست بیشتری دارند و کمرنگترند)، اما برای مقایسه ی واقعی فیلمی که گرفتمو نگاه کنید:

Attachments

• 20170301_210929.jpg
    20170301_210929.jpg
    797.9 KB · مشاهده: 41
  • 20170301_210914.jpg
    20170301_210914.jpg
    776.8 KB · مشاهده: 40
  • 20170301_211623.jpg
    20170301_211623.jpg
    256.6 KB · مشاهده: 37
  • 20170301_211553.jpg
    20170301_211553.jpg
    246 KB · مشاهده: 34
  • 20170301_222642.jpg
    20170301_222642.jpg
    303.9 KB · مشاهده: 32
  • 20170301_222618.jpg
    20170301_222618.jpg
    346.9 KB · مشاهده: 34
  • 20170301_225730.jpg
    20170301_225730.jpg
    300.1 KB · مشاهده: 31
  • 20170301_225703.jpg
    20170301_225703.jpg
    315.7 KB · مشاهده: 29

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045

این یسری عکس از انچ 4 رو pro و 7970 با اخرین اپدیتا گرافیک وحشتناکه فرداعم فرصت بشه حتما رو 8985 میذارم عکسای انچ 4

خبر خوش اینکه HDR بازی Horizon: Zero dawn مشکلات HDR بازی های قبلی مثل هیتمن و tlou و... رو نداره.

تفاوتشون تو عکس مشخص نبود برای همین فیلم گرفتم، با این حال عکس هارو هم ضمیمه کردم، عکس های اول مربوط به حالت HDR خاموش و دومی ها مربوط به HDR روشن هستند(که کنتراست بیشتری دارند و کمرنگترند)، اما برای مقایسه ی واقعی فیلمی که گرفتمو نگاه کنید:

بلاخره hdr واقعی:x مشخص بود باید منتظر هورایزن باشیم تا ببینیم چ معجزه ایه این hdr ایشالله هرچه زودتر هممون ب این شاهکار دسترسی پیدا کنیم و شیره ی پرو و تلوزیونامونو بکشیم:D

Last edited by a moderator:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود

سلام
اقامن یه قضییه رو متوجه نمیشم این تی وی که هفته پیش من گرفتم اصلا این مدلی نیست یعنی hdr روشن کنی برا هر بازی یا hdr خامووش کنی برا هر بازی .
مثلا الان میرم داخل رزیدنت اویل که hdr ساپورت بازیش تی وی اتوماتیک میره روو حالت hdr که 4 گذینه hdr standard .hdr brightness.hdr vivid.hdr game mod فعاله که قابل کالیبره هستن همشوون و حتما باید با یکی از این 4 تا حالت بازی کنی وخبری از گیم مود بقیه مودها نیست وقتی از بازی بیام بیرون تی وی خودش چنج میکنه روو گیم موو وبقیه مودها بجز 4تا بالا یعنی اگه بازی hdr باشه دیگه نمیشه روو گیم مود و استاندارد مود. فوتبال ..... گذاشت اگر هم بازی hdr نباشه نمیشه روو گیم مود و استاندارد مود. فوتبال .....رفت وفقط hdr standard .hdr brightness.hdr vivid.hdr game باید استفاده کنی یعنی هیچ گزینه خاموش روشنی ندارم تی وی اتوماتیک عمل میکنه برا من میخواستم بدونم تلوزیونهای شمام اینجوریه؟ البته یه راه حل داره اگه بازی hdr باشه میتونی بری از سیتینگ کنسول hdr خامووش کنی بعد بری داخل بازی دیگه میشه از تمام مودهای گیم مود و استاندارد مود. فوتبال ....داخل هموون بازی hdr استفاده کرد ولی ایندفعه دیگه خبری از 4 مود hdr standard .hdr brightness.hdr vivid.hdr game mod نیست کلا گزینه خامووش روشنی نداره مگر از سیتینگ کنسول این برام خیلی سوال شده بود چند روزه تا الان این پست دیدم که میشه خاموش روشن کرد از داخل خود سیتینگ تی وی

• Like

Mortezaaa

کاربر سایت
Jan 8, 2017
5
سلام دوستان
من ps4 دارم می خواستم یه تلویزیون 4k بگیرم
که در اینده اگر هم پرو گرفتم مشکلی نداشته باشم
الان من چند یا گزینه دارم
43x800d . 43ku7000. 49uh850. 43uh750
و همچنین نظرات شما به جز اینا.
الان کدوم رو بگیرم؟
از بانه بگیرم یا از نمایندگی؟
چون بانه قیمتاش پایینه جنسش درست هست یا نه؟
ممنون می شم راهنماییم کنید.
و یک مقایسه هم از نظر کیفیت تصویر تو این ۴تا بی زحمت انجام بدید
ممنون از همگی

• Like

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
سلام
اقامن یه قضییه رو متوجه نمیشم این تی وی که هفته پیش من گرفتم اصلا این مدلی نیست یعنی hdr روشن کنی برا هر بازی یا hdr خامووش کنی برا هر بازی .
مثلا الان میرم داخل رزیدنت اویل که hdr ساپورت بازیش تی وی اتوماتیک میره روو حالت hdr که 4 گذینه hdr standard .hdr brightness.hdr vivid.hdr game mod فعاله که قابل کالیبره هستن همشوون و حتما باید با یکی از این 4 تا حالت بازی کنی وخبری از گیم مود بقیه مودها نیست وقتی از بازی بیام بیرون تی وی خودش چنج میکنه روو گیم موو وبقیه مودها بجز 4تا بالا یعنی اگه بازی hdr باشه دیگه نمیشه روو گیم مود و استاندارد مود. فوتبال ..... گذاشت اگر هم بازی hdr نباشه نمیشه روو گیم مود و استاندارد مود. فوتبال .....رفت وفقط hdr standard .hdr brightness.hdr vivid.hdr game باید استفاده کنی یعنی هیچ گزینه خاموش روشنی ندارم تی وی اتوماتیک عمل میکنه برا من میخواستم بدونم تلوزیونهای شمام اینجوریه؟ البته یه راه حل داره اگه بازی hdr باشه میتونی بری از سیتینگ کنسول hdr خامووش کنی بعد بری داخل بازی دیگه میشه از تمام مودهای گیم مود و استاندارد مود. فوتبال ....داخل هموون بازی hdr استفاده کرد ولی ایندفعه دیگه خبری از 4 مود hdr standard .hdr brightness.hdr vivid.hdr game mod نیست کلا گزینه خامووش روشنی نداره مگر از سیتینگ کنسول این برام خیلی سوال شده بود چند روزه تا الان این پست دیدم که میشه خاموش روشن کرد از داخل خود سیتینگ تی وی

تو تلویزیون سونی حالت تصویر پورت HDMi PS4 همیشه روی Game mode تنظیم میکنم و از داخل حالت گیم مود و هر حالت دیگه ای میشه که برای HDR سه حالت off و on و auto تنظیم کنید.

اگر محتوا خودش HDR داشت، اگر تنظیمات TV روی HDR روشن و یا Auto باشه اونو با HDR نمایش میده و اگرم روی off باشه بدون HDR.

شما همونطور که میدونید باید برای بازی های محتوی HDR همیشه HDR game mode رو بخاطر لگ کمتر روشن کنید اما گزینه ی off ندارید تا باهاش قبل و بعد حالت HDR رو مقایسه کنید اما شاید بشه که تنظیمات یکی از حالات مثل hdr vivid رو طوری عوض کنید که به حالت off نزدیک بشه و جای hdr off ازش استفاده کنید.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,566
نام
امیر
سلام دوستان ، بعد از 3 4 سال فیــلَم یاده هندوستان کرده :grinning:

تو فکر این بودم بین Slim و Pro با توجه به TV یکی رو انتخاب کنم. 7 8 ساعت Review خوندم و قیمتای آمازون و .. رو چک کردم، برای تلویزیون به این انتخاب رسیدم:
UE49KU6400 با قیمت 599 یورو

حالا سوالی که مطرحه ؛ با توجه به اینکه بودجه من بیشتر از این نمیشه ، انتخاب بهتری دارم؟ اگه هم که ندارم واسه Pro جواب گو هست؟ Refresh rate رو اکثرا 60 زده بودن ولی کلی نقدای جالبی گرفته بود. روی Lag خیلی تعریف کردن ازش ولی لگ و Motion Blur رو مطمئن نیستم چطوریه داستانش .همینکه رو Call of duty و ترجیحا MW1 جواب بده راضی کنندس :relieved:
مرسی پیشاپیش .

آخرین ویرایش:

DSM

کاربر سایت
Sep 29, 2015
71
سلام دوستان ، بعد از 3 4 سال فیــلَم یاده هندوستان کرده :grinning:

تو فکر این بودم بین Slim و Pro با توجه به TV یکی رو انتخاب کنم. 7 8 ساعت Review خوندم و قیمتای آمازون و .. رو چک کردم، برای تلویزیون به این انتخاب رسیدم:
UE49KU6400 با قیمت 599 یورو

حالا سوالی که مطرحه ؛ با توجه به اینکه بودجه من بیشتر از این نمیشه ، انتخاب بهتری دارم؟ اگه هم که ندارم واسه Pro جواب گو هست؟ Refresh rate رو اکثرا 60 زده بودن ولی کلی نقدای جالبی گرفته بود. روی Lag خیلی تعریف کردن ازش ولی لگ و Motion Blur رو مطمئن نیستم چطوریه داستانش .همینکه رو Call of duty و ترجیحا MW1 جواب بده راضی کنندس :relieved:
مرسی پیشاپیش .
رفرش ریت که همون 60 واسه کنسول زیادم هس چون بیشتر بازی ها سر 30 و ته تهش سر 60 فریم میان که همو 60 کافیه
لگ و موشن بلور بستگی داره به ریسپانس تایمش
کمترین حد موشن بلور مال ریسپانس تایم 1ms
و بقیه هم هرچی این ریسپانس تایم بره بالاتر موشن بلور بیشتر میشه

همه تی وی ها ریسپانس تایمشون بالاس بین 15 تا 25 و حتی بیشتر

پس سر هر تی وی شما کلی موشن بلور ناجور میگیری و ghosting ولی چون مثلا ازش دور نشستی ممکنه نبینی

ولی واسه ریسپانس تایم پایین و در نتیجه موشن بلور خیلی کم فقط باید مانیتور بیگیری که 1 ms یا 4 5 باشه

وگرنه کل تی وی ها ریسپانس تیمشون فضایه

اگه شما دنبال رفرش ریتو و موشن بلور نداشتنی نباید کلا بری سمت تی وی

ولی اگه فقط کیفیت و ایناشو میخای این مدل خوبه نسبت به قیمتش

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر