خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
خیلیییییییییی عالیه فقط زیر نویس نداره و 3d نیست همین
فقط بتونی خوب کالیبرش کنی.مخصوصاً حسگر نور محیط رو خاموش کن.
در ضمن اگه به اینترنت وصل کردی مواظب باش رو اتوآپدیت نباشه،چون موقع آپدیت سرعت اینترنت قطع بشه و یا نخواسته و ندانسته Tv رو خاموش کنی دردسر ساز میشه.

SONY XPERIA Z2

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
فقط بتونی خوب کالیبرش کنی.مخصوصاً حسگر نور محیط رو خاموش کن.
در ضمن اگه به اینترنت وصل کردی مواظب باش رو اتوآپدیت نباشه،چون موقع آپدیت سرعت اینترنت قطع بشه و یا نخواسته و ندانسته Tv رو خاموش کنی دردسر ساز میشه.

SONY XPERIA Z2
میشه بیشتر توضیح بدی ؟

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
میشه بیشتر توضیح بدی ؟
تو چند تا انجمن من دیدم چند نفری Tv های SONY رو خریده بودن و به اینترنت وصل کرده بودن و چون تنظیم روی اتوآپدیت و در ساعت مشخص از طرف کارخانه تنظیم شده بوده.
در ساعت مقرر TV شروع میکنه به دانلود آپدیت جدید و بعد از دانلود میخواد نصب کنه tv شروع به خاموش شدن حداکثر 5 دقیقه میکنه تو این حالت طرف میترسه و شروع میکنه به روشن کردن حتی از پریز میکنه.
که به tv آسیب وارد میشه.

SONY XPERIA Z2

آخرین ویرایش:

sinapcs

کاربر سایت
Aug 10, 2010
34
تو چند تا انجمن من دیدم چند نفری Tv های SONY رو خریده بودن و به اینترنت وصل کرده بودن و چون تنظیم روی اتوآپدیت و در ساعت مشخص از طرف کارخانه تنظیم شده بوده.
در ساعت مقرر TV شروع میکنه به دانلود آپدیت جدید و بعد از دانلود میخواد نصب کنه tv شروع به خاموش شدن حداکثر 5 دقیقه میکنه تو این حالت طرف میترسه و شروع میکنه به روشن کردن حتی از پریز میکنه.
که به tv آسیب وارد میشه.

SONY XPERIA Z2

آره دقیقا همینطوره. من که نفهمیدم کی خودشو آپدیت کرد؟! شب خاموش کردم. بعد یکی دو ساعت برقشم کشیدم ( روز اول بود وسواس به خرج دادم :d). صبح که روشن کردم نوشت آپدیت انجام شده.
خیلی مسخره اس. قبلش ازم پرسیده بود که میخوای آپدیت کنم و منم گزینه بعدا رو انتخاب کرده بودم. بعد اون دیگه کلا وای فای رو خاموش کردم!

sad pisces

کاربر سایت
Oct 9, 2013
42
سلام به همه اعضای گل
دوستان میخوام یه LED فول اچ دی بگیرم. ترجیحا 32 شایدم 40 چون واسه اتاقه و جای زیادی ندارم به نظرم 32 بهتره؟؟
بین سونی و ال جب موندم اگه کسی میتونه بهم مدل معرفی کنه یا پیشنهادی داره ممنون میشم کمکم کنه.

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
سلام به همه اعضای گل
دوستان میخوام یه LED فول اچ دی بگیرم. ترجیحا 32 شایدم 40 چون واسه اتاقه و جای زیادی ندارم به نظرم 32 بهتره؟؟
بین سونی و ال جب موندم اگه کسی میتونه بهم مدل معرفی کنه یا پیشنهادی داره ممنون میشم کمکم کنه.

شک نکن سونی حالا هر مدلش میخاد باشه تصویر ال جی از سامسونگ هم مذخرف تره

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
آره دقیقا همینطوره. من که نفهمیدم کی خودشو آپدیت کرد؟! شب خاموش کردم. بعد یکی دو ساعت برقشم کشیدم ( روز اول بود وسواس به خرج دادم :d). صبح که روشن کردم نوشت آپدیت انجام شده.
خیلی مسخره اس. قبلش ازم پرسیده بود که میخوای آپدیت کنم و منم گزینه بعدا رو انتخاب کرده بودم. بعد اون دیگه کلا وای فای رو خاموش کردم!

وقتى شما TV جديد ميخرى،چون توليدش براى ماهها قبل هست پس آپديتش قديميه.
شركت SONY توليداتش بصورت اتوآپديت روى ساعت 2 نصف شب تنظيم شده كه تو اين ساعت حتى اگه TV رو استندباى باشه ولى به اينترنت وصل باشه هر شب تو ساعت مقرر TV يه سرچى ميكنه ببينه آپديت جديد هست يا نه اگه هست خودش رو آپديت ميكنه.ولى اگه غير از اون ساعت تنظيم شده TV روشن باشه و آپديت بياد اول از شما سئوال ميكنه و اگه بزنى بعداً خودش تو ساعت مقرر تنظيم شده چه روشن و چه خاموشى استندبايى آپديت ميكنه.

آقا بعضی وقت ها که هنگ میکنه ( معمولا تو مرورگر وب tv ) تی وی خاموش روشن میشه خودکار برا کسی پیش اومده ؟

سعى كن اگه اينترنت درست و حسابى ندارى به اينترنت وصل نكن .
من كه خدمتتون عرض كردم.
يا حداقل اتوآپديتش رو خاموش كن.
نبايد هنگ كنه.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر