خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
بودجم به اندازه مانیتور خوب میرسه..مانیتور در حد خوب میتونه اندازه یه tv جوابگو باشه؟ اگه میتونه که یه مدل خوبش رو بگید ممنون میشم

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
سلام
یه مانیتور Samsung S22A310X plus دارم ولی فقط ورودی DVI و RGB داره. آیا تبدیلی هست که HDMI را به مانیتور وصل کنم ؟ آیا کیفیت پایین میاد ؟ تبدیلی هست که مستقیم برای PS4 بشه به این ورودی ها وصل کرد؟
سپاس

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
درود .

دوست من بین این مانیتور شما و این تیوی/مانیتور ؛ کیفیت نمایش کدوم بهتره برای گیم و فیلم ؟
480 هرتزی هست تیوی مذکور ؛ که این رو دقیقاً نمیدونم به چه معنایی هست.
کارکرد تمیزش رو پیدا کردم 1200 .

ولی با دیدن پست شما ؛ دو دل شدم که اگه من رو راهنمایی کنن دوستان ممنون میشم .
با تشکر .

عزیز تجربه نکردم این tv رو اما ببینید این مسائل بستگی به موقعیت طرف داره ، من اگه موقعیتم جور باشه خب طبعا tv میگیرم بازی توی سایز های بزرگتر لذت بیشتری داره اما من مجبورم تو جا و هزینه صرفه جویی کنم ، اگه موقعیتتون جوره میتونید tv استفاده کنید که tv بگیرید اگر نه مثل من باید کار هاتونم باهاش انجام بدید بالای 27 اینچ دیگه نمیشه مصرف مانیتور کرد ازش چون چشمو اذیت میکنه و توی کار های گرافیکی و برنامه نویسی فوق العاده اذیت میشید

سلام
یه مانیتور Samsung S22A310X plus دارم ولی فقط ورودی DVI و RGB داره. آیا تبدیلی هست که HDMI را به مانیتور وصل کنم ؟ آیا کیفیت پایین میاد ؟ تبدیلی هست که مستقیم برای PS4 بشه به این ورودی ها وصل کرد؟
سپاس

تبدیل DVI به HDMI سرچ کنید هست کیفیت رو بعید میدونم در اون حد کم کنه اما حتما یه تبدیل بگیرید که در کنارش خروجی صدا هم بده بهتون چون کابل dvi صدا رو منتقل نمیکنه فقط مختص تصویر هست اما تبدیل هایی هستن که روشون خروجی 3.5 میلیمتری صدا هم هست فقط کمی قیمتا نجومیه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بظرتون شدنیه TV 32 inch به عنوان مانیتور هم استفاده کرد ؟ کسی تا حالا اینکارو کرده ؟
مثلا بزنمش به دیواره پشت میز کامپیوتر که هم به PC هم به PS4 وصل باشه

آخرین ویرایش:

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
بظرتون شدنیه TV 32 inch به عنوان مانیتور هم استفاده کرد ؟ کسی تا حالا اینکارو کرده ؟

اره داداش خیلی بهتره من همین کار رو کردم خودم اما الان 2 3روزی اومدم تو سالن زدم به 46 اینچ کامپیوتر رو :|

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
دقیقا من یه TV 32 INCH دارم که بعنوان مانیتور ازش استفاده میکنم به دیوار هم وصلش نکردم و رو میز گذاشتمش نزدیک 2 دوسال هستش تا حالا هم مشکلی نداشتم

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آقا من خودم گشتم یه چیز پیدا کردم خیلی خوشم اومده ازش به نظر خودم خیلی خوبه asus vx248h اولا که ال ای دی ـه بعدم مدت پاسخگوییش 1 میله. قیمتشم خیلی خوبه به نظرم 840 . کلی ام کابل مابل داره ، حالا نمیدونم دیجی کالا این کابل هارو میده باش یا بیرون ام اینجوریه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اره داداش خیلی بهتره من همین کار رو کردم خودم اما الان 2 3روزی اومدم تو سالن زدم به 46 اینچ کامپیوتر رو :|

سلام
دقیقا من یه TV 32 INCH دارم که بعنوان مانیتور ازش استفاده میکنم به دیوار هم وصلش نکردم و رو میز گذاشتمش نزدیک 2 دوسال هستش تا حالا هم مشکلی نداشتم

از هر دو دوست عزیز ممنونم :)
اگه لطف کنید بگید از چه مدل TV استفاده میکنید ممنون میشم
چون ریز ریز دارم ردیف میکنم برم تو کارش

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
از هر دو دوست عزیز ممنونم :)
اگه لطف کنید بگید از چه مدل TV استفاده میکنید ممنون میشم
چون ریز ریز دارم ردیف میکنم برم تو کارش

در درجه اول سونی 670 منتهی چون گرونه و کمیاب بهتون زیاد توصیه نمیکنم

درجه دوم ال جی lb55 خوبه خودم هم از این دارم

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
بودجم به اندازه مانیتور خوب میرسه..مانیتور در حد خوب میتونه اندازه یه tv جوابگو باشه؟ اگه میتونه که یه مدل خوبش رو بگید ممنون میشم

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
با سلام از دوستان کسی میدونه این مانیتورهای asus رو از کدوم فروشگاهها میشه تهیه کرد؟ این سایتهای فروش میذارن ولی من شهر خودمون که کلا پیدا نمیشه پیگیری میکنم میگن تهران هم موجود نیست!!

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام
ما یکم افزایش بودجه دادیم
الان رسیده به حدود 3 تومن!
دیگه ته تهش :)
الان بین 3 تا TV موندیم :)
سری W800 سونی سایز 50 قیمت حدود 3050 که با ارسال 3200 میشه