خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام دوستان . اول خسته نباشید بگم به دوستانی که پاسخ گو هستند . دوما یک زحمتی براتون دارم . من میخوام یک مانیتور بخرم که برای گیم مناسب باشه و با PS4 سازگاری داشته باشه . فول اچ دی باشه و خودش خروجی صدا داشته باشه . سایز هم بیشتر از 20 اینچ باشه . در کل دیگه چیز ردیفی باشه :d قیمتش هم تا میتونه پایین باشه !!!! یعنی اگر قیمتش داخل 600 الی 800 باشه خیلی خوبه ... لطفا یک راهنمایی برای خرید بهم بکنید ممنون :x
سلام این مانیتور رو ببین به کارت میاد:

آخرین ویرایش:

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
.
تو چه رنج قیمتی میخوای باشه اکثر مانیتورهایی که تو یکی دو صفحه اخیر معرفی شده ویژگیهای مدنظرتون رو داره​

زير دويست و پنجاه ميخوام!

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
داداش دمت گرم عجب چیزیه . ریسپانس تایمش 1 میلی ثانیه :-o 2 تا اچ دی ام ای یعنی میشه وان و 4 رو با هم وصل کرد :-o فقط اینجا قیمتش رو نزده بود . قیمتش حدودا چنده :-/
بله مانیتور خوبی هستش از دوستان هم تهیه کردن و راضی بودن ازش
بله هم میتونی PS4 و Xbox one رو بهش وصل کنی
قیمتش هم 850 هستش اگر اشتباه نکنم

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بله مانیتور خوبی هستش از دوستان هم تهیه کردن و راضی بودن ازش
بله هم میتونی PS4 و Xbox one رو بهش وصل کنی
قیمتش هم 850 هستش اگر اشتباه نکنم
اقا مسدعود دستت طلا خسته نباشی . در پیشنهاد اول انتخاب کردم :d فقط میمونه یک سوال اینکه چند اینچه :-/ من هر چی تو این صفحه گشتم اینچشو نیافتم :|

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
خواهش میکنم رفیق کاری نکردم 24 اینچ هستش
بازم دستت درد نکنه . من به احتمال زیاد تا هفته دیگه میخرم اگر تو اراک پیدا بشه . هر وقت خریدم خودم برای بچه ها یک بررسی ازش میزارم که بتونم کمکی برای بهتر شدن این تاپیک کرده باشم . بازم ازتون تشکر میکنم :x

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
سلام به همگی دوستان...
بچه ها من طی تحقیقاتی که کردم و همچنین مشاوره هایی که آقا سعید گل بهم داد به این نتیجه رسیدم که تا بودجه ۲ملیون سامسونگ f6450 گزینه مناسبی هست...
حالا میخوام از شما هم بپرسم نظرتون رو راجب این مدل...
بین این 6450 و این مانیتورای ایسوسی که معرفی میکنید بازم f6450 بهتره؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
میگم این مانیتور های جدید که تازه اومده و ULTRA WIde هست به نظرتون بهتر نیست برای بازی کردن ؟؟
این 25 اینچ رو توی مرکز کامپیوتر دیدم داشت بازی میکرد باحال بود
اینو میگما
همكاری (شارپ) LG ، Sharp (ال جی) ، X.Vision و مادیران - نمایش مانیتورهای فوق عریض LG با نسبت تصویر 21:9 در نمایشگاه CES 2014
سلام مانیتورخوب و شیکی هستش اما جسارتا به درد کنسول نمیخوره چون نسبت تصویر الترا وایدها 21:9 هستش در حالی که بازیهای کنسولی نسبت تصویر 16:9 یا واید رو دارن در نتیجه هنگام بازی گوشه های کناری سیاه میمونه اونجوری باید تصویر رو بکشین که زیاد جالب نمیشه اما به درد Pc گیمرها میخوره

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
سلام و خسته نباشید به دوستان بابت تاپیک بسیار مفیدتون
دوستان ال ای دی 40 اینچ برای ps4 چی پیشنهاد می کنین؟
پیشاپیش ممنون

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام و خسته نباشید به دوستان بابت تاپیک بسیار مفیدتون
دوستان ال ای دی 40 اینچ برای ps4 چی پیشنهاد می کنین؟
پیشاپیش ممنون
سلام بستگی به بودجتون داره اما اینا بد نیست
سونی W804
سونی W670
سامسونگ F6450
بودجه ی من حدود 1.100 هست که با جستجو های زیاد به F5550 رسیدم ... حالا شما به غیر این پیشنهاد دیگه ای هم دارید از TV ها ؟؟
ok
فکر کنم بتونید W670 بدون گارانتی هم بگیرید اما یه مقدار دیگه باید رو پولتون بزارین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر