خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
جدا دلیل این کل کل تون رو نمیفهمم ؟!!! 4 صفحه
بیخیال شید . کاری ندارم حرف کی درسته یا اشتباهه یا حق با کی هست
حالا کسی پول داره مال خودشه هر چیزی میخواد بخره . نداره هم میره وسیله با پولی که تو جیبش میخره
---------
پستم اسپم نشه
بنظرتون مانیتور یا تی وی بخرم ؟ واسه اتاقم
تی وی ۳۲ اینچ خوب تو بازار پیدا نمیکنی
یا تی وی ۴۰ اینچ به بالا بگیر یا مانیتور گیمینگ

- - -ویرایش - - -

یکم دقیق تر بخون تو جملم کنایه و ایهام شاید پیدا کردی:d
9 تومن رو هم به oled میدیم نه فول اچ دی.خدایی بدون تعصب اگه تونستی برو این TV رو ببین.منم قول میدم میرم 4K یی رو که میگی برم از نزدیک ببینم.
نشد دیگه
شما عملا دارید با ۹ تومن تلویزیون فول اچ دی میخرید
یه بچه ۷-۸ ساله هم دیگه اینو میفهمه

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,890
نام
malek
نشد دیگه
شما عملا دارید با ۹ تومن تلویزیون فول اچ دی میخرید
یه بچه ۷-۸ ساله هم دیگه اینو میفهمه[/QUOTE]

مطمعنم قابلیت این رو داری که تاپیک رو تا صفحه ۴۰۰۰ تنهایی ببریش.خلاصه اینکه موفق و پایدار باشی.منم گفتنی ها رو گفتم و بحث اضافی هم فکر نکنم لزومی داشته باشه

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
چه اشکالی داره ادم وقتی اطلاعاتی درمورد چیزی داره در اختیار دیگران بذاره
چه در یک پست باشه چه ۱۰ صفحه
فراموش نکن اینجا جای تبادل اطلاعات هست ( البته نه اطلاعات بی پایه و اساس! و خارج از بحث )

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان ممنون از راهنمایی هایی ک کردید...
حقیقت من تصویر EC9300 رو دیدم...

کنتراست عجیبی داره... عمق رنگ مشکیش تو هیچ تلوزیونی دیده نشده... رنگها ب شدت دوست داشتنی... اما چون از فاصله ی تقریبا یک متری میدیدم شایدم ۱ متر و نیمی پیکسل ها برام قابل تشخیص بود... اما یکم ک فاصله میگرفتم محو میشد...
سامسونگ jsc 9990 رو هم دیدم... تراکم پیکسلی عالی بود اما واقعاً کنتراست ب EC9300 نمیرسید... کاملا عمق رنگ مشکی اخلاف داشت... ب راحتی با چشم قابل تشخیصه...
این کنتراست بالاش و عمق رنگ مشکیش چشمو خیلی گرفته...!!!اصلا نمیتونم ازش دل بکنم...
طراحلی تلوزیون هم عااالیه... انگار تصاویر کاملا زنده هستن...

Sent From Sony Xperia Z2

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen

کنتراست عجیبی داره... عمق رنگ مشکیش تو هیچ تلوزیونی دیده نشده... رنگها ب شدت دوست داشتنی... اما چون از فاصله ی تقریبا یک متری میدیدم شایدم ۱ متر و نیمی پیکسل ها برام قابل تشخیص بود... اما یکم ک فاصله میگرفتم محو میشد...
سامسونگ jsc 9990 رو هم دیدم... تراکم پیکسلی عالی بود اما واقعاً کنتراست ب EC9300 نمیرسید... کاملا عمق رنگ مشکی اخلاف داشت... ب راحتی با چشم قابل تشخیصه...
این کنتراست بالاش و عمق رنگ مشکیش چشمو خیلی گرفته...!!!اصلا نمیتونم ازش دل بکنم...

Sent From Sony Xperia Z2
دوست عزیز در خریدش شک نکن.به ps4 هم وصلش کن حالشو ببر.:dدر ضمن اگر بودجشو داری یک سینمای خانگی ترجیحا پایونر یا سونی بگیر که عالی میشه.

maani24

کاربر سایت
Feb 8, 2016
9

Sent From Sony Xperia Z2
امیدوارم بهترین رو بخرین
ولی اگر شد یه دمویی که سایه روشن و تصاویر از مناظر مثل جنگل هنگام غروب یا جایی که نور کم باشه ببرید تست کنید که جزئیات رو متوجه بشید خوبه یا نه البته دموهای پر رنگ و لعاب هم خوبه که نوع رنگامیزی و روشنایی و شفافیت دستتون بیاد و دموهایی با سرعت بالا برای رفرش ریت
به هر حال این تی ی از خیلی از تی وی ها سرتره ولی بد نیست با یکی دو مدل دیگه از بهترینها مقایسه کنید. اگر تصاویر اس دی هم میبینید رو اس دی هم تست کنید بد نیست
اگر خریدید مبارکتون باشه اطلاع رسانی هم بکنید که بهتر
موفق باشید

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
این تلویزیونی که این آقای اهل ساری خریده یعنی سری 8500d سونی اصلاً وجود خارجی نداره....
چون میگن 4K هست شاید مدل X8500C رو میگن. با قیمت تطبیق میکنه.
در ضمن چرا با سری X930C مطابقت نمیده این عزیز...
یا سری X930D و X940D که بزودی عرضه میشه.
در ضمن تا الان شما 4K رو میکوبیدی حالا افتادی به جون SONY؟

Z5 PREMIUM DUAL

Sent From Sony Xperia Z2

من امروز رفتم نمایندگی الجی تلویزیونهای مختلف رو نگاه کردم تا رسیدم به این مدل oled . واقعا چه چیز عجیب بود ... با همه تلویزیونهایی که تا حالا دیدم تصویرش فرق میکرد ! عجیب زنده و طبیعی بود ... مثل این میموند که داری از پشت پنجره نگاه میکنی ! اصلا تصویر خاصی داره ... حتما باید خودتون ببینید تا بفهمید چی میگم .
بی خود نیست که سایت rtings از نظر کیفیت تلویزیونهای oled الجی رو در صدر کیفیت تصویر و بالاتر از تمام مدلهای دیگه من جمله فور کا قرار داده .

http://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/55-inch/best

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
سلام دوستان مابین بحث هاتون میشه به منم کمک کنین بگین تا 1200 tv بگیرم یا مانیتور؟ و اینکه چه مدلایی خوبه؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
واقعا متشکرم از دوستانی که با اطلاعات بالاشون سرریز کردن این تاپیک رو در چندین صفحه پیاپی اما از توانایی‌ پاسخگویی به این سوال بنده عاجز هستند!

سلام دوست عزیز.شما اول به من بگید بودجتون نهایتا چقدره?و همچنین سایز؟اول اینکه دور پنل ips رو خط بکش.بهترین مدل از برند سونی رو من w800c میدونم.سایز این مدل 43 هستش و قیمتش هم با کرایه بار2500.اون مدل هایی که گفتی شناخته شده نیستند و کفیت جالبی ندارن.

آخرین ویرایش:

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
دوستان نظرتون درباره LB6230 LG 42inch چیه؟

LG LED FULL HD 43LF5100 یا این؟
هم 3d داره هم فول اچ دی... قیمتش خیلی توی سایتا متفاوته نمیدونم کدوم درسته..

آخرین ویرایش:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
واقعا متشکرم از دوستانی که با اطلاعات بالاشون سرریز کردن این تاپیک رو در چندین صفحه پیاپی اما از توانایی‌ پاسخگویی به این سوال بنده عاجز هستند!
درود
اگر انتخابتون محدود به همین چهار مدل هست
بین ۴۰ اینچ ها توشیبا از شارپ بهتره بدلیل اینکه سرعت رفرش تصویر بالاتری نسبت به شارپ داره
و بین ۳۲ اینچ ها فیلیپس رو انتخاب کن بدلیل اینکه هم 3D هست و هم اسمارت
موفق باشید

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
سلام خدمت دوستان
من میخواستم یک تلویزیون بگیرم که اولا سه بعدی باشه و بتونم باهاش از بازی لذت ببرم
حدود بودجم دو هستش ولی دو دویست مدل ۶۵۰۰۰ ۴۲اینچ ال جی میتونم بگیرم
میگن سرعت بالایی داره
من این تاپیکو خوندم دو تا سوال داشتم
اولا چرا کسی الجی پیشنهاد نداده و ثانیا اون مدل که گفتم خوبه و اگه بده چرا
با تشکر

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام
مانیتور گیم 27 اینچ حدود 1 تومن چی پیشنهاد میدید؟
کلا میارزه مانیتور یا تی وی بگیرم؟
با درنظر گفتن اینکه tvهای ۳۲ اینچ موجود در بازار از نظر کیفیت تصویر از حد متوسط هم پایینتر هستن بهتره که مانیتورهای گیمینگ بگیرید

- - -ویرایش - - -

سلام خدمت دوستان
من میخواستم یک تلویزیون بگیرم که اولا سه بعدی باشه و بتونم باهاش از بازی لذت ببرم
میگن سرعت بالایی داره
با تشکر
درود
دلیل اینکه کمتر کسی سمت ال جی میره اینه که رفرش ریت پایینی دارن و برای گیم مناسب نیست و به همین دلیل لگ بسیار بالا و افت فریم دارن (در مورد بیشتر مدلهای سامسونگ هم صدق میکنه )
در مورد مدل مدنظرتون متاسفانه اطلاعاتی ندارم که راهنماییتون کنم
اما زیاد هم دنبال اپشن های جانبی مثل 3D و اسمارت نباشید ( حداکثر ۱۰ روزه اول تازگی دارن و ازشون استفاده میکنید و خیلی زود براتون عادی مشیه و خیلی هم کاربردی نیستن )
در مرحله اول دنبال کفیت تصویر باشید ( که از هر مواردی مهمتره )

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
مانیتور گیم 27 اینچ حدود 1 تومن چی پیشنهاد میدید؟
کلا میارزه مانیتور یا تی وی بگیرم؟
سلام

برای پنل ips این مدل Samsung S27D590 Plus 27inch
پنل tn هم BenQ RL2755HM 27inch 1ms

سلام خدمت دوستان
میگن سرعت بالایی داره
با تشکر​
سه بعدی فقط کلمه ی قشنگی داره وگرنه در عمل بدرد نمیخوره.برای دیدن سه بعدی یا برید سینما یا یه تلوزیون گرون قیمت 60 اینچ بگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر