خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
دوست عزیز بند هم نگفتم چون اینجا نصف بچه تو شرکت سونی کار میکنن پس باید همه رو از حفظ باشن و جواب بدن، مطمعن باشین من هم سرچ کردم قبلش و چندان به جواب درستی نرسیدم به همین خاطر اینجا سوال رو مطرح کردم که شاید کسی جواب دقیق بهم بده
والا بنده قبل از این که اینو بگم برایه اینکه رو هوا حرف نزده باشم خودم سرچ کردم و دیدم اگه تو گوگل سرچ کنید هر دو رو تو همون لینک هایه اول مشخصات دو TV قابل مشاهدست واسه همین گفتم. فرقشون هم اینه رفرش ریت w800b بین ۴۰۰ تا ۴۸۰ هست و w807b ۲۰۰هرتز هستش!

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
سلام . اساتید گرامی کدوم یکی بهتره . فقط برا بازی میخوامش
samsung h6400 50inch
sony w800
PHILIPS این جدیداش که 1000هرتز هستش 50اینچ
کلا یه چیزی میخوام که دیگه حرفی برا گفتن نداشته باشه ترجیحا 50اینچ

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سلام . اساتید گرامی کدوم یکی بهتره . فقط برا بازی میخوامش
samsung h6400 50inch
sony w800
PHILIPS این جدیداش که 1000هرتز هستش 50اینچ
کلا یه چیزی میخوام که دیگه حرفی برا گفتن نداشته باشه ترجیحا 50اینچ

با توجه به اینپوت لگ پایینتر سونی منتها صبر کن تا فورکا سونی برسه و سامسونگ مدل 2015 .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,290
نام
Afshin
سلام دوستان عزیزم میخواستم بدونم مدل W2261 VP LG برای PS4 مناسب هست.؟و یه مشخصات بدین چطور مانیتوری هست..؟ممنون میشم.

منظورتون از مناسب بودن چیه؟!
من این مُدل مانیتور رو دارم. ولی کیفیت تصویر به خوبی تلویزیونهای جدید نیست. البته از نظر Input Lag خیلی خوبه و واقعاً تو این مورد راضیم ازش. اون اثر سایه هم که تو خیلی مانیتورها هست من توی این مدل واقعاً ندیدم. ولی خب تصویر به شفافیت و وضوحِ تلویزیونم نیست. مانیتورهای جدید مسلماً کیفیت بهتری دارن.

مشخصاتش رو هم دقیقاً یادم نمیاد، ولی میدونم ریسپانس تایمش 2 میلی ثانیست، فول اچ دی هست. سه تا پورت داره، VGA,DVI و HDMI. و 21.5 اینچ هست. من 3 سال پیش خریدم، اون موقع خیلی راضی بودم و هنوزم هستم ولی کسی که بخواد الان مانیتور بخره به نظرم بهتره از مدلای جدیدترشون انتخاب کنه. مگر این که مدل دست دوم و تر و تمیز گیر اورده باشید و قصد هزینه کردن برای یه مانیتور گرون قیمت رو نداشته باشید.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
منظورتون از مناسب بودن چیه؟!
من این مُدل مانیتور رو دارم. ولی کیفیت تصویر به خوبی تلویزیونهای جدید نیست. البته از نظر Input Lag خیلی خوبه و واقعاً تو این مورد راضیم ازش. اون اثر سایه هم که تو خیلی مانیتورها هست من توی این مدل واقعاً ندیدم. ولی خب تصویر به شفافیت و وضوحِ تلویزیونم نیست. مانیتورهای جدید مسلماً کیفیت بهتری دارن.

مشخصاتش رو هم دقیقاً یادم نمیاد، ولی میدونم ریسپانس تایمش 2 میلی ثانیست، فول اچ دی هست. سه تا پورت داره، VGA,DVI و HDMI. و 21.5 اینچ هست. من 3 سال پیش خریدم، اون موقع خیلی راضی بودم و هنوزم هستم ولی کسی که بخواد الان مانیتور بخره به نظرم بهتره از مدلای جدیدترشون انتخاب کنه. مگر این که مدل دست دوم و تر و تمیز گیر اورده باشید و قصد هزینه کردن برای یه مانیتور گرون قیمت رو نداشته باشید.

ممنونم از راهنمایتون.والا از نظر خر کار بودن یکی از دوستام بهم پیشنهاد کرد و برای PS4 میخوام یعنی مناسب هست برای بازی.؟مناسب هست برای PS4.?

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,290
نام
Afshin
ممنونم از راهنمایتون.والا از نظر خر کار بودن یکی از دوستام بهم پیشنهاد کرد و برای PS4 میخوام یعنی مناسب هست برای بازی.؟مناسب هست برای PS4.?

برای من که مثل خَـــر کار کرده :D سه ساله 24 ساعت روشنه :D
مناسب هم هست، HDMI میخوره و میتونید PC رو همزمان به DVI وصل کنید با یه دکمه که کنار مانیتور هست بین دو تا ورودی سوئیچ کنید.
ولی این که کیفیتش رو بپسندید یا نه، دیگه نظر شخصیه. به نظر من قابلِ قبوله، ولی مانیتور با کیفیت تر توی بازار زیاد هست که البته گرونتر هم هستند.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
والا بنده قبل از این که اینو بگم برایه اینکه رو هوا حرف نزده باشم خودم سرچ کردم و دیدم اگه تو گوگل سرچ کنید هر دو رو تو همون لینک هایه اول مشخصات دو TV قابل مشاهدست واسه همین گفتم. فرقشون هم اینه رفرش ریت w800b بین ۴۰۰ تا ۴۸۰ هست و w807b ۲۰۰هرتز هستش!
بله منم اینا رو دیدم ولی از اونجایی که کلا با Tv و هرتز و اینجور چیزاشون آشنایی ندارم واسه همین پرسیدم کدم یکی بهتره

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
با توجه به اینپوت لگ پایینتر سونی منتها صبر کن تا فورکا سونی برسه و سامسونگ مدل 2015 .

دادا من بانه زندگی میکنم . الان مدل 2015 زیاد اومده مثلا همون سامسونگ h7000 و کلیه فیلیپسها هم 2015 هستند ولی فیلیپس خیلی گرونتره نسبت به بقیه برندها الان سمسونگ h7000 قیمتش 3.200 هستش 50اینچش یا سونی w800 قیمتش 3ملیونه ولی فیلیپس مدل 9109 55اینچ 1000هرتز قیمتش 9میلیونه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
سلام دوستان عزیزم میخواستم بدونم مدل W2261 VP LG برای PS4 مناسب هست.؟و یه مشخصات بدین چطور مانیتوری هست..؟ممنون میشم.

سلام.من این مانیتورو دارم.خیلی عالیه.کیفیت و شفافیت تصویرش از تلویزیون پایینتره ولی منی که یه تلویزیون 50 اینچ w800 هم دارم بیشتر با مانیتور بازی میکنم چون واقعا بازی با مانیتور یه چیز دیگه است.تلویزیونو چون باید ازش فاصله بگیری حس خوبی به آدم دس نمیده.توصیه ام به شما اینه یه مانیتور خوب بخر.حالا شاید تونستی مانیتور بهتر از اینم گیر بیاری چون این مدل ال جی یه خورده قدیمی شده.ولی از لحاظ خرکاری باید بهت بگم نامیرا هستش.بزنم به تخته چند ساله به صورت مداوم ازش کار میکشم آخ نگفته

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
دادا من بانه زندگی میکنم . الان مدل 2015 زیاد اومده مثلا همون سامسونگ h7000 و کلیه فیلیپسها هم 2015 هستند ولی فیلیپس خیلی گرونتره نسبت به بقیه برندها الان سمسونگ h7000 قیمتش 3.200 هستش 50اینچش یا سونی w800 قیمتش 3ملیونه ولی فیلیپس مدل 9109 55اینچ 1000هرتز قیمتش 9میلیونه
h7000
مدل 2014 هست نه 2015 . مدلهای 2015 اولش j هست نه h . h مال 2014 بود .

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سلام خواهشا کمک کنید
اگه میشه راهنمایی کنید
بین این دوتا کذومو پیشنهاد میدین؟؟
LG 55UC970
SAMSUNG 55HU8890
اولی رو ندیدم ولی دومی خوبه منتها به درد بازی نمیخوره چون اینپوت لگ بسیار بالا داره ولی برای فیلم و ... خوبه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر