خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان خواهش میکنم جواب بدید. بهترین تنظیم motion plus تو تلویزیونهای سامسونگ بهترین حالتش واسه فیلم و گیم چیه؟ واضح،استاندارد،روان یا خاموش؟ به هیچ عنوان کیفیت تصویر افت نکنه. ممنون

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان خواهش میکنم جواب بدید. بهترین تنظیم motion plus تو تلویزیونهای سامسونگ بهترین حالتش واسه فیلم و گیم چیه؟ واضح،استاندارد،روان یا خاموش؟ به هیچ عنوان کیفیت تصویر افت نکنه. ممنون
بزارید استاندارد . رو حالت واضح یا همون clear که بزارید تو فیلمهای 24fps مشکل داره تو حالت روان یا smooth هم به نظر میاد تو حرکتهای سریع یکم تصویر کشیده میشه .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: reza11

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من امروز 55js8980 تو حالت گیم کالیبره کردم بیشتر مشکلاتی که بود حل شد فقط یه نکته مونده که اذیت میکنه . همونطور که میدونید تلویزیونهای سامسونگ یه قابلیت دارن به نام auto motion plus که کارش بهینه کردن فریم ریت تصویر هست ولی متاسفانه تو گیم مد این قابلیت غیر فعال هست . این موضوع تو بازیهایی مثل TLOU که خودشون 60 فریم هستن مهم نیست ولی تو بازیهای 30 فریم خیلی فرق داره . اگر auto motion plus رو فعال کنید به جرات میگم فریم ریت بازیهای 30 فریم هم میشه در حد 60 و روان شدنش کاملا محسوس هست ولی خب تو گیم مد چون غیر فعاله لذت بازی تو این حالت رو میگیره . دوستانی که تلویزیونهای سامسونگ دارن راهی نیست تو گیم مد اینو فعال کنیم ؟ من نمیدونم سامسونگ پیش خودش چه فکری کرده که تو حالت گیم اینو off و غیر فعال کرده چون اگر جایی هم باید از این قابلیت استفاده بشه همینجاست !

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
من امروز 55js8980 تو حالت گیم کالیبره کردم بیشتر مشکلاتی که بود حل شد فقط یه نکته مونده که اذیت میکنه . همونطور که میدونید تلویزیونهای سامسونگ یه قابلیت دارن به نام auto motion plus که کارش بهینه کردن فریم ریت تصویر هست ولی متاسفانه تو گیم مد این قابلیت غیر فعال هست . این موضوع تو بازیهایی مثل TLOU که خودشون 60 فریم هستن مهم نیست ولی تو بازیهای 30 فریم خیلی فرق داره . اگر auto motion plus رو فعال کنید به جرات میگم فریم ریت بازیهای 30 فریم هم میشه در حد 60 و روان شدنش کاملا محسوس هست ولی خب تو گیم مد چون غیر فعاله لذت بازی تو این حالت رو میگیره . دوستانی که تلویزیونهای سامسونگ دارن راهی نیست تو گیم مد اینو فعال کنیم ؟ من نمیدونم سامسونگ پیش خودش چه فکری کرده که تو حالت گیم اینو off و غیر فعال کرده چون اگر جایی هم باید از این قابلیت استفاده بشه همینجاست !

وقتی auto motion plus رو فعال میکنین تیوی روی تصویر پروسس اضافه انجام میده و همین خودش اینپوت لگ رو بالا میبره گیم مد هم کل پروسس های اضافی روی تصویر رو غیر فعال میکنه

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
وقتی auto motion plus رو فعال میکنین تیوی روی تصویر پروسس اضافه انجام میده و همین خودش اینپوت لگ رو بالا میبره گیم مد هم کل پروسس های اضافی روی تصویر رو غیر فعال میکنه

من تو این حالت گیم مد رو کالیبره کردم تصویر الان رو همه بازیهایی که دارم پرفورمنس خوبی میده . در کل به نظرم اگر میزاشت موشن پلاس به عهده کاربر باشه بهتر بود .

من تو محیطی که بازی میکنم پرنور هست . یعنی روز نور طبیعی و شب هم همه چراغ ها رو روشن میکنم اگر تو محیط تاریک بازی میکنید backlight رو کمتر کنید ولی به کنتراست دست نزنید .

166d20cafc6f8976a6a4276f54f623f6.jpg

188d77d1d3a88aaec36c3372132f8bb4.jpg

73ae71d0ddd2d5aa758bf6f7a4eb9eab.jpg

• Like
Reactions: D.ace

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان برای گیم w800c مورد تاییده؟؟؟ برای اتاقم میخوام 43 خوبه دیگه؟؟؟ و اینکه چون غیر از گیم برای تماشای فیلم هم میخوام استفاده کنم جوابه؟؟؟

• Like
Reactions: emperaturs

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان برای گیم w800c مورد تاییده؟؟؟ برای اتاقم میخوام 43 خوبه دیگه؟؟؟ و اینکه چون غیر از گیم برای تماشای فیلم هم میخوام استفاده کنم جوابه؟؟؟
من دقیق نمیدونم ولی میگن سونیw800 زیرنویس فارسی نمیخونه!
واسه گیم مورد تاییده

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
من خریدم واقعا راضیم هم برای فیلم عالیه هم گیم هم اینکه 3d هست.... زیرنویس فارسی هم چون تلویزیون اندروید هست میتونی با نرم افزار vlc یا mx player پلی کنی...خود نرم افزار تلویزیون هم بعضی زیرنویس های فارسیو میخونه

• Like
Reactions: faraz_n

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
  • Like
Reactions: Greenliserd

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان 49x8300c سونی 4K چطوره؟
البته فعلا در حال تحقیق هستم.
از لحاظه اینپوت لگ.
جا موندن تصویر تو حرکات سریع.
تاری موضعی یا به اصطلاح لکه های ال ای دی که بخصوص تو فوتبال دیدن و بازی کردن ایجاد میشه.
و سایره موارد
البته فقط برای گیم نمیخوام و تی وی و فیلم ام زیاد استفاده میکنم.

• Like
Reactions: ps3_360_wii

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان 49x8300c سونی 4K چطوره؟
البته فعلا در حال تحقیق هستم.
از لحاظه اینپوت لگ.
جا موندن تصویر تو حرکات سریع.
تاری موضعی یا به اصطلاح لکه های ال ای دی که بخصوص تو فوتبال دیدن و بازی کردن ایجاد میشه.
و سایره موارد
البته فقط برای گیم نمیخوام و تی وی و فیلم ام زیاد استفاده میکنم.
داداش پیشنهاد من اینه که یه تومن بودجه رو ببر بالا x850c بخر . تلویزیون x830c پنلش ips هست و کنتراستش پایینه مشکل رفلکت هم داره که برای فضاهای روشن پرفورمنس خوبی نمیده . عمق رنگ مشکیش هم خوب نیست .
برای گیم همه چی اینپوت لگ نیست وقتی که شما مشکلاتی که بالا گفتم رو داشته باشی کیفیت تصویر بد میشه .

• Like
Reactions: hustler

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر