خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
یه TV سونی یا سامسونگ معرفی کنید Full HD اندازه 40 یا 42 حدود قیمت نهایتا 2400. کیفیت و شفافیت رنگ ها و عمق رنگ مشکی مهمه. خودم مد نظرم Sony 42W800 هست ولی اهل بیت میگن بی ریخته :| :D

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
درود
یه TV سونی یا سامسونگ معرفی کنید Full HD اندازه 40 یا 42 حدود قیمت نهایتا 2400. کیفیت و شفافیت رنگ ها و عمق رنگ مشکی مهمه. خودم مد نظرم Sony 42W800 هست ولی اهل بیت میگن بی ریخته :| :D

اتفاقا w800 گزینه خوبیه از نظر ظاهر هم خیلی شیکه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یعنی در این حد ؟! تو سایت فروشگاه نظرات رو میخوندم کلی ازش تعریف میکردن

مونیتور 22 اینچ چه مدلی برای گیم خوبه ؟ خسته شدم از بس کنار خانواده بازی کردم :|

XVision دارم من. برای کار های معمولی و... بد نیست. عمق رنگ مشکی افتضاحه البته :D

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ببنید دوستان
من یه چیزی میگم شاید بنظرتون خوش نیاد
ولی این تاپیک اکثرا TV های خوب ولی یکم قدیمی رو پیشنهاد میدن تا TV های جدید
در ضمن اکثر کسایی هم که اینجا پست میدیم مشکل بودجه داریم ( سقف تعیین میکنیم ) وگرنه همین الانم TV های NO.1 سال 2014 واقعا بینظیر بودن ولی بسیار برای ما گرون
خود من هم مجبور شدم برم دنبال 2 تا TV که دیگه تولیدشون متوقف شده ولی بازار TV رو تکون دادند ( SONY W904A و SAMSUNG F8880 )
2014 هم TV های خفنی داره ولی اکثرا اینچ بالا و بالای 7-8 میلیون
برای همین سازنده ها بفکر پایین آوردن اینچ (سایز ) TV های خوشون در 2015 برای کم کردن هزینه تولید و در نتیجه فروش بیشتر روی آوردن که انشالله امسال (2015) شاهد این موضوع هستیم

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
من دنبال یه TV در سایز 55 هستم سونی رو می پسندم. برام جالب بود که w904 که جدیدتره دیگه تولید نمیشه ولی w800 که قدیمی تره همچنان در حال تولیده. چرا این اتفاق افتاده و شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟ برای گیم و فیلم و همه چیز. کیفیت سه بعدی هم برام مهمه

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی

مونیتور 22 اینچ چه مدلی برای گیم خوبه ؟ خسته شدم از بس کنار خانواده بازی کردم :|
منم ایکس ویژن دارم.همین مدلی که شما پرسیدید رو به x1 وصل کردم و راضی هستم.در کل با قیمتی که داره خریدش به صرفه هست...
(حالا بازم شما بگرد شاید چیز بهتری گیرت اومد)

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali

سلام

برای بازی Asus VX228H توصیه میشه بخاطر response time ه عالیش

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
من دنبال یه TV در سایز 55 هستم سونی رو می پسندم. برام جالب بود که w904 که جدیدتره دیگه تولید نمیشه ولی w800 که قدیمی تره همچنان در حال تولیده. چرا این اتفاق افتاده و شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟ برای گیم و فیلم و همه چیز. کیفیت سه بعدی هم برام مهمه
درود
عزیز سری جدید که B باشه تولید میشه،ولی چون با ارزونترين مدل 4K برابری میکنه،بخاطر این کسی وارد نمیکنه.
البته شرط عقل هم همینه.

XPERIA Z3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر