خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
دوست عزیز ... میتونم یه سوال داشته باشم چرا به نظر میاد روی حالت hdr خاموش کیفیت تصویر و رنگ پردازی بهتره ؟ مگه نباید برعکس باشه ؟ به نظرم فلسفه ی hdr زنده کردن رنگ هاست که در تصویر hdr فعال رنگ ها خیلی رنگ و رو رفته است ...

تا اونجایی من نظرات تاپیک های اجنبی رو دنبال کردم برام مشخص شد که به جز HDR بازی های FF15 و RE7 از باقی بازی ها نباید انتظار HDR خوبی داشت و از طرفی گاهی اگر تو عکس حالت HDR بی رنگ و رو تره بخاطر این هست نمایشگر موبایل و یا کامپیوتر ما توانایی کنترل روشناییشو نداره واسه همین بجای روشنتر، سفیدتر و واشد نشون میده.

البته دوست عزیز فلسفه hdr واقعیتر کردن رنگاست یجورایی تو نگاه اول تو حالت خاموش شاید رنگا خیلی پررنگتر و قشنگتر دیده بشن و شارپنس تصویر بهتر به چشم بیاد اما وقتی hdr فعال میکنی شاید از کنتراست رنگا بنظر بیاد کم شده اما واقا رنگا طبیعی تر میشن و روشنایی بازی خیلی بهتر میشه دو تا حالته کلا بازم بستگی به سلیقه داره اکثرا این مشکلو با hdr دارنو میگن چرا پس رنگا کمرنگتر میشه شایدم یکی از دلایلش این باشه که هنوز اونجور ک باید جا نیفتاده و ما داریم یه نمونه ابتداییشو میبینیم شاید هورایزن مثلا hdr خیلی بهتری بده بازم من باید رو 8985 ام امتحان کنم تا ب ی نتیجه رسید

بله، منم به نتیجه ی شما رسیدم، مثلا در بازی Hitman حالت HDR رو روشن میکنم و بعد با کالیبر میرسم به اون چیزی که میخوام که البته کمرنگتر و کم کنتراست تر از حالت قبل هست اما بنظرم معقول و طبیعی با جزئیات واضحتر هست.

اگر سرچ کنید تعداد افراد ناراضی از HDR بازی های Pro که تلویزیون های بالارده ی Sony یعنی 930 و سامسونگ یعنی ks9000 دارند هم کم نیست اما در رابطه با HDR بازی FF15 چند تاپیک که در reddit و avforum و neogaf و... بررسی کردم، چندان کسی مشکلی نداشت.

بنابراین یا با FF15 تلویزیون رو باید تست کرد و یا Horizon رو گرفت.

آخرین ویرایش:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
رفقا عزیز تلویزیون اندرویدی سونی اصلا با تایزن و وب او.اس قابل مقایسه نیست.
مثلا من دسته PS4 رو با بلوتوث به تلویزیون وصل کردم و شبیه ساز میکرو و سگا و نینتندو64 و PS1 اندروید رو روی تلویزیون ریختم و با دسته بازی میکنم یا ریختن بازیهای اندرویدی.
فیلم یا آهنگی که پسوندش جدید باشه یا پشتیبانی نشه با ریختن یک برنامه اندرویدی اجرا میشه.
انواع و اقسام برنامه های اندرویدی آموزشی و سرگرمی بماند.
انواع و اقسام فیلتر شکنها و پخش کننده شبکه ها.
چی بگم؟ باید استفاده کنید تا متوجه بشید چه غولی زیر دستاتونه.
هیچ مشکلی نیست که شما توی تلویزیون اندرویدی سونی نتونید حل کنید.
کیفیت تصویر و صداش که دیگر هیچ حرفی برای گفتن نمیذاره و تو دنیا ثابت شده هستش.

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
7970 رو خریدم روفقا مرسی از همه راهنمایی هاتون
جالبه رفته بودم سونی رو بخرم و 2 تا مغازه که قیمت و شرایط خوبی داشتن و رفتم و تموم کرده بودن :|
مغازه سوم هم یارو باباش مرده بود تعطیل بود #-o:o
منم یه حس اینکه قسمت نیست سونی بگیرم و شاید میگرفتم داستان میشد بهم دست داد ( کلید اسرار :D)
و رفتم و سامسونگ رو خریدم خیلی هم بد نیست کیفیت کانال های SD خیلی بده توش و از طرفی توی HD و 4k فیلم منظورمه کیفیت بالایی داره
روی ps4 معمولی هم مناسبه کیفیتش در کل تو مقایسه با x8000 سونی یه خورده ضعیف تره یه خورده فقط که اونم با توجه به اختلاف قیمت 500 تومانی موجه
این هفته ps4 pro میخرم امیدوارم کیفیتش خوب باشه رو اون و نا امیدم نکنه [-o< و حسه اینکه رفت تو پاچمو نداشته باشم [-o<:D
تلویزیون خیلی خوبیه. بعضی ها ک مرغ همسایه واسشون غازه شاید ایراد بگیرن ازش:D

• Like
Reactions: big mama jan

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
داداش کلا یه کدری خاصی تو تصویر این تلویزیون حس میشه یا من اشتباه میکنم؟ :-/
من اون کدریی ک میگیرو ندیدم عزیز تلوزیون قبلیتون چی بوده؟شاید هنوز ب سامسونگ عادت نکردید چون تو 8985 ام ک ی تلوزیون فوق العاده ی سامسونگه همین حالت تصویرو میگیرم دقیقا با یسری برتریای جزعی ینی ایراد از tv تون نیس عزیز

تا اونجایی من نظرات تاپیک های اجنبی رو دنبال کردم برام مشخص شد که به جز HDR بازی های FF15 و RE7 از باقی بازی ها نباید انتظار HDR خوبی داشت و از طرفی گاهی اگر تو عکس حالت HDR بی رنگ و رو تره بخاطر این هست نمایشگر موبایل و یا کامپیوتر ما توانایی کنترل روشناییشو نداره واسه همین بجای روشنتر، سفیدتر و واشد نشون میده.

بله، منم به نتیجه ی شما رسیدم، مثلا در بازی Hitman حالت HDR رو روشن میکنم و بعد با کالیبر میرسم به اون چیزی که میخوام که البته کمرنگتر و کم کنتراست تر از حالت قبل هست اما بنظرم معقول و طبیعی با جزئیات واضحتر هست.

اگر سرچ کنید تعداد افراد ناراضی از HDR بازی های Pro که تلویزیون های بالارده ی Sony یعنی 930 و سامسونگ یعنی ks9000 دارند هم کم نیست اما در رابطه با HDR بازی FF15 چند تاپیک که در reddit و avforum و neogaf و... بررسی کردم، چندان کسی مشکلی نداشت.

بنابراین یا با FF15 تلویزیون رو باید تست کرد و یا Horizon رو گرفت.
دقیقآ منم مث شما دنبال کردم و تو بهترین tv یام خیلیا دارن میگن ک تصویر فقط روشن میشه تو hdr و رنگا کنتراستشون انگار کم میشه گفتم چون hdr ک داریم میبینیم هنوز نمونه ها ابتدایین و نتونستن ازین تکنولوژی فوق العاده اون استفاده لازمو کنن و یچیز دیگه اینکه ما سالهاس ب رنگای غلیظ کنتراست بالا عادت کردیم hdr ینی طبیعی تر شدنرنگا ن غلیظ شدنشون فقط. چ خوب ffxv و re7 مثال زدی ک قطعا hdr بهتری دارن و اکثر ما منتظریم تا تازه hdr تو هورایزن ک اصن بر این مبنا ساخته شده ببینیم hdr یه تکنولوژی نوپاست و ما هنوز پتانسیل اصلیشو تو گیمینگ ندیدیم
پ ن: دوستانیم ک اینجا tv سونی دارن و پرو بیان از تجربشون با hdr بگن ک نظرشون همینه یا hdr باعث بهتر شدن کیفیت تصویرشون شده فقط ی نکترو بگم برای hdr باید ی کالیبره انجام بدید برای hdr خاموشم یه کالیبره و کلا کالیبره کردن تو حالت hdr فرق داره

Last edited by a moderator:

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
سلام دوستان
نام جهانی و اصلی مدل های KU7975 و KS8985 چیه ؟

دقیقآ منم مث شما دنبال کردم و تو بهترین tv یام خیلیا دارن میگن ک تصویر فقط روشن میشه تو hdr و رنگا کنتراستشون انگار کم میشه گفتم چون hdr ک داریم میبینیم هنوز نمونه ها ابتدایین و نتونستن ازین تکنولوژی فوق العاده اون استفاده لازمو کنن و یچیز دیگه اینکه ما سالهاس ب رنگای غلیظ کنتراست بالا عادت کردیم hdr ینی طبیعی تر شدنرنگا ن غلیظ شدنشون فقط. چ خوب ffxv و re7 مثال زدی ک قطعا hdr بهتری دارن و اکثر ما منتظریم تا تازه hdr تو هورایزن ک اصن بر این مبنا ساخته شده ببینیم hdr یه تکنولوژی نوپاست و ما هنوز پتانسیل اصلیشو تو گیمینگ ندیدیم
پ ن: دوستانیم ک اینجا tv سونی دارن و پرو بیان از تجربشون با hdr بگن ک نظرشون همینه یا hdr باعث بهتر شدن کیفیت تصویرشون شده فقط ی نکترو بگم برای hdr باید ی کالیبره انجام بدید برای hdr خاموشم یه کالیبره و کلا کالیبره کردن تو حالت hdr فرق داره
اقا محمد hdr ربطی به کالیبره کردن نداره که تصویر رو بهتر کنه. برای کالیبره کردن hdr همون تنظیمات مربوط به حالت فیلم هست فقط بک لایت رو تا اخر زیاد میکنن.
من متاسفانه فیلم hdr ندارم تا تست کنم.فقط بازیها رو تست کردم

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
اقا محمد hdr ربطی به کالیبره کردن نداره که تصویر رو بهتر کنه. برای کالیبره کردن hdr همون تنظیمات مربوط به حالت فیلم هست فقط بک لایت رو تا اخر زیاد میکنن.
من متاسفانه فیلم hdr ندارم تا تست کنم.فقط بازیها رو تست کردم
محسن جان بازیای hdr ک تست کردی چجور بوده راضی بودی

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
توي همين يكي دو صفحه ي قبل بنده كاليبره ي شخصيم رو گذاشتم و ازش لذت ميبرم

شما هم تست كن نتيجش رو همينجا اعلام كن دوست عزيز ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
عرفان جان تنظیماتی که داده بودی رو تی وی خودم انجام دادم و تصویر خیلی بهتر شده.دستت درد نکنه.
اگه زحمتی نیست تنظیمات مربوط به دیدن کانالهای م ا ه و ا ره و فیلم هم بزار.
و همینطور زمانی که بازی hdr هست و میره روی hdr mode بازم اگه تغییراتی میشه اعمال کرد که تصویرربهتر بشه اونم فرمایش کن.
مرسی

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
سلام بعد کلی ور رفتن با این تی وی من 3 تا حالت رو مدهای game.football. vivid کالیبره کردم که روو یکیش توو گیم تاریکی وشارپ بیشتری داره .رو یکیش روشنایی بیشتر با جزیات بالاتر .واوون یکی هم یه چیزی ما بین این 2تا هر وقت لازم بود چنج کنم روو اون یکی قول دادم یه چندتا عکس بزارم ولی یه چیزو قبلش بگم کیفیتی که در این عکسها میبینید اصلا قابل مقایسه با خود گیم نیست دوربین گوشی گاهی اوقات عکس رو بهتر نشوون میده گاهی اوقات هم داخل عکس یسری نویزو خرابکاریهای دیگه انجام میده که باعث میشه کیفیت عکس بیاد پایین ولی درکل میشه نحوه پخش کردن تصویر معلومه در تی وی یه چیزم بگم من اصلا عکس گرفتنم خوب نیست یجاهایی عکس با لرزش افتاده عکس هارم از روی عکسهایی که توو خود کپچر گالری کنسول بود گرفتم نه ازداخل گیم چون چک کردم دیدم تفاوتی با عکس از داخل خود بازی نمی کنه بجز2.3 تا از رزیدنت اویل 7 که داخل تصویر مود hdr روش افتاده شرنده اگه دستم بعضی جاها لرزیده بقیشم توو پست بعدی میزارم.

بقیه عکسا

تو این قسمت مقایسه رزیدنت اویل رو میتونید روو2 حالت hdr با hdr خامووش رو حالت گیم ببینید ابته کیفیتش این نیست واقعا خیلی بهتر از اینه جالبش اینجاس توو رزیدنت 7 توو حالتhdr با روشن کردن tru motion اصلا تصویر بلاری نمیشه وکیفیت ونرمی خاصی پیدا میکنه .داش عرفان اقا عطا گفتید عکس بزار مام وظیفه خودموون دوونستیم دیگه هرچی بود روو کردیم .

[
عرفان جان امروز یدونه کلیپ 4k از هوریزون دیدم..واقعا تا چند دقیقه محو تصویر شدم..
فکر کنم هوریزون اولین بازی 4k باشه که تفاوتش با پلی 4 معمولی مشخص میشه..
در روز اولم یدونه آپدیت براش میاد که hdr بهش اضافه میشه و دیگه میشه خدای بازیها..
روی پرو و تی وی سونی چه شود..
سعید اینو که مگیو منم دانلود کردم دیدم تازه30 فریمشو 60 بود تریلرش اگه کیفیت بازی این باشه که اصلا ترکونده تازه 30 فریم بود اینی که من دیدم از صدتا 60 فریم روونتر بود

Attachments

• ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۸۱۹۰۲.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۸۱۹۰۲.jpg
    330 KB · مشاهده: 37
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۸۴۶۳۴_1_bestshot.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۸۴۶۳۴_1_bestshot.jpg
    345.5 KB · مشاهده: 35
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۸۵۱۰۹.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۸۵۱۰۹.jpg
    272.3 KB · مشاهده: 28
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۸۵۹۰۷_8_bestshot.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۸۵۹۰۷_8_bestshot.jpg
    345.2 KB · مشاهده: 26
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۹۰۵۰۱_4_bestshot.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۹۰۵۰۱_4_bestshot.jpg
    331.8 KB · مشاهده: 36
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۹۰۶۲۴_6_bestshot.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۹۰۶۲۴_6_bestshot.jpg
    326 KB · مشاهده: 31
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۹۱۰۴۲_4_bestshot.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۹۱۰۴۲_4_bestshot.jpg
    401.3 KB · مشاهده: 28
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۹۴۷۲۹.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۹۴۷۲۹.jpg
    268.7 KB · مشاهده: 32
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۹۵۰۵۲_7_bestshot.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۰۹۵۰۵۲_7_bestshot.jpg
    311.3 KB · مشاهده: 30
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۱۶۲۳.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۱۶۲۳.jpg
    476.5 KB · مشاهده: 32
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۲۱۳۴.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۲۱۳۴.jpg
    348.4 KB · مشاهده: 31
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۲۵۱۱.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۲۵۱۱.jpg
    345.2 KB · مشاهده: 30
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۲۹۵۲.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۲۹۵۲.jpg
    379.4 KB · مشاهده: 29
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۳۰۴۳.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۳۰۴۳.jpg
    345.2 KB · مشاهده: 26
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۳۴۱۱.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۳۴۱۱.jpg
    368.2 KB · مشاهده: 26
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۵۶۰۳.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۰۵۶۰۳.jpg
    281.5 KB · مشاهده: 29
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۱۰۸۴۹.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۱۰۸۴۹.jpg
    257.4 KB · مشاهده: 27
  • ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۱۱۲۰۴.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۶_۱۱۱۲۰۴.jpg
    263.2 KB · مشاهده: 26
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۰۳۷۴۰_8_bestshot.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۰۳۷۴۰_8_bestshot.jpg
    290.2 KB · مشاهده: 32
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۰۴۳۵۴.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۰۴۳۵۴.jpg
    296.8 KB · مشاهده: 29
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۰۱۹۵۳.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۰۱۹۵۳.jpg
    318.4 KB · مشاهده: 29
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۰۴۱۱۱_1_bestshot.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۰۴۱۱۱_1_bestshot.jpg
    324.1 KB · مشاهده: 34
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۰۵۶۵۴.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۰۵۶۵۴.jpg
    342.6 KB · مشاهده: 38
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۱۲۱۵۴.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۱۲۱۵۴.jpg
    340.7 KB · مشاهده: 34
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۱۲۸۵۶_8_bestshot.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۱۲۸۵۶_8_bestshot.jpg
    330.4 KB · مشاهده: 36
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۱۳۱۵۷.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۱۳۱۵۷.jpg
    211.1 KB · مشاهده: 27
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۲۰۱۴۸.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۲۰۱۴۸.jpg
    154.7 KB · مشاهده: 32
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۲۰۳۲۶.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۲۰۳۲۶.jpg
    244.7 KB · مشاهده: 30
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۲۰۳۰۰.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۲۰۳۰۰.jpg
    302.7 KB · مشاهده: 30
  • ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۲۱۳۱۰.jpg
    ۲۰۱۷۰۲۲۷_۰۲۱۳۱۰.jpg
    286.2 KB · مشاهده: 32

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام بعد کلی ور رفتن با این تی وی من 3 تا حالت رو مدهای game.football. vivid کالیبره کردم که روو یکیش توو گیم تاریکی وشارپ بیشتری داره .رو یکیش روشنایی بیشتر با جزیات بالاتر .واوون یکی هم یه چیزی ما بین این 2تا هر وقت لازم بود چنج کنم روو اون یکی قول دادم یه چندتا عکس بزارم ولی یه چیزو قبلش بگم کیفیتی که در این عکسها میبینید اصلا قابل مقایسه با خود گیم نیست دوربین گوشی گاهی اوقات عکس رو بهتر نشوون میده گاهی اوقات هم داخل عکس یسری نویزو خرابکاریهای دیگه انجام میده که باعث میشه کیفیت عکس بیاد پایین ولی درکل میشه نحوه پخش کردن تصویر معلومه در تی وی یه چیزم بگم من اصلا عکس گرفتنم خوب نیست یجاهایی عکس با لرزش افتاده عکس هارم از روی عکسهایی که توو خود کپچر گالری کنسول بود گرفتم نه ازداخل گیم چون چک کردم دیدم تفاوتی با عکس از داخل خود بازی نمی کنه بجز2.3 تا از رزیدنت اویل 7 که داخل تصویر مود hdr روش افتاده شرنده اگه دستم بعضی جاها لرزیده بقیشم توو پست بعدی میزارم.
دوست عزیز ممنون بایت عکسها.
این تنظیمات تصویرتو تغییر بده.جزییات نابوده داخل عکسها.شارپنس و رنگها رو یک مقدار بیار پایین.

• Like
Reactions: Xenon360

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دوست عزیز ممنون بایت عکسها.
این تنظیمات تصویرتو تغییر بده.جزییات نابوده داخل عکسها.شارپنس و رنگها رو یک مقدار بیار پایین.
محسن جان اصلا اینطور نیست که میگی تو پست اول گفتم دوربین گوشی رو عکسا تاثیر میزاره یه جا بهتر میشه یه بدترتو اکثر عکسا دوربینه گوشی رنگو تغیر میده مثلا برا نمونه این عکسو ببین اصلش چقدر فرق داره اینارو به سفارش دوستان گذاشتم دیگه من نمیتونستم برا هر کودومه اینا نمونه اصلش که هر کدوم 5 تا12 مگ در رزولشین 2160 بزارم که . اوونی که اینکاره باشه کیفیت رنگ تی وی رو از یه عکس جیق تشخیص میده من از این نمونه عکسا زیاد دیدم اینجا یه داستان دیگم هست هرکی داره این عکسو با یه کارت گرافیکی روو پیسیش میبینه مثلا خود من این عکس اصلیو که با کنسول کپچر شده توو پی سی مبینم اصلا نه رنگ داره نه جزیات ولی همنون عکس توو خود کنسول میبینم یه چیز دیگست چون gpu کنسول خیلی قویتر از کارت گرافیک پی سیم .شمام اصل اینو دان کن ببر با کنسولت نگاه کن بعد بیا نظرت بگو.برا اثبات حرفم به عکس سوم خوب توجه کن که ساید باید ساید از عکس اصلی با عکسی با گوشی گرفته شده کنار هم باز عکس گرفتم بایکم زوم که بهتر متوجه شی ببین روو خود عکس اصلیم چقدر تاثیر گذاشته دوربین گوشی درکل این عکسا رو شما داری اینجوری میبینی درحالی که روو تیوی وکنسول این عکسا کیفیت وجزییات خوبی داره

اینارم ببین محسن جان این عکسو چند روز پیش توو یه پست چند صفحه قبلتر گذاشتم بگردی پیدا میکنی پستشو توجه به اصلیش با عکسی که من با دوربین از رو صحفه انداختم بکن ببین تاثیر دوربینو روعکس عکسها پرنگتر شده وجزییات از بین رفته مثلا به بال اون طوطی دقت کن جزییات پرهاش از بین رفته نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه اینا رو که من دیگه تغیری درش ندادم یه عکس که تو همه سایتا پیدا میشه فقط دوربین گوشی که داره تاثیر میزاره روش وگرنه اون عکسام حرف نداره رو این تی وی وکنسول پرو

Attachments

• با گوشی گرفته شده.jpg
    با گوشی گرفته شده.jpg
    244.7 KB · مشاهده: 33
  • عکس اصلی.png
    عکس اصلی.png
    2.7 MB · مشاهده: 35
  • تاثیر دوربین گوشی.jpg
    تاثیر دوربین گوشی.jpg
    279.7 KB · مشاهده: 32
  • اصلی.jpg
    اصلی.jpg
    256.4 KB · مشاهده: 31
  • با گوشی گرفته شده از رو صفحه.jpg
    با گوشی گرفته شده از رو صفحه.jpg
    208.7 KB · مشاهده: 27
  • اصلی.jpg
    اصلی.jpg
    357.7 KB · مشاهده: 29
  • با گوشی از روو صحفه گرفته شده.jpg
    با گوشی از روو صحفه گرفته شده.jpg
    318.8 KB · مشاهده: 33

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
در حال حاظر tv 4k هست. که بدون اینکه تلویزیون رو در حالت گیم مود بزاریم خودومون هر جوری دوست داشتیم اونو کالیبره کنیم و نگران مسائلی همچون اینپوت لگ نباشیم و بشه راحت بازی کرد چون توی حالت گیم مود خیلی کیفیت میاد پایین هر چقدر دستکاری هم کنیم بازم به اون کیفیت که باید نمیرسه

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
اینارم ببین محسن جان این عکسو چند روز پیش توو یه پست چند صفحه قبلتر گذاشتم بگردی پیدا میکنی پستشو توجه به اصلیش با عکسی که من با دوربین از رو صحفه انداختم بکن ببین تاثیر دوربینو روعکس عکسها پرنگتر شده وجزییات از بین رفته مثلا به بال اون طوطی دقت کن جزییات پرهاش از بین رفته نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه اینا رو که من دیگه تغیری درش ندادم یه عکس که تو همه سایتا پیدا میشه فقط دوربین گوشی که داره تاثیر میزاره روش وگرنه اون عکسام حرف نداره رو این تی وی وکنسول پرو

ممنون، من وقتی یک تصویر یا فیلم خودش HDR نباشه و من دستی HDR تلویزیون رو روشن کنم تصویر مثل همون طوطی دومی، غلیظ و اغراق امیز و غیر طبیعی میشه و یه جور حالت نقاشی و انیمیشن پیدا میکنن، بنابراین بنظرم اگر فیلم HDR نیست و رنگ 10 بیت نداره، بصورت دستی HDR و رنگ 10 بیت (2020tc) رو روشن نکنید و همیشه بزارید روی auto بمونن. سری اول عکساتون بنظرم زیباتر بودن شاید بخاطر همین موضوع.

در حال حاظر tv 4k هست. که بدون اینکه تلویزیون رو در حالت گیم مود بزاریم خودومون هر جوری دوست داشتیم اونو کالیبره کنیم و نگران مسائلی همچون اینپوت لگ نباشیم و بشه راحت بازی کرد چون توی حالت گیم مود خیلی کیفیت میاد پایین هر چقدر دستکاری هم کنیم بازم به اون کیفیت که باید نمیرسه

من در حالت گیم مد می تونم تمام تنظیمات رو به جز موشن دستکاری کنم و کیفیتش با مودهای دیگه فرق نداره که هیچ، چون کالیبر کردم بهترم هست(مدل x800).

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من در حالت گیم مد می تونم تمام تنظیمات رو به جز موشن دستکاری کنم و کیفیتش با مودهای دیگه فرق نداره که هیچ، چون کالیبر کردم بهترم هست(مدل x800).

دقيقا ...طبق گفته ي دوست عزيزمون با كاليبره كردن بخش Game mode ب تصوير زيبا و دلخواه ميرسيد و ازش نهايت لذت رو ميشه برد ... هم رنگها رو ميشه اغراق آميز كرد (طبق سليقه ي بعضي چشمها ) و هم ميشه رنگها رو واقعي كرد
هم شارپنس رو زياد كرد هم كم .
من طوري كاليبره كردم game mode رو ك وقتي حالت تصوير رو روي بقيه ي حالت ها ميبرم مثلا vivid ك حتي اينم كاليبره كردم ... ميگم برگردم همون game mode ك هم جزئيات توش بهتر هست و هم تصوير حساب شده تري بهم ميده
من حتي ميتونم موشن رو هم توي Game mode كم و زياد كنم
مدل (X850D)

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر