خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
رفیق چطوری به این نتیجه رسیدی؟
اصلا راجع به تلویزویون مناسب برای Ps4سرچ کردی؟
نظر چهارتا منتقد رو خوندی؟
تلویزیون 40اینچ به بالا برایPs4مناسب نیست چون قادر به پردازش پیکسل ها نیست
دو سال دیگه که بازی هایPs4همشون720pشد همون 40اینچ هم کیفیت خوبی نمایش نخواهد داد

دوست عزیز مطمئنی اطلاعاتت کامله !!!!!
منبع اطلاعاتت رو میتونی بهم نشون بدی ؟
در ضمن هر کسی که تلویزیون بالای 40 میخره که 24 ساعت باهاش بازی نمیکنه
فیلم میبینن و ............................ اگر اینجور بود که شما میگفتید یه مانیتور اندازه صفحه گلکسی نوت 4 درست میکردن میزاشتن همه چیز بهش وصل شه چون هرچی کوچیکتر بهتر!!!!!!

چی میگی مهندس خواهشا اگه اطلاع ندارید بقیه دوستانو گمراه نکنید پردازش تصویر هیچ ربطی به اندازه تلویزیون نداره بلکه به رزولوشن مربوطه مثلا یه تلویزیون۳۲ اینچ full HD که 1920*1080 هست رزولوشنش، ۲ میلیون پیکسل داره که این عدد با ضرب طول در عرض به دست اومده حالا اگه یه TV دیگه ۶۰ اینچ باشه با همین رزولوشن بازم طولو عرضش همینه که بازم میشه ۲ میلیون پیکسل.حرف دومتون که از اینم خنده دار تر بود مگه قرار چند سال دیگه کیفیت بازیا از fhd به hd برسه نه تنها اطلاع ندارید گیمر هم بعید میدونم باشید شما نسل قبلو ببین اولاش بازی ۴۸۰ هم بود اما چند ساله که همه بازیها رو کنسولای نسل قبل hd شد و روز بروز کیفیتشون بهتر شد.
بعد هم اینکه مشخصه شما نظر ۴ تا منتقدو نخوندی Sony w904a بهترین تلویزیون گیمینگ از نظر سایت cnet انتخاب شده که منتقدش بیش از ده سال سابقه ی نقد TV داره دیگه فکر کنم اون از شما بیشتر سرش شه

کاملا با نظر شما موافق هستم
دقیقا

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
یک اظهار نظر در محضر بزرگان:

در مورد سایز tv دوستان ببینید هرچی کمتر باشه با توجه به اینکه همه FHD هستن تراکم پیکسل میره بالا و کیفیت بهتر میشه ولی مسله ی اصلی توی اندازه فاصله ی شما با tv هست که یه فرمولی داشت من الان یادم نیست گوگل سرچ کنید هست...

اگر می خواید با فاز گیمر حرفه ای بودن بازی کنید یه مانیتور 21 گیمینگ بهترین پیشنهاد منه که کمترین input lag ممکنه دارن و اینکه به تصویر نزدیک هستین و بیشتر اشراف دارید به بازی ... حتی اگر میتونید از این جدیدای 4k بگیری بلکا در آینده به درد خورد.....

در مورد tv 4k همه چیزش اگرم ایده آل باشه دقت کنید که الان تا جایی که من میدونم تلویزیونای 4k سایزاش از 50 به بالاس که توی fhd خیلی تراکم پیکسلی کمتر میشه....

+

نقدای دیجی کالا بجز یکی دو مورد حرفاشون در مورد دوربینا و این حرفا بی خیال شید چرت زیاد میگن....

+
بازی های این نسل همه 1080 خواهند بود حالا الان اولاشه شاید یکم مشکل داشته باشن دولوپرا ولی یکم که بگذره بهتر و بهتر میشه....

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
یک اظهار نظر در محضر بزرگان:

در مورد سایز tv دوستان ببینید هرچی کمتر باشه با توجه به اینکه همه FHD هستن تراکم پیکسل میره بالا و کیفیت بهتر میشه ولی مسله ی اصلی توی اندازه فاصله ی شما با tv هست که یه فرمولی داشت من الان یادم نیست گوگل سرچ کنید هست...

اگر می خواید با فاز گیمر حرفه ای بودن بازی کنید یه مانیتور 21 گیمینگ بهترین پیشنهاد منه که کمترین input lag ممکنه دارن و اینکه به تصویر نزدیک هستین و بیشتر اشراف دارید به بازی ... حتی اگر میتونید از این جدیدای 4k بگیری بلکا در آینده به درد خورد.....

در مورد tv 4k همه چیزش اگرم ایده آل باشه دقت کنید که الان تا جایی که من میدونم تلویزیونای 4k سایزاش از 50 به بالاس که توی fhd خیلی تراکم پیکسلی کمتر میشه....

+

نقدای دیجی کالا بجز یکی دو مورد حرفاشون در مورد دوربینا و این حرفا بی خیال شید چرت زیاد میگن....

+
بازی های این نسل همه 1080 خواهند بود حالا الان اولاشه شاید یکم مشکل داشته باشن دولوپرا ولی یکم که بگذره بهتر و بهتر میشه....
اقا دم شما گرم که با اطلاع نظر میدی تراکم پیکسله که مهمه ولی به نظرم TV بهتره بازی تو سایز بزرگ خیلی لذت بخش تره به نظرم الان 1080 تا ۴۶ و 4k 55اینچ به بالا تراکمه مناسبی اراعه میده اینم میدونم که فعلا بازی ها 4k نیستن اما بخاطر تراکم میگم

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
اقا دم شما گرم که با اطلاع نظر میدی تراکم پیکسله که مهمه ولی به نظرم TV بهتره بازی تو سایز بزرگ خیلی لذت بخش تره به نظرم الان 1080 تا ۴۶ و 4k 55اینچ به بالا تراکمه مناسبی اراعه میده اینم میدونم که فعلا بازی ها 4k نیستن اما بخاطر تراکم میگم

اره لذت رو قبول دارم لم میدی عین آدم با خیال راحت بازی می کنی او تیپ گیمر حرفه ای بیشتر عذابه تا لذت.....

در مورد 4k هم اگر تفاوت قیمت زیاد نیست آدم بگیره خوبه بقولی future proof میشی یه فیلمی هم خواستی حال میده.... البته اگر جاشو داشته باشید من 55 بزنم تو اتاق کل دیوار میشه tv باید برم خونه همسایه بشینم تا کل tv رو بتونم ببینم...

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
منم یکساعته دارم میگم
اما یکسری تازه وارد (واقعا نمیدونم اسمشون رو چیزی بزارم!) ریختند اینجا هی شعار میدن هر چی بزرگتر بهتر!من برای نسل هفت TV 32 inchداشتم به کل پشیمون شدم اکثر بازی هاHD720Pو اصلا کیفیت خوبی نداشت یه مانیتور 19اینچ گرفتم و تفاوت و نهایت کیفیت رو دیدم
برای نسل هشت یه TV 22 icnhگرفتم چون میدونستم اینم همون داستانه البته نسل هشتم تا Tv 40Inchعالی نمایش میده و 40inchبه بالا کیفیت میاد پایین

- - -ویرایش - - -

داش من تو هنوز بلد نیستی بنویسی ارائه نوشتی اراعه!بعد داری راجع به پیکسل صحبت میکنی؟خب راجع به چیزی که نمیدونی مجبوری مگه نظر بدی و بقیه رو به اشتباه بندازی؟
مردم از پشت کوه نیومدند یه سرچ ساده و خوندن چهارتا نقد Ps4بهشون میگه چه TVبهترین کیفیت رو میده
واقعا که!:|
استاد من با تبلت مینویسم کیبوردش اون کلمه رو برای نوشتن نداره و این که اون TV که من گفتم از خودم در نیاوردم از cnet نقل قول کردم که به عنوان بهترین انتخاب کرده اما شمایی که عقل کلی فقط من من میکنید.
بعد چرا رو هوا حرف میزنی شما، من کیو گمراه کردم!! اگه گمراه کردم وهر کجا از حرفام غلطه توان بحث داشته باش اگه راست میگی یه منبع صحیح از یه سایت مرجع بیار نه dg که نصف پستاش کپیه سایتایه دیگست که این TV بده یا بالا 40 بده شما فقط داری مثل بچه ها میگی چون من میگم پس بده!!
حرف منو شما باد هواست، متخصص نیستیم اما میتونیم حرف متخصص ها رو نقل قول کنیم.

آخرین ویرایش:

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
عزیز کسانیکه تعداد نوشته‌هاشون و تاریخ ثبت‌نامشون جدید باشه که همیشه دلیل بر تازه وارد بودن اونها نیست.
شما هم تا حالا TV سایز بزرگ نداشتی و نمیتونی نظر بدی. چند تا نظر تو فروم انجمنهای مختلف خوندید و میایید اینجا هم اظهارنظر میکنید،خود بنده بنا به دلایلی نزدیک به 12 تا یوزرم بن شده از ابتدای این انجمن و 15 تا انجمن دیگه از پیدایش adsl در ایران بنده حضور دارم.تو همین دو ماه گذشته بخاطر کلکل کردن با افرادی مثل شما که در مقابل دانستن استقامت میکنید، 4 تا یوزرم بن شده.
شما هم لطف کن یه تلویزیون سایز بزرگ ترجیحا 4K و یه دستگاه PS4 تهیه کن. و تجربه بفرما.(میلیونر)

تو نمایشگاه CES که چند روز پیش تو آمریکا باز شد.شرکت SONY پروژکتور 4K معرفی کرده که اینپوت لگ زیر 20ms داره و در سایزهای بالا پخش میکنه مخصوص گیم ساخته شده.اونوقت شما از خودت نظر درمیکنی که سایز بالا اونم TV به درد بازی نمی خوره.شما می دونی Upscaler تو SONY 4K یعنی چی؟ترایلمینیوس چی؟ویا اینکه ایکسریلیتی چی؟(حالا برو سرچ کن)

هیچ‌وقت هم به مردم زحمتکش آنسوی کوه توهین نکن،چون اگه قرار باشه اون مردمان هم مثل شما فکر کنند،شما هم از دید سمت آنها پشت کو... هستین.

SONY XPERIA Z3

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
دوستان تصویر 3بعدی w800b سایز 42 کسی تجربه کرده عمقش خوبه کلا چیز بدربخوری هست؟
بنده w800b 50 inch دارم.کلا سری w800 از لحاظ 3d نمرات خوبی نگرفته.عینکاش سنگینه و چشم رو هم زود خسته میکنن.از لحاظ عمق 3d هم جالب نیست.الان پسر داییم یه ال جی داره که واقعا کیفیت 3d اش هم بهتره و هم عینکاش پسیو هستند(عینکهای پسیو سبکتر هستند و ارزونتر،چشم رو هم دیر خسته میکنن)
ولی از لحاظ کیفیت تصویر چه در بازی و چه در 2D واقعا w800 یه تلویزیون فوق العاده است.منم چون اولویت اولم در خرید تلویزیون بازی بود w800 گرفتم و الانم خیلی راضیم.اگه 3D مبخواستم همون موقع متوجه شدم F7770 سامسونگ از لحاظ 3d بهتره ولی نخریدم چون 3d جماعت به علت اینکه تکنولوژیش فعلا به بلوغ کامل نرسیده نباید به عنوان اولویت در نظر گرفته شه.الان بهترین تلویزیون های 3d هم بعد مدتی چشم رو خسته میکنن.خلاصه هرکی میخواد بهترین تجربه رو از لحاظ بازی با تلویزیون داشته باشه در رنج های قیمتی مختلف من سری w سونی رو بهش پیشنهاد میدم.از لحاظ کیفیت تصویر 2D هم واقعا راضی کننده و عالیه.
البته این نظر منه.خودتون قبل از خرید کاملا تحقیق کنید.نرید بخرید و راضی نباشید بعد به من بد و بیراه بگید.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بنده w800b 50 inch دارم.کلا سری w800 از لحاظ 3d نمرات خوبی نگرفته.عینکاش سنگینه و چشم رو هم زود خسته میکنن.از لحاظ عمق 3d هم جالب نیست.الان پسر داییم یه ال جی داره که واقعا کیفیت 3d اش هم بهتره و هم عینکاش پسیو هستند(عینکهای پسیو سبکتر هستند و ارزونتر،چشم رو هم دیر خسته میکنن)
ولی از لحاظ کیفیت تصویر چه در بازی و چه در 2D واقعا w800 یه تلویزیون فوق العاده است.منم چون اولویت اولم در خرید تلویزیون بازی بود w800 گرفتم و الانم خیلی راضیم.اگه 3D مبخواستم همون موقع متوجه شدم F7770 سامسونگ از لحاظ 3d بهتره ولی نخریدم چون 3d جماعت به علت اینکه تکنولوژیش فعلا به بلوغ کامل نرسیده نباید به عنوان اولویت در نظر گرفته شه.الان بهترین تلویزیون های 3d هم بعد مدتی چشم رو خسته میکنن.خلاصه هرکی میخواد بهترین تجربه رو از لحاظ بازی با تلویزیون داشته باشه در رنج های قیمتی مختلف من سری w سونی رو بهش پیشنهاد میدم.از لحاظ کیفیت تصویر 2D هم واقعا راضی کننده و عالیه.
البته این نظر منه.خودتون قبل از خرید کاملا تحقیق کنید.نرید بخرید و راضی نباشید بعد به من بد و بیراه بگید.
داداش انشاءالله همیشه ازش راضی باشی

دوست دارم اساتید عزیز یه مقایسه بین Samsung 40H6390 و Sony W600B داشته باشند

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

همچنین اگه لطف کنید بگید input lag مدل 40 اینچ 6390 چقدر هست که لطف کردید

Sent From Xperia Z2 Using Tapatalk

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
عزیز کسانیکه تعداد نوشته‌هاشون و تاریخ ثبت‌نامشون جدید باشه که همیشه دلیل بر تازه وارد بودن اونها نیست.
شما هم تا حالا TV سایز بزرگ نداشتی و نمیتونی نظر بدی. چند تا نظر تو فروم انجمنهای مختلف خوندید و میایید اینجا هم اظهارنظر میکنید،خود بنده بنا به دلایلی نزدیک به 12 تا یوزرم بن شده از ابتدای این انجمن و 15 تا انجمن دیگه از پیدایش adsl در ایران بنده حضور دارم.تو همین دو ماه گذشته بخاطر کلکل کردن با افرادی مثل شما که در مقابل دانستن استقامت میکنید، 4 تا یوزرم بن شده.
شما هم لطف کن یه تلویزیون سایز بزرگ ترجیحا 4K و یه دستگاه PS4 تهیه کن. و تجربه بفرما.(میلیونر)

تو نمایشگاه CES که چند روز پیش تو آمریکا باز شد.شرکت SONY پروژکتور 4K معرفی کرده که اینپوت لگ زیر 20ms داره و در سایزهای بالا پخش میکنه مخصوص گیم ساخته شده.اونوقت شما از خودت نظر درمیکنی که سایز بالا اونم TV به درد بازی نمی خوره.شما می دونی Upscaler تو SONY 4K یعنی چی؟ترایلمینیوس چی؟ویا اینکه ایکسریلیتی چی؟(حالا برو سرچ کن)

هیچ‌وقت هم به مردم زحمتکش آنسوی کوه توهین نکن،چون اگه قرار باشه اون مردمان هم مثل شما فکر کنند،شما هم از دید سمت آنها پشت کو... هستین.

SONY XPERIA Z3

1.اون پروژکتور 4k فکر کنم پارسال بود که معرفی شد و قابلیت خیلی خاصشم این بود که فکر کنم از فاصله ی 30 سانتی با پرده هم تصویر نشون میداد .....

2.پروژکتور - گیم-کیفیت تصویر>>>>WTF؟؟؟؟

3.ما 60 بار بگیم باز شما حرف خودتونو می زنید اقا tv اونم 4k برای گیمینگ کلا بی خیال بشید ..... یه دلیل مهم هم همون سایز بزرگشه که تراکم پیکسلی رو خفن میاره پایین ...

4. upscaling رو خوده کنسول انجام میده (مثلا تصویر 720 هست خروجی 1080 میده) کیفیت فاجعس شما خیالت راحت کیفیت سورست وقتی x هست نمیتونی بکنیش x+1 چه برسه به ابنجا که شما داری میگی x+1000 .......

مثل این میمونه شما مانیتورت 1080 باشه رزولوشن بازی رو بزاری 768*1024 بعد برو ببین کیفیت چجوری میشه.....

5.اینقدر روی این input lag مانور ندید ترو قرآن 20 با 50 همچین فرقی نمی کنه به جای هزینه ی تلویزیون خرج اینترنت بکنی که پینگت پایین تر باشه بهتره....

6.در مورد همون بحث input lag زمانی که یه tv میره روی حالتی ورزش یا هر چیزی که input lag رو کمتر بکنه خیلی از پردازش هایی که روی تصویر انجام میده لغو میشه پس sharpness تصویر خروجی ممکنه کمتر باشه یا توی محدوده های رنگ تغییری ایجاد بشه نسبت به تصویر اصلی....

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان عزیز ببخشید میون بحث ـتون ... یک مقاله یا تحقیقی چیزی نیست 4K رو تو کنسول های فعلی تست کرده باشه ؟
خیلی مهمه برام ...
3.ما 60 بار بگیم باز شما حرف خودتونو می زنید اقا tv اونم 4k برای گیمینگ کلا بی خیال بشید ..... یه دلیل مهم هم همون سایز بزرگشه که تراکم پیکسلی رو خفن میاره پایین ...
یعنی اگر خروجی ما سایزش پایین باشه ولی 4K باشه مشکلی نداره؟یعنی برای مثال 22 اینچ باشه مشکلی نداره ولی سایز های بزرگ مشکل ساز میشن؟
4. upscaling رو خوده کنسول انجام میده (مثلا تصویر 720 هست خروجی 1080 میده) کیفیت فاجعس شما خیالت راحت کیفیت سورست وقتی x هست نمیتونی بکنیش x+1 چه برسه به ابنجا که شما داری میگی x+1000 .......
تلویزیون های 4K فعلی فقط یه حروجی ساده نیستن و عملا تصویر رو با کیفیت میکنن ... یعنی شما یه تصویر 720P میدی بهش ولی با توجه به کیفیت تلویزیون نتیجه کاملا تفاوت داره و میشه همین فرضیه x+1 که شما گفتی رو درست دونست !

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
6.در مورد همون بحث input lag زمانی که یه tv میره روی حالتی ورزش یا هر چیزی که input lag رو کمتر بکنه خیلی از پردازش هایی که روی تصویر انجام میده لغو میشه پس sharpness تصویر خروجی ممکنه کمتر باشه یا توی محدوده های رنگ تغییری ایجاد بشه نسبت به تصویر اصلی....

دقیقا همینطور هست

کلا بحث کنتراست با گیم مد فعال، به فنا میره کاملا...
حالت Motion هم کلا تعطیل میشه
روشنایی تصویر یا همون برایتنس پایین میاد

اما رنگها طبیعی میشه... یعنی همون رنگهایی طبیعی پنلهای مانیتور رو میده

من خودم ب شخصی فعالش میکنم برای بازی
اما برای فیلم دیدن ب هیچ عنوان حاضر نیستم فعال کنم گیم مد رو

Sent From Xperia Z2 Using Tapatalk

rezmoon

کاربر سایت
Aug 26, 2013
11
دوستان میخوام Philips 40PUK6809, 102 cm (40 Zoll), 2160p (Ultra HD بگیرم
برای FPS لگ نمیندازه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
Produkt Philips Ultraflacher Smart 4K Ultra HD-LED-Fernseher 40PUK6809/12 kaufen
دوست عزیز درسته که فیلیپس تصویر خوبی به نمایش میزاره اما به شدت مشکل خدمات داره
من یکی از دوستام برد ال ای دی ش مشکل دار شد الان یک ساله نمایندگی فیلیپس لنگه تعمییر اونه

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
1.اون پروژکتور 4k فکر کنم پارسال بود که معرفی شد و قابلیت خیلی خاصشم این بود که فکر کنم از فاصله ی 30 سانتی با پرده هم تصویر نشون میداد .....

2.پروژکتور - گیم-کیفیت تصویر>>>>WTF؟؟؟؟

مثل این میمونه شما مانیتورت 1080 باشه رزولوشن بازی رو بزاری 768*1024 بعد برو ببین کیفیت چجوری میشه.....

5.اینقدر روی این input lag مانور ندید ترو قرآن 20 با 50 همچین فرقی نمی کنه به جای هزینه ی تلویزیون خرج اینترنت بکنی که پینگت پایین تر باشه بهتره....

درود
1-امسال هم سری جدیدش معرفی شده.
2-این مطلب رو بخونید جواب سوالتون هست.
http://gadgetnews.ir/38363/sony-vpl-vw350es/
3-رو دیگه خسته شدم.آقا این تراکم پیکسل رو دیگه از کجا آوردی.تراکم پیکسل اتفاقا تو 4K بیش از 4 برابر FULL HD هستش.یعنی حداقل هر 4 پیکسل وظیفه 1 پیکسل تو FULLHD رو انجام میده.
4-عزیز PS4 سیستم Upscaling نداره.این وظیفه 4K TV هاست.
5-بله اینپوت لگ زیر 50ms عالی حساب میشه.
6-عزیز اصلاً احتیاجی نیست شما تو 4K یا سری W SONY بخوایی بزاری رو حالت گیم.همینجوری اینپوت لگش پایینه.
SONY XPERIA Z3

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
عجب بحث های توپی نوشته شده!
=))
من تو یه 55 سونی مدل w900 گیم زدم و هنوز جز خاطرات شاخم از کیفیت و تصویره.
بعد اینجا عزیزان فتوا میدن که سایز بالا مشکل داره.
والا تو همین 46 اینچ خودم بازی رو ملت میبینن و میرن سریع دنبال ارتقا سایز تی وی هاشون.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر