خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
یه نکته تو ذهنم که همیشه برام سوال بوده
وقتی قرار به خرید مانیتور برا بازی باشه طرف به بالاتر از1msیا 2ms راضی نمیشه ولی موقع خرید TV با روی خوش میره تلویزیونی که در حالت Game Mode تازه 10ms باشه رو میخره
نمیتونم چطوریه!!!

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
یه نکته تو ذهنم که همیشه برام سوال بوده
وقتی قرار به خرید مانیتور برا بازی باشه طرف به بالاتر از1msیا 2ms راضی نمیشه ولی موقع خرید TV با روی خوش میره تلویزیونی که در حالت Game Mode تازه 10ms باشه رو میخره
نمیتونم چطوریه!!!
سوال من هم هست مثلا میگن این ips ها اینپوت لگ بالا 5msدارن ! بعد توی تی وی به این عدد های زیر 40 راضی هست ؟
من تی وی که دارم مطمئنم برای اینکه ارزون خریدم و پایین رده هست اینپوت لگ بالا داره اما من مشکلی نداشتم پس داستان چی هست اینقدر حرفه ای بازی در میارین در مورد اینپوت لگ ؟؟
یکی بیاد توضیح بده آخه خیلی ها برای چند میلی ثانیه دارن هزینه های بالا تر میدن

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوستان TV 32 Inch برا گیم چی تو بازار گیر میاد ؟
تلویزیون ها : Samsung 32F5590 چطوره ؟

سلام اگه در توانتون هست 1400.500 هزینه کنید W650 سونی
اگر تا حدود 1 تومن بخواید سامسونگ 32H5850

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من میخوام 1 مانیتور بخرم که مناسب ps4 باشه قیمتشم تا 500 تومن باشه میشه کمکم کنید
مرسی

سلام سعید جان تا این قیمت چیز مناسبی که ازش لذت ببرید به نظر من وجود نداره و ارزش هم نداره برای 150 تا 200 تومن خودتون رو محدود کنید. بودجتون رو افزایش بدید تا 650-700 میشه یه انتخابهایی کرد تو سایز 23 و 24 از سری PLS سامسونگ و VX ایسوس ( اینا هم سلیقه ایه ... دیزاین و اینپوت لگ و معیار های دیگه )

sanji

کاربر سایت
Feb 26, 2012
25
نام
saeed
سلام سعید جان تا این قیمت چیز مناسبی که ازش لذت ببرید به نظر من وجود نداره و ارزش هم نداره برای 150 تا 200 تومن خودتون رو محدود کنید. بودجتون رو افزایش بدید تا 650-700 میشه یه انتخابهایی کرد تو سایز 23 و 24 از سری PLS سامسونگ و VX ایسوس ( اینا هم سلیقه ایه ... دیزاین و اینپوت لگ و معیار های دیگه )[/QUOTE]
عزیز الان همون قیمت 650که میگید چه مدلی هست؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان بين w670 32 inch با w600 42 inch با samsung h6430 40 inch كدومو پيشنهاد ميكنيد؟

٤٠ اينچ براي يه اتاق ٣ در ٤ بزرگ نيست؟ :|

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود

اسمش تو کشورهای مختلف فرق میکنه در اصل از سریه W65 هست
تو یه کشور W654 یه جا دیگه W655 بعضی جاها W670 و W674

- - -ویرایش - - -

دوستان من بین دوتا مانیتور موندم(Asus VS239H-J و Asus LED-VX229H), کدوم؟ :d

سری VX بهتره

erfan_s

کاربر سایت
Jan 17, 2015
8
سلام من قصد خرید TV داشتم برای استفاده گیم 40 اینچ به بالا، و لی بودجه حداکثر تا 2 یا 2 و نیم. مدل هایی که خودم مد نظرم هست رو میگم شما هم اگه مدل بهتری رو میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

یکی سامسونگ H6430 هست، که تو گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نکردم ازش، شاید مدل جهانیش چیز دیگری هست ولی اینجوری که تو نظرات خوندم خوب گفته بودن ازش.

بعدی پاناسونیک A410 هست. راجب پاناسونیک هیچ اطلاعی ندارم ولی میدونم برند با سابقه ای هست منتهی نسبت به بقیه کم شناخته.

و آخری هم سونی W600 هست. که تا اینجاکه فهمیدم از همه لحاظ مناسب هست بجز زاویه دید محدود.

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام من قصد خرید TV داشتم برای استفاده گیم 40 اینچ به بالا، و لی بودجه حداکثر تا 2 یا 2 و نیم. مدل هایی که خودم مد نظرم هست رو میگم شما هم اگه مدل بهتری رو میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

یکی سامسونگ H6430 هست، که تو گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نکردم ازش، شاید مدل جهانیش چیز دیگری هست ولی اینجوری که تو نظرات خوندم خوب گفته بودن ازش.

بعدی پاناسونیک A410 هست. راجب پاناسونیک هیچ اطلاعی ندارم ولی میدونم برند با سابقه ای هست منتهی نسبت به بقیه کم شناخته.

و آخری هم سونی W600 هست. که تا اینجاکه فهمیدم از همه لحاظ مناسب هست بجز زاویه دید محدود.

تجربه کار با سونی رو ندارم ولی تو خونه یه سامسونگ و یه پاناسونیک قدیمی پلاسما داریم که با هر جفتشم بازی کردم و از کیفیت هر جفتشم راضیم ولی در نهایت باید بری تو مغازه و از نزدیک ببینی .
در ضمن این رو مد نظر داشته باش که اون چیزی که تو از تو مغازه یکم با کاربرد عادیش فرق داره چون تی وی ها یه گزینه دارن که برای نمایش توی مغازه هتسش

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
سلام دوستان یه TV 32 INCH خوب
قیمت حدود 1 , 1300 معرفی کنید ممنون
ترجیحا Smart باشه
بعدش نظرتون درباره ی این چیه؟
[h=1]Sony KDL 32W670A LED[/h]با این قیمت میتونم چیز بهتر از این پیدا کنم؟
[h=1][/h]

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر